root
Príspevky vo fóre
25. 9. 2013 o 16:25
•
Politika
Mam toho tak akurat dost. TomasTom si tu kvoli cyklistike alebo aby si tu lanaril ludi? A prosim odpovedaj mi vecne na moju otazku. Lebo dlho som sa drzal, ale prave teraz som zacal konat. arrow_forward
forum Politika
2
0
0
0
2
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
2
0
3
0
3
0
Formulár sa odosiela