Unboxing: Kellys Eraser 70 – ľahké karbónové endurko

Unboxing: Kellys Eraser 70 – ľahké karbónové endurko

Zlákal vás náročný technický terén a brázdenie hôr spojené s jeho objavovaním? Všetko umožní karbónový model Eraser, ktorý zaparkoval aj u nás...

Niektorí možno považujú karbónový rám pri takomto type bicykla za zbytočný luxus, no v prípade dlhých výletov a najmä stúpaní vedúcich k obľúbeným trailom, príde ušetrená hmotnosť vždy vhod - navyše, bez vplyvu na celkovú odolnosť alebo tuhosť potrebnú pre zážitok z cesty nadol. Veď, 160 mm zdvihu nad 27,5-palcovými kolesami umožní doslova letieť aj tam, kde ostatní už pomaly narážajú na limit. Navyše, ponúkané osadenie ide v duchu posledných trendov a ťažko budete hľadať slabé miesta – či už na poste pružiacich jednotiek, pohonu alebo doplnkov. To všetko pri stále veľmi rozumnej cene. Veď, presvedčte sa na vlastné oči...

Krabica nesie tradičné motto značky: „Ride your life“.V nej už čakal Eraser 70 na svoje oživenie.Ako prvé dávame dokopy kokpit a všetko utiahneme na predpísaný moment.Samozrejme, v balení nesmie chýbať teleskopická sedlovka od Race Face.Montáž je otázkou chvíle, stačí len skrátiť lanko.Dôležitou súčasťou je aj dodávaný „chainkeeper“, ktorý treba namontovať. Opäť otázka chvíle...Nápis na hornej rámovej trubke hovorí jasne o hlavnom zameraní.Vidlica Píke RC a tlmič Monarch Plus RC3 od RockShox sú zárukou skutočne kultivovaného chodu bez ohľadu na terén pod vami.Väčšina kľúčových častí je v ruká amerického koncernu SRAM.

Už len doladiť nastavenie bŕzd, utiahnuť pevné osky a je hotovo.Kellys Eraser je pripravený zdolať aj tie najťažšie traily a tiež stúpania, ktoré k nim vedú.V rámci modelového radu Kellys Eraser nájdete viacero verzií s rôznym osadením. Predstavený model na sezónu 2018 stojí 3 299 € a nájdete ho v našom MTBIKER shope na tomto odkaze.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up7thumb_down comments 2 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Test: Kellys Theos F90 - The Game Changer

Test: Kellys Theos F90 - The Game Changer

O tomto bicykli už ste určite mnohí veľa čítali, videli fotografie, či videá alebo diskutovali. Ja osobne som ho začal evidovať už v Kanade a tešil som sa, kedy ho vyskúšam.
Kellys: Aktuálna ponuka horských elektrobicyklov zo Slovenska PR článok

Kellys: Aktuálna ponuka horských elektrobicyklov zo Slovenska

Elektrobicykle sú čím ďalej tým viac populárnejšie a toho si je vedomý aj náš domáci výrobca Kellys.
Video: Vývoj, výroba a budúcnosť - rozhovor s riaditeľom značky Kellys play_arrow

Video: Vývoj, výroba a budúcnosť - rozhovor s riaditeľom značky Kellys

Prečo nebudú nové kolekcie každý rok? Je dôležitejší vývoj alebo výroba? Pribudnú v ponuke nové modely z kompozitu?
keyboard_arrow_up