tiež mám focus na 105ťke a k tomu Zondy:) Zaujímalo by ma ale,akú to máš veľkosť rámu a dlžka predstavca...
05.03.2015 - 18:45:36
00
yurcko daj tam sedlovku s mensim alebo ziadnym ofsetom, takto to nevyzera moc dobre, nezohnu sa ti casom lyziny a nastavis si mozno aj pohodlnejsi posed. to je len rada ;) takze kludne to odignoruj :)
05.03.2015 - 19:38:43
00
kto ta ucil vyjadrovat sa? Trosku kultury, uz ked sa ti nieco nepaci.

Musis sa vyjadrovat ku vsetkemu co napisem? Btw vulgarizmus je ostrejsie vyjadrenie...a sorac ale ked mi proste pride "vyzera to zle" moc jemne na to ako to vyzera tak proste poviem ze to vyzera na *****...ja si servitku pred usta koli tebe davat nebudem....

Nelubi sa ti tak to necitaj
05.03.2015 - 20:02:17
00
Aby to nevyzeralo ze som Stanleemu neodpovedal tak sme to poriešili v spáve, Hack3r Sedlovku som po jazde vymenil za inú s menšim ofsetom a je to lepšie, ale plánujem vyskúsat este bez ofsetu :)
05.03.2015 - 20:02:31
00
Musis sa vyjadrovat ku vsetkemu co napisem? Btw vulgarizmus je ostrejsie vyjadrenie...a sorac ale ked mi proste pride "vyzera to zle" moc jemne na to ako to vyzera tak proste poviem ze to vyzera na *****...ja si servitku pred usta koli tebe davat nebudem....

Nelubi sa ti tak to necitaj


Ja by som ta rad necital ale vsade, kde pridem, sa bohuzial musis k niecomu vyjadrit. Zdaleka sa nemam sancu vyjadrit ku kazdemu tvojmu vyjadreniu,kedze mam rodinu, dve deti, sukromny zivot a volny cas travim na biku. Musel by som prestat bikovat alebo spat, aby som sa stihol ku vsetkym tvojim prispevkom vyjadrit.

Kvoli mne si servitku pred usta nedavaj, davaj si ju kvoli sebe. Vulgarne nadavat je jedna vec, zbytocne ale plytvat vulgarizmami na design biku je uz druha vec. A ak tu chceme zachovat urcitu uroven, uroven je aj o sposobe reagovania na veci toho druheho. A vsimaj si vyjadrovanie ludi, ktori tu maju urcity respekt, ci potrebuju komentovat vulgarizmom niekoho veci.
05.03.2015 - 20:18:06
014
ja vás nechápem, to colnago je delo, mimochodom polovica ak nie viac z vás nemá lepší bajk. Je to zladené fajn vrámci vecí, ktoré vám vadia väčšinou, taliansky rám, talianska sada opomenúc taiwanské sedlo a francúzske pedále čo by nemalo nikomu vadiť a vám sa to aj tak nepáči? :O Ani maybach neoživíš červenými lištami na dverách, ak je proste all black tak je nekompromisný, elegantný a mimochodom, to colnago určite naživo vypadá lepšie ako na foto, toť k tomu :)
05.03.2015 - 20:22:11
09
pravdu máš, čierne Colnago je mocnéé :y:
05.03.2015 - 20:27:40
01
Ja by som ta rad necital ale vsade, kde pridem, sa bohuzial musis k niecomu vyjadrit. Zdaleka sa nemam sancu vyjadrit ku kazdemu tvojmu vyjadreniu,kedze mam rodinu, dve deti, sukromny zivot a volny cas travim na biku. Musel by som prestat bikovat alebo spat, aby som sa stihol ku vsetkym tvojim prispevkom vyjadrit.

Kvoli mne si servitku pred usta nedavaj, davaj si ju kvoli sebe. Vulgarne nadavat je jedna vec, zbytocne ale plytvat vulgarizmami na design biku je uz druha vec. A ak tu chceme zachovat urcitu uroven, uroven je aj o sposobe reagovania na veci toho druheho. A vsimaj si vyjadrovanie ludi, ktori tu maju urcity respekt, ci potrebuju komentovat vulgarizmom niekoho veci.


tvoj zivotny pribeh ma urcite netrapi....to si rozpravaj niekomu inemu...
ohladne mnozstva mojich prispevkov to skus neprehanat...dnes som pridal 3 (vratane tohto 4) a to tiez len v tejto teme... -_-

ver tomu ze je tu hned niekolko uzivatelov ktory su omnoho aktivnejsi...
prestan mi diktovat co mam a co nemam robit....niesi mi nic...len nick s obrazkom na nete a to je hodne malo....ak tebe trha zili to ako pisem az natolko ze to musis komentovat...chyba bude asi v tebe....

uz ma naozaj az rozosmieva tato prehnana citlivost pniektorych clenov fora vratane teba na moje prispevky...
idealne by bolo kebyze pisem to co suhlasi s vasim nazorom postojom.....a presvedcenim...ale musim ta sklamat...nie urcite nebudem pisat len to s cim ty suhlasis....pisem to co si myslim a ako veci citim...

aby som bol konkretny... ZLE vyzera ta kona s bielym predstavcom ktory sa tam nehodi....cierny by pasoval lepsie..

ale ten celocierny pohrebak ktory nieje celocierny a su tam od veci detaily (na predstavci atd...) proste vyzera (ak sa volas delarosa tak koniec tejto vety necitaj) na *****....
05.03.2015 - 20:36:33
00
misopetrovic neviem,možno sa mýlim,ale mám pocit,že príliš často ťa tu vidím obhajovať tvoje slová,tvoje názory,tvoje vulgarizmy,tvoju povahu./ čím to asi bude? / Nechceš si založiť vlastnú tému,názov si vymysli sám, nech ťa nemusím čítať aspoň v Galérii naších bajkov?
05.03.2015 - 20:42:51
016
skusme sa na to pozriet z druhej strany... prilis casto ludia reaguju na moje prispevky a snazia s ma opravovat..usmernovat...menit...uz vam nacisto drbe poniektorym, ze to tak musim napisat?
toto forum je verejne...

nepaci sa ti to co pisem. ok tak to preskoc a ignoruj... a bude tu hned menej zbytocnych prispevkov.. aj tvojich aj mojich kedze nebudem musiet reagovat a odpovedat na tvoje otazky....

PS: pre antitalentov ktory este neobjavili danu funkciu....mozes si ma bloknut ked sa ti nepaci....
05.03.2015 - 20:50:29
00
misopetrovic dlho si nemal slabsiu chvilku co? :D
05.03.2015 - 20:58:39
01
Uz ho to chyta zase
05.03.2015 - 20:59:50
00
Chlapci klidek.....:) a co je to ten flam?


Naposledy upravil FEDERER dňa 05.03.2015 - 21:03:49, celkovo upravené 1 krát.

05.03.2015 - 21:00:52
01
Misko ty si to vsetko vylozis vzdy po svojom.. Dva krat som ti nieco vytkol a teba sa to kruto dotklo ako vidim. Nebudem tu robit z toho flame na tri strany, do tyzdna tych flamov tu este niekolko spravis. Sme proste vsetci drbnuti, co ti poviem.
05.03.2015 - 21:01:32
00
a to som si myslel ze ja sa rad hadam :D :D ale k veci, Bianchi super, s tymi LW naparadu a Colnago topka, za mna :y: , za campu dalsi :y: a za kolesa dalsi :y:

Niekto tu pisal o marketingovom hladisku (ze nevidno napisy na rame), donny to tak trochu nacal, su znacky ktore sa predavaju same (dlhorocna tradicia, prestiz, kvalita, ...) aj bez reklamy ;) RR, Maybach, Bentley, Maserati,....si tiez nekupi niekto kvoli tomu, ze videl nanho peknu reklamu :)


Naposledy upravil Fulli1987 dňa 05.03.2015 - 21:13:23, celkovo upravené 1 krát.

05.03.2015 - 21:07:07
00
keyboard_arrow_up