Používateľove inzeráty (1 - 5 z 5)

Bežky Quechua Classic Wax 300

Bežky Quechua Classic Wax 300

cestar74 19.01.2022 31 x

Predám úplne nové, nikdy nepoužité a nevŕtané bežky na klasiku (bez šupín). Dĺžka 201 cm. Ja som sa rozhodol pre backcountry bežky a skialp. Preto mi iba ležia v pivnici . Verím, že niekomu urobia niekoľko zím ešte veľa radosti. Preferujem osobný odber, ale pri serióznom jednaní sa nebránim zaslaniu. V piatok 21.01. viem doniesť osobne MT-ZA-TN-TT-BA alebo s5 BA-TT-NR-ZH-TR-MT.Cena platí pri osobnom odbere. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Cena: 39€

Pérová bunda Columbia Titanium

Pérová bunda Columbia Titanium

cestar74 19.01.2022 31 x

Predám minimálne nosenú zimnú teplučkú pérovú bundu Columbia z rady Titanium. Veľkosť L. Podarilo sa mi pár kíl zhodiť a je mi preto už veľká. Bunda je vďaka zloženiu 85% perie a 15% páperie veľmi teplá a ľahko zbaliteľná. Vhodná na rôzne zimné aktivity ako trekking/turistika, backcountry, skialp, bežky,... Iba mi zavadzia v skrini a niekomu ešte určite urobí veľa radosti. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať. Preferujem osobné prevzatie, ale pri serióznom jednaní sa nebránim zaslaniu. V piatok 21.01. viem doniesť osobne MT-ZA-TN-TT-BA alebo s5 BA-TT-NR-ZH-TR-MT. Cena platí pri osobnom prevzatí.

Cena: 69€

Bunda Odlo

Bunda Odlo

cestar74 19.01.2022 63 x

Predám novú iba vyskúšanú budnu ODLO, veľkosť XL s visačkami. Kupovaná v Sportisime. Žiaľ zle som odhadol veľkosť, preto som si kúpil druhú-menšiu (veľkosť L). Bundu rád nosím na bežky, turistiku, skialp, vhodná aj na beh alebo akékoľvek outdoor aktivity. Na jar a jeseň ako hlavná vrstva, v zime ako vrchná vrstva na rolák alebo termoprádlo. Bunda má membránu proti prefúknutiu „logic“ a tým aj bežný vodný stĺpec proti dažďu. Zvnútra je podšitá sieťkou. Farba modro-červená. Preferujem osobné prevzatie ale pri serióznom jednaní sa nebránim ani zaslaniu poštou. V piatok 21.01. viem doniesť osobne MT-ZA-TN-TT-BA alebo s5 BA-TT-NR-ZH-TR-MT. V prípade otázok mi pokojne píšte/telefonujte. Pri rýchlom a serióznom jednaní drobná dohoda na cene možná.

Cena: 39€

Windstopper vesta Sportful

Windstopper vesta Sportful

cestar74 19.01.2022 31 x

Predám minimálne nosenú windstopper vestu SPORTFUL. Veľkosť je XXL ale skôr niečo medzi L-XL (rozmery na fotkách). Podarilo sa mi pár kíl zhodiť a je mi preto už veľká. Vpredu windstopper membrána chráni proti vetru a vzadu zateplený elastický diel dobre odvetráva pot. Vhodná na rôzne športové aktivity ako cyklistika/grave/MTBl, trekking/turistika, backcountry, skialp, bežky,... Iba mi zavadzia v skrini a niekomu ešte určite urobí veľa radosti. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať. Preferujem osobné prevzatie, ale pri serióznom jednaní sa nebránim zaslaniu. V piatok 21.01. viem doniesť osobne MT-ZA-TN-TT-BA alebo s5 BA-TT-NR-ZH-TR-MT. Cena platí pri osobnom prevzatí.

Cena: 39€

Suunto Spartan Sport Wrist HR

Suunto Spartan Sport Wrist HR

cestar74 19.01.2022 26 x

Predám GPS hodinky so satelitnou navigáciou a meraním tepu na zápästí. Bežné známky nosenia – dával som na hodinky vždy pozor. Aj napriek tomu pár šrámov (viď foto). Výdrž batérie bez GPS stále 7-8 dní. Po celý čas ma perfektne sprevádzali na túrach, skialpových výletoch, na bicykli, bežkách, skrátka pri množstve športových dobrodružstiev. Predmetom predaja sú hodinky+nabíjací kábel. Kvôli cyklo computeru chcem prejsť na GARMIN fénix 6X PRO. Preferujem osobné prevzatie ale pri serióznom jednaní sa nebránim ani zaslaniu poštou. V piatok 21.01. viem doniesť osobne MT-ZA-TN-TT-BA alebo s5 BA-TT-NR-ZH-TR-MT. V prípade otázok mi pokojne píšte/telefonujte.

Cena: 119€

keyboard_arrow_up