ftu2: ten dlhočizný predstavec priateľke vyhovuje? :O Alebo si jej dal svoj, ktorý už nepoužívaš? Aká je vysoká?
31.12.2015 - 14:30:28
00
možno len skúšal inú polohu a nechcel hneď zrezávať stlpik na vidle :-) najpr vyskúšam či to má efekt a potom zrežem keď to je dobré , aby som nemusel novú vidlu kupovať :-) podľa mňa to tak mohlo byť :-)
31.12.2015 - 14:33:37
00
Ja som z jeho popisu pochopila, že tak už nejakú dobu jazdí, ak je nový, tak beriem späť ;-)
31.12.2015 - 14:39:31
00
tak môže aj dlhšie jazdiť, len skúša novú polohu. keď nebude dobrá prehodí to naspäť :-)
31.12.2015 - 14:44:46
01
Kristina on neni extra dlhocizny, mozno fotka skresluje. je to 110mm. a tebe som uz tiez nieco pisal, ked si skladala ten titan cestak na kotucovkach. ma 176cm, ale zalezi na dlzke trupu, ruk a noh. dlzka ramu je 515mm. mohla by byt 525 a predstavec 100, potom by to mozno tak neukazalo. hlavova by mohla byt vyssia, ale to na takych malych ramoch nieje, len na objednavku, ako si robila ty.
31.12.2015 - 15:09:05
00
Hlavovka mohla byť vyššia (aj keď len kvôli dizajnu), ale predstavec je úplne v pohode...
31.12.2015 - 15:10:55
00
ftu2 napísal:
Kristina on neni extra dlhocizny, mozno fotka skresluje. je to 110mm. a tebe som uz tiez nieco pisal, ked si skladala ten titan cestak na kotucovkach. ma 176cm, ale zalezi na dlzke trupu, ruk a noh. dlzka ramu je 515mm. mohla by byt 525 a predstavec 100, potom by to mozno tak neukazalo. hlavova by mohla byt vyssia, ale to na takych malych ramoch nieje, len na objednavku, ako si robila ty.

Nemusíš sa urážať :) Ja som sa iba pýtala či jej vyhovuje a aká je vysoká. Ale aj tak ďakujem za podrobné vysvetlenie. Peace :)
31.12.2015 - 15:13:14
00
kde bol naznak urazania?
31.12.2015 - 15:14:37
00
VSbiker napísal:
Isheep na teba som už nechcel ani reagovat , ale ešte raz posledný krát to urobím :
Človek čo zavesí takéto foto vid príloha ide kritizovat ?
človek čo poskladá tzv. bike na rame z alienexpresu , pardon made in japan ide osočovať bike druhým . Máš sice čierne plášte a čierne štuple ale koho to zaujíma?
človek čo má na kolesách kvetinky a tvrdí , že sú pekné si minimalne pomýlil dobu . V 60 rokoch minulého storočia bolo hnutie Hippies, nazývaní aj „deti kvetov“, trochu si si pomýlil dobu aha zabudol som to je recesia .
Pasoval si sa za GURU-a a tvoje ego je obrovské , bohužial iba to .

To to sú presne tie ješitné reakcie,ktoré by v galérke vôbec nemali byť.Zbytočne podráždene reaguješ na každú jednu poznámku/pripomienku k tvojmu bicyklu.Keď do galerie dám bicykel,musím si uvedomiť,že možno 100 ľudom sa páčiť bude a ďaľším 50-tim nie.Asolútne mi u teba, aj v tejto téme chýba určitý nadhľad.Chcel som ti napísať môj názor,ako ja vidím tvoj bicykel,ale som si to rozmyslel.Bohužiaľ, z tejto témy sa stal jeden veľký marazmus-buď sú tu reakcie typu,,urazené malé deti" alebo totálnny alibizmus typu ,,ty budeš na ňom jazdiť,dôležité aby sa tebe páčil,peace,atď."Keď som dával do galérky bicykel ja,tak som očakával,aby mi ostatní napísali čo sa im páči,resp.čo by kto zmenil a prečo.Priblblé alibistické reakcie,nijaký osoh nemôžu nikomu priniesť,to môže len sebavedomý názor samozrejme napísaný slušne bez urážok.Ja som už úplne prestal komentovať bicykle v tejto téme,pretože keď niekomu priamo, ale slušne napíšem svoj názor,dočítam sa väčšinou len ješitných a priblblých komentárov.
P.S. prečítaj si reakcie na Anchor,keď ho sem dal isheep(nie je to až tak dávno) polovica ľudí,čo sem prispieva, by sa z tých komentov zložila.Aj preto má moje veľké sympatie,hoci máme rozdielny vkus aj zmysel pre humor.Ešte raz,veľká škoda tejto témy.
31.12.2015 - 17:39:26
014
pripájam aj ja svoj cesťáčik, síce nie najnovší, ale na zimu tak akurát ;) fotené po dnešnom švihu... od jeho kúpy v roku 2011 som na ňom okrem kazety a omotávky prakticky nič nemenil až po tento rok, keď som menil páky, prešmykač a prehadzovačku

Prílohy:

IMG_0554.JPG
IMG_0554.JPG 766.05 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_0555.JPG
IMG_0555.JPG 748.96 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_0556.JPG
IMG_0556.JPG 1.08 MiB thumb_up0thumb_down

31.12.2015 - 17:41:01
03
Mirec ale komin nad predstavcom si uz za styri roky mohol skratit.
31.12.2015 - 17:45:29
04
mohol, ale kašľať na to :) možno raz
31.12.2015 - 18:03:36
02
ja by som tam zmenil jednu vec: dal by som rovnake kosiky. Inak sa mi bicykel sam o sebe paci
31.12.2015 - 19:00:20
00
Optimus napísal:
To to sú presne tie ješitné reakcie,ktoré by v galérke vôbec nemali byť.Zbytočne podráždene reaguješ na každú jednu poznámku/pripomienku k tvojmu bicyklu.Keď do galerie dám bicykel,musím si uvedomiť,že možno 100 ľudom sa páčiť bude a ďaľším 50-tim nie.Asolútne mi u teba, aj v tejto téme chýba určitý nadhľad.Chcel som ti napísať môj názor,ako ja vidím tvoj bicykel,ale som si to rozmyslel.Bohužiaľ, z tejto témy sa stal jeden veľký marazmus-buď sú tu reakcie typu,,urazené malé deti" alebo totálnny alibizmus typu ,,ty budeš na ňom jazdiť,dôležité aby sa tebe páčil,peace,atď."Keď som dával do galérky bicykel ja,tak som očakával,aby mi ostatní napísali čo sa im páči,resp.čo by kto zmenil a prečo.Priblblé alibistické reakcie,nijaký osoh nemôžu nikomu priniesť,to môže len sebavedomý názor samozrejme napísaný slušne bez urážok.Ja som už úplne prestal komentovať bicykle v tejto téme,pretože keď niekomu priamo, ale slušne napíšem svoj názor,dočítam sa väčšinou len ješitných a priblblých komentárov.
P.S. prečítaj si reakcie na Anchor,keď ho sem dal isheep(nie je to až tak dávno) polovica ľudí,čo sem prispieva, by sa z tých komentov zložila.Aj preto má moje veľké sympatie,hoci máme rozdielny vkus aj zmysel pre humor.Ešte raz,veľká škoda tejto témy.


Pokial mi niekto slušne napíše jeho názor , rešpektujem ho . Pokial si niekto iba za každú cenu robí prdel a , vetšina tých komentov tam smerovala , poviem tiež čo si myslím . Ja som na vetšinu komentov odpovedal slušne .
31.12.2015 - 19:16:41
01
Chlapi ( + Kika a Martinka ) zerem Vas !!! :D vsetko dobre do noveho roku nech tie biky mame este krajsie ako v tom predoslom !

Miro , ty radsej tie fotky zmaz a nerob nam tu expendables hanbu :P
01.01.2016 - 01:41:17
01
keyboard_arrow_up