Ahojte, radi by sme tohorocnu dovolenku stravili s detmi pri mori a chceli by sme to uz ozivit aj bicyklovanim. Mensi syn ma 5 rokov, ale 10 - 15 km vyjazdy zvlada v pohode. Samozrejme iba po nejakych vedlajsich, resp. polnych cestach, mierne zvlnených. Je realne najst nieco co splna vsetky tieto poziadavky naraz ? Dakujem.
17.06.2015 - 19:52:20
00
treba zobrat bajky a uvidis........... mozno lepsie su ostrovy lebo tam je pohyb autami najvacsi pri vymene turnusov, inak tam byva aj na hlavnych cestach klud........ ja som bol pred 2 rokmi na Pagu - Novalja ..... s malou sme sa dokazali povozit (okolo mora po chodnickoch, cez mestecko aj po hlavnej ceste).....a ja som si daval 35-40km vyjazdy doobeda cez olivove haje do severnejsich "zapadnutych dediniek".... ale moznosti bolo dost
ak mas kar co odvezie bajky v pohode, nemas co riesit pokial si nevyberies nejaku preplnenu destinaciu (Makarska atd)
17.06.2015 - 21:17:21
00
Zelezi kde, ides, ja chodim s detmi do Chorvatska uz cca 8 rokov, kazde leto. Ak ides od konca juna do augusta by som urcite bicykel nebral, pre deti uz vobec. Ledaze to je vyslovene odlahla oblast, bez turizmu a aut a ste uplne bike fandovia. Velky problem je aj upek mimo mora, od 10,00 do 13,00 uz je to riadny zahul. Nestoji to za to. Chorvatsko je fajn na bike, ale z kraja juna a v oktobra. Ak ides s detmi, tak si to je potrebne uzit na mori (snorchel, kajacik, lodicka, vychod slnka), ktore je uplne naj v europe.
19.06.2015 - 11:18:21
00
Zabudol som doplnit, malu kolobezku je fajn vziat, velmi rychly presun po promenadach a do pekarne na chleba :-).
19.06.2015 - 11:20:14
00
keyboard_arrow_up