A ako sa planujes do toho Spanielska dopravit ty? Ak lietadlom tak by som urcite bike riesil tiez tak.
Cez nejake UPS by to mozno vyslo rovnako(15kg+-, rozmery). Autom ist?
10.01.2012 - 20:10:54
00
Kludne ho zbal do krabice a zober zo sebou letecky. Za krabicu u RyanAir z Blavy do spanielskeho Alicante sme platili ako za "Sport Equipment" tusim 100 Euro/jednosmerne.

My v sucasnosti vyuzivame sluzieb kamionovej dopravy cez znameho, ktory tam jazdi a brava nam cestaky az na miesto, takze na letisko chodime len "lajt" :-)
10.01.2012 - 22:10:58
00
UPS zabudni...ak chces ten bajk vidiet po doruceni v poriadku tak na UPS rychlo zabudni....toto leto som tam brigadoval...nakladal tovar do kamionov rozvazal ho po sklade...a neveril by si ako sa tam s tymi vecami zaobchadza...take nieco ze turbo od hondy v krabici padlo na zem bolo uplne bezne...alebo ze LED TV od samsungu uhlopriecka cez 100 ked padla na zem v krabici tak to bola normalka...a ukladanie veci do kamionu??notebuky jedny z najdrahsich od toshibi alebo HP alebo aj Lenovo sa hadzali cez celi kamion v krabiciach na druhu stranu...a potom sa az ukladali...strasne nesetrne zaobchadzanie s vecami.....takze ak sa rozhodnes pre UPS....tak ho najskor zabal to tony tej bublinkovej folie aby sa mu nic nestalo...a az potom ho daj do krabice... :D :D :D :D kto tam nerobil tak vecsinou ani len netusi ako sa zaobchadza s tymi vecami v skladoch kde sa nakladaju :D
20.01.2012 - 15:45:14
00
Nielen v zásielkových službách sa tak narába so zásielkami. Na letiskách to nie je o nič lepšie.
20.01.2012 - 20:39:01
00
misopetrovic, toto co tu pises snad nemyslis ani zo srandy!!!
20.01.2012 - 20:59:55
00
pribal si tam akcelerometre ktore zaznamenavaju urcite pretazenie, napr 25G abo tak a budes vidiet ci to padlo dakde ci nie :)
20.01.2012 - 22:41:58
00
misopetrovic, toto co tu pises snad nemyslis ani zo srandy!!!


to si pis ze to nemyslim zo srandy...to je uplne vazne napisane...som tam robil cez letne prazdniny viac ako mesiac....a sice by sa tie veci nemali hadzat ale prenasat cez kamion..ale tak ludia si to ulahcovali....a vazne notebooky...mobili....to v tych krabiciach len tak lietalo cez ten kamion.. :| :| :| hlavne ze vysuvny pas po ktorom chodili veci priamo do kamionu sa dal vysunut skoro az ku koncu kamionu..ale vecsine ludi sa nechcelo stlacit dve tlacitka na pase aby ho vysunuli tak to racej hadzali cez celi kamion....a teda buchotalo to v tych kamionoch dost....sice su tie notebooky zabalene celkom dobre...ale nemyslim ze by ta trocha polistirenu v ktorej boli zabalene dokazala utlmit celi naraz ked to dopadlo....nie vsetci to tak robili ale dost vela ludi to tam len tak prehadzovala...lebo sa tam robi sposobom...ze sefovy je jedno ako to ludia v kamionoch budu stihat....jemu ide len o to aby kamion odisiel nacas..takze ked toho chodilo enormne vela po pase do kamionu...a nedalo sa stihat behat s krabicami cez kamion...tak sa to hadzalo .... :| odkedy som tam pracoval...tak sa normalne bojim ze co mi domou dojde ked si to objednam cez kuriersku sluzbu.... :| :| :| NAJZAUJIMAVEJSIE bolo zaobchadzanie s krabicami kde bolo obrimi pismenkami napisane FRAGILE a pod tym obrazok 3 poharikov....ludia uplne kaslali na to ze je tam nieco krehke bud to hadzali alebo ked to uz ukladali do kamionu tak na krabicu s krehkym obsahom hodili krabicu ktora vazila 30 kilo a bola plna skrutiek.....neverim ze tie krehke veci dokazali dojst az ku majitelovy v celku :| :| :|
21.01.2012 - 20:11:11
00
keyboard_arrow_up