takze Kristina si mysli, ze trt tomu rozumiem (tak nejak sa vyjadruje k mojim prispevkom) a vysku posedu urcuje "stack". tak tu je priblizne aky ma na tych dvoch. mozno tam mam rozdiel nejaky mm. jej sa neoplati oponovat, a nasleduje ju cele stado.
04.02.2018 - 16:17:30
00
Ty sa musis strasne nudit. :D
04.02.2018 - 16:23:22
09
ftu2 tak toto si ***** maximalne :tmi:

Takze ty ides porovnavat dve fotky fotene pod inym uhlom sirokouhlym objektivom kde len mala zmena uhlu fotenia zmeni perspektivu a teda tie tvoje priamky so dost od veci....

Toto by si mohol kreslit ak by to bolo fotene kolko na bicykel a nie takto sikmo preboha -_-
04.02.2018 - 16:38:37
00
Príloha:
1200x.jpg
1200x.jpg 269.71 KiB thumb_up1thumb_down

04.02.2018 - 16:46:09
02
miso a dalsi hned za nim, patrite k tomu stadu, co som napisal.
si fotograf, dobre. ale chces mi ty zase povedat, ze tie hlavove trubky su ROVNAKE??? (hlavne ked Kristina priznala pri tyrkysovom, ze hlavova mala byt vyssia a na sedom uz bola)
tie fotky maju podobny uhol, zadne koleso oprete o stenu. rozdiel vo velkosti hlavovej trubky a tym padom STACKU je cca 5cm.
04.02.2018 - 16:54:38
00
ftu2 tá fotka sa nevzťahuje na tvoje príspevky. Truhlík je na tomto fóre niekto iný.
04.02.2018 - 17:10:36
00
Mišo?
04.02.2018 - 17:11:27
00
Načo riešiť niekoho? Napríklad spomínanú Kristínu? Má na to svoj názor, ktorý ona vníma ako skutočnosť. Skutočnosť však neznamená, že je to pravda. Díva sa na to len zo svojho uhla, tak ako sa na vec díva každý z toho svojho, ktorý je zložený s osobných skúseností, vedomostí, priorít, hodnôt a pod. Takže každý z nás ma svoju pravdu, tá je však stále iba relatívna. A kopec názorov a nezhôd si vytvárame, len na základe domnienok. Osobne mám s Kristínou tiež skúsenosť. Najprv sa mi javila ako negatívna, ale nechal som to tak. Teraz som jej vďačný za jej neochotu komunikovať s klientom, lebo vďaka nej mám miesto oceľového rámu, karbonový aký som chcel :o)))
04.02.2018 - 17:21:14
07
ja som sa len zapojil do debaty medzi scarinkom a Kristnou o geo, ze jej IMHO vyhovuje kazdy krat ina.

keby napisala, ze najprv skladala na POHODU a potrebovala vyssie riditka, (tyrkysovy bol pokus a sedy final) a potom na preteky byt viac AERO, aj ked pri tom bude VIAC TRPIET, tak jej to beriem. ale ona da tie odborne nazvy.. STACK.. a kopec fotiek s drahymi a lahkymi komponentami a uz je tu za bohynu.

len uz som mal s nou (a aj ona s dalsimi) viac debat, (vacsie a tazsie kolesa idu rychlejsie a lahsie v klesajucom profile etapy, lamajuci sa karbon, fake vs original, laminat namiesto karbonu...) kde nemala pravdu a dava len tie priblble ..pobavil si.....a nasleduje ju cele stado. ale ze nema pravdu, tak to si neprizna, alebo neuzna, ze ju moze mat niekto iny okrem nej.

to bol posledny prispevok na nu.
04.02.2018 - 18:33:52
00
slavomirk napísal:
Kristina na com sa jazdi lepsie.Ti alebo steel. Na com zalezi. Na nase cesty .. a co vravis na biky typu Synapse.Roubaix ..teda " komfortnejsie" v porovnani s Ti a CrM

Komfort kvalitnej ocele a titanu je veľmi podobný. Titan však bude vždy ľahší.
Osobne nemám veľa skúseností s cesťâkmi s rôznymi elastomermi zabudovanými v rámoch. Nepáči sa mi to. Keď je dobre navrhnutý karbonovy, oceľový alebo Ti rám, navyše doplnený kvalitnou karbonovou alebo Ti sedlovkou s offsetom tak viac na cesty nie je IMHO potreba. Ak sa ešte pridá 28mm široké bezdušové alebo galuskove obutie tak je pohodlie dokonalé a bez zložitých úprav.
Pokiaľ je to málo tak užívateľ potrebuje gravel so 40mm obutím.
04.02.2018 - 20:59:33
01
ja som jazdil wiliera s tým elastomerom a v tom setupe aký som mal k dispozícii to bolo úplne k ničomu, pretože tam boli 23mm plášte... síce na zadok ten elastomer fungoval, len ako by niekto kto to skonštruoval zabudol, že aj predné koleso ide po nerovnosti..., čiže ako celok to bolo k ničomu... hádam len sa s tým lepšie špurtovalo po nerovnosti, keďže to menej odskakovalo... pre mňa to bol taký kočkopes ako keby dali na fulla pevnú prednú vidlu.
04.02.2018 - 21:10:53
00
Inak na tom ráme sú ochranné nálepky.....už sú dole
a nápis je recflxlesný ako je nový trend......nič proti Vám
carbon je T 1100.....mám vahu okolo 98kg a z Dargova, kto to pozna idem dole 77km pol roka tak potom kde je chyba
nechcem sa zabi ť jazdim sám pre seba

ak niečo ponukam na predaj ta to aj popišem, aby kupujuci vedel čo kupuje........čina
04.02.2018 - 21:15:24
00
Generator náhodných slov?
04.02.2018 - 21:19:14
00
keby si si precitala skor ako zareagujes, zistis, ze to je k tomu cinskemu S-worksu
04.02.2018 - 21:24:14
00
Viem k čomu to patrí, blesku :) Týpek ma v téme iba 3 príspevky.
A prosila som ťa aby si mi už nepísal súkromné správy. Asi nechápeš písaný text, pretože si mi poslal ďalšiu. Takže ešte raz ta prosím, už mi nepíš súkromné správy.


Naposledy upravil Kristina dňa 04.02.2018 - 21:34:17, celkovo upravené 1 krát.

04.02.2018 - 21:31:27
01
keyboard_arrow_up