Ahojte,

dnes som prvy krat skusil namontovat svoj Canyon Aeroad na trenazer a mam s tym take mensie patalie.
Trenazer mam Tacx Bushido (t.j. odpor na koleso) a momentalne sa mi velmi nechce investovat do nicoho ineho kedze toto mi sluzi fajn.
Kupil som si pevnu osku Tacx T1708 ktora mi tam pasuje a namontoval som ju. Oska je dlhsia ako rychloupinak co znamenalo ze som na trenazeri musel pokrutit sroubu aby sa to tam zmestilo.
Kedze sa to cele posunulo na jednu stranu, tak je tearz koleso na jednej strane tej plochy kde je odpor.
Otazky:
1) Moze to by takto na kraji ak to ide rovno? Su tam take male dierky tak neviem ci to moze robit nejaky problem.
2) Teoreticky mozem posunut tie spacery co boli pri oske a tym padom ziskam nejake mm na stred.
3) Pouziva niekto Canyon Aeroad (alebo iny bike s pevnou oskou) na takychto trenazeroch? Ma to nejake nevyhody/ resp. moze to nejak poskodit bike?

Prílohy:

Image_20230222_002124_716.jpeg
Image_20230222_002124_716.jpeg 131.49 KiB thumb_up0thumb_down

22.02.2023 - 00:26:27
00
Ahoj, nemam nic z toho co ty, ale plast nemusi byt v strede valca. Ak tu neprechadza (nedotyka sa) plast tych priehlbin, kludne by som jazdil. (Na fotke nevidno dobre - samozrejme ak plast prechadza cez tie preihlbiny, tak to nie je uplne najlepsie)
25.02.2023 - 21:50:47
00
keyboard_arrow_up