Unboxing: Kellys Eraser 70 – ľahké karbónové endurko

Unboxing: Kellys Eraser 70 – ľahké karbónové endurko

Zlákal vás náročný technický terén a brázdenie hôr spojené s jeho objavovaním? Všetko umožní karbónový model Eraser, ktorý zaparkoval aj u nás...

Niektorí možno považujú karbónový rám pri takomto type bicykla za zbytočný luxus, no v prípade dlhých výletov a najmä stúpaní vedúcich k obľúbeným trailom, príde ušetrená hmotnosť vždy vhod - navyše, bez vplyvu na celkovú odolnosť alebo tuhosť potrebnú pre zážitok z cesty nadol. Veď, 160 mm zdvihu nad 27,5-palcovými kolesami umožní doslova letieť aj tam, kde ostatní už pomaly narážajú na limit. Navyše, ponúkané osadenie ide v duchu posledných trendov a ťažko budete hľadať slabé miesta – či už na poste pružiacich jednotiek, pohonu alebo doplnkov. To všetko pri stále veľmi rozumnej cene. Veď, presvedčte sa na vlastné oči...

Krabica nesie tradičné motto značky: „Ride your life“.V nej už čakal Eraser 70 na svoje oživenie.Ako prvé dávame dokopy kokpit a všetko utiahneme na predpísaný moment.Samozrejme, v balení nesmie chýbať teleskopická sedlovka od Race Face.Montáž je otázkou chvíle, stačí len skrátiť lanko.Dôležitou súčasťou je aj dodávaný „chainkeeper“, ktorý treba namontovať. Opäť otázka chvíle...Nápis na hornej rámovej trubke hovorí jasne o hlavnom zameraní.Vidlica Píke RC a tlmič Monarch Plus RC3 od RockShox sú zárukou skutočne kultivovaného chodu bez ohľadu na terén pod vami.Väčšina kľúčových častí je v ruká amerického koncernu SRAM.

Už len doladiť nastavenie bŕzd, utiahnuť pevné osky a je hotovo.Kellys Eraser je pripravený zdolať aj tie najťažšie traily a tiež stúpania, ktoré k nim vedú.V rámci modelového radu Kellys Eraser nájdete viacero verzií s rôznym osadením. Predstavený model na sezónu 2018 stojí 3 299 € a nájdete ho v našom MTBIKER shope na tomto odkaze.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up7thumb_down comments 2 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - dostupný hltač trailov

Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - dostupný hltač trailov

Univerzálne bicykle sú stále populárnejšie. Tento v hliníku je so zaujímavou cenou a má našincovi čo ponúknuť.
Unboxing: Marin Rift Zone 2 2020 - ako mi prišla návšteva z Kalifornie

Unboxing: Marin Rift Zone 2 2020 - ako mi prišla návšteva z Kalifornie

Marin prichádza aj v tomto roku s modelom Rift Zone 2. Bicykel z kategórie AM/Trail poteší všetkých, ktorí sa chcú pri jazdení hlavne zabávať.
Unboxing: Orbea OIZ M TEAM - bikové nebo

Unboxing: Orbea OIZ M TEAM - bikové nebo

Môže sa rozbúchať srdce človeka pri pohľade na bicykel? Ak viete, čo myslíme, do pozornosti dávame túto raketu zo sveta snov a celoživotných prianí.
keyboard_arrow_up