Unboxing: Ghost Kato 2.7 2019 – vstupná brána do sveta horskej cyklistiky

Unboxing: Ghost Kato 2.7 2019 – vstupná brána do sveta horskej cyklistiky

Sny sa majú plniť. Aj keď niekto nemá práve veľkú čiastku peňazí na kúpu nového bicykla, v dnešnej dobe nie je ťažké nájsť kvalitný „stroj“ za prijateľnú sumu. Jedným z nich je aj Ghost Kato 2.7, ktorý ponúka všetko, čo je potrebné na začiatok.

Výbava bicykla je vyberaná s cieľom dostupnejšej cenovky, čo ale nijako neznižuje výdrž komponentov. Vidlica SR Suntour XCT30 prináša potrebnú úroveň pohodlia, ktorej napomáhajú aj 2,1“ široké plášte Michelin CountryRace R. Tie sú obuté na kolesách, pozostávajúcich z ráfikov Rodi s 19 mm vnútornou šírkou a nábojoch Shimano. Sedlovka, predstavec, ako aj riadítka sú dodávané od samotného Ghostu. Logo Shimano figuruje aj na radení, prešmykači či prehadzovačke, ktorá je z modelov rady Acera. Kazeta s 8 rýchlosťami je určená, vzhľadom na svoj rozsah, 12-32 zubov, práve do lesného terénu. Brzdy sú rovnako od japonského giganta, označené ako BR-MT200 so 160 mm kotúčmi. 

Je zrejmé, že Ghost sleduje trendy vo vývoji horskej cyklistiky. Dôkazom toho je aj geometria rámu, ktorá sa pri niekdajších „lacnejších“ modeloch prikláňala skôr na stranu cestným rámov. Oproti tomu, Kato pre rok 2019 disponuje príjemným, 69 stupňovým hlavovým uhlom, zlepšujúcim ovládateľnosť bicykla v teréne. Krátka zadná stavba prispieva k zvýšenej obratnosti, 27,5“ kolesá sú kompromisom medzi pohodlným 29 palcových a obratnosťou 26 palcových.720 mm široké riadítka poskytnú potrebnú kontrolu v technickejšom teréneBrzdám Shimano sekundujú rovnomenné, 160 mm kotúčeVidlica SR Suntour XCT využíva klasický, 9 mm rýchloupinák.Trojprevodník s 42-34-24 zubami, zaručí maximálny možný rozsah prevodov. Pri správnej údržbe bude aj lacnejšia výbava fungovať bezchybne.27,5“ kolesá Rodi s plášťami Michelin CountryRace v rozmere 2,1“ poskytujú dostatok komfortu a trakcie.Tak. A stačí nasadnúť a nechať sa unášať lesnými chodníčkami.Nie je nevyhnutné kupovať si hneď drahý bicykel, ktorý môže nechcene zaťažiť váš rozpočet a nemusí nutne priniesť viac zážitkov. Kato 2.7 je ukážkou toho, že aj za cenu 529 € sa dá získať dosť muziky na to, aby ste si užili výlety po okolí

Variant Kato 2.7 nie je jediným v modelovej rade s označením Kato. Okrem neho môžete nájsť vyše tucet ďalších variácií, ktoré sú odstupňované podľa zlepšujúcej sa výbavy. V takomto postupe sa môžete dostať až na cenovú úroveň 1 299 €. 

Konkrétne tento model nájdete aj v našom MTBIKER shope.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up4thumb_down comments 3 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Ghost Lanao Base 27.5 - dostupný bike pre dámy

Unboxing: Ghost Lanao Base 27.5 - dostupný bike pre dámy

Horských bicyklov, ktoré sú špecificky určené pre dámy, nie je veľa, avšak Ghost svojou radou Lanao tento štandard porušuje.
Unboxing: Ghost Lector FS Essential - chrt s trailovým zameraním

Unboxing: Ghost Lector FS Essential - chrt s trailovým zameraním

Novinky, technológie, originálne črty...pri pohľade na tento bicykel by malo byť každému jasné, že sa jedná o novinku od značky Ghost, konkrétne model Lector FS Essential.
Unboxing: Ghost Nirvana Tour Base – za tisícku aj s tretrami

Unboxing: Ghost Nirvana Tour Base – za tisícku aj s tretrami

Ak je rozpočet na začatie s horskou cyklistikou 1000 €, tak model Nirvana toto splní a ostane aj na nákup príslušenstva alebo tretier.
keyboard_arrow_up