mapar
Príspevky vo fóre
23. 1. 2009 o 19:12
•
2in1 SZC a CMS
logiku to ma. aby si sa šetril,vykonnostne rastol pomaly. aby si sa rychlo neopotreboval. aby si vydržal jazdiť až do uplneho vyšumenia. mimochodom, keď chceš, možeš isť na dlhu. na celkove hodnotenia alebo kategorie sa celkom neupinaj arrow_forward
forum 2in1 SZC a CMS
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Formulár sa odosiela