Marekp keby že chceš náhodou na prestavbu ozvi sa ;)

http://sport.bazos.sk/inzerat/9978810/Skladacka.php

Cena v porovnaní s ostatnými 2 kusmi čo som našiel priemer...



Asi nerozumiem,,špecifikuj prosím
05.09.2011 - 08:31:07
00
V hre sú ceny ako: Ritchey WCS carbon riadidlá, pár plášťov Schwalbe Durano skid, Continental Ultra sport, Gripy, svetlá, hlavové zloženie. Po dojazde do cieľa okamžité občerstvenie v podobe Radlera, alebo Minerálky :)

.....asi som ešte nedostal echo od lokálnych rajdrov tu na mtbiker, či? čo je chalani, nechcete sa prísť prebehnúť? nič extrémne, len ďalší deň v meste na bajku .) .....

Prílohy:

Alleycat_1.jpg
Alleycat_1.jpg 326.02 KiB thumb_up0thumb_down

05.09.2011 - 08:46:03
00
určite dojdite, súprava na výmenu duše potrebná!!
05.09.2011 - 08:48:07
00
.....asi som ešte nedostal echo od lokálnych rajdrov tu na mtbiker, či? čo je chalani, nechcete sa prísť prebehnúť? nič extrémne, len ďalší deň v meste na bajku .) .....

No, hlavne je asi problem, ze je tu malo FG a SS riderov. Ja sice technicky vzate SS mam, ale treba ho zoservisovat aby bol pojazdny a kedze nemam na to teraz cas, tak nic. Ked sa tak zamyslam, tak je tu Hellboy s tym svojim atypickym SS a potom uz viem len o jednom chalanovi z BA co jazdi na FG a ten forum len cita a neprispieva.
05.09.2011 - 09:52:49
00
No, hlavne je asi problem, ze je tu malo FG a SS riderov. Ja sice technicky vzate SS mam, ale treba ho zoservisovat aby bol pojazdny a kedze nemam na to teraz cas, tak nic. Ked sa tak zamyslam, tak je tu Hellboy s tym svojim atypickym SS a potom uz viem len o jednom chalanovi z BA co jazdi na FG a ten forum len cita a neprispieva.



Je mi jasne, ze cas a ine plany to nemusi zrovna vyhovovat. Ked niekto bude mat zaujem, cas si urcite najde.
Cielom je sa stretnut a pojazdit..
05.09.2011 - 10:14:34
00
K tomu bazošu už nič mal som tam jeden inzerát už nie je platný...
05.09.2011 - 15:06:04
00
No, hlavne je asi problem, ze je tu malo FG a SS riderov. Ja sice technicky vzate SS mam, ale treba ho zoservisovat aby bol pojazdny a kedze nemam na to teraz cas, tak nic. Ked sa tak zamyslam, tak je tu Hellboy s tym svojim atypickym SS a potom uz viem len o jednom chalanovi z BA co jazdi na FG a ten forum len cita a neprispieva.


No a este som tu aj ja, s mojim " dedinskym roadsterom ". Akurat ze vo chvili, ked padne startovny vystrel, sa budem 40 km odtial zavazovat na cely zivot v dobrom aj zlom :-)

Kazdopadnem drzim Marekovi aj ostatnym palce, svadba bude zahradna, asi budeme rovnako hypnotizovat Aladina.
05.09.2011 - 16:50:59
00
Si vypln v profile bydlisko a bajk - takto tazko moze niekto tusit, ze si "tu" aj Ty. ;)
05.09.2011 - 17:09:49
00
No a este som tu aj ja, s mojim " dedinskym roadsterom ". Akurat ze vo chvili, ked padne startovny vystrel, sa budem 40 km odtial zavazovat na cely zivot v dobrom aj zlom :-)

Kazdopadnem drzim Marekovi aj ostatnym palce, svadba bude zahradna, asi budeme rovnako hypnotizovat Aladina.



ha :D tak to ti zelame vela zdaru bracho.. ACR bude mat urcite pokracovanie.. a povoz na bajku nevestu po dvore
Aladin bude sledovany velmi pozorne ;)
05.09.2011 - 23:10:55
00
nieco nove z dielne
KTM Strada CR

Prílohy:

P9128791.JPG
P9128791.JPG 325.84 KiB thumb_up0thumb_down

12.09.2011 - 22:36:13
01
No, hlavne je asi problem, ze je tu malo FG a SS riderov.


Aj ja aj ja, som v stadiu rokovania ohladom dovolenky na predmetny den. Ale kedze prave vtedy je aj Svatojursky blesk tak neviem neviem.
13.09.2011 - 08:01:19
00
Aj ja aj ja, som v stadiu rokovania ohladom dovolenky na predmetny den. Ale kedze prave vtedy je aj Svatojursky blesk tak neviem neviem.



do pohody kamoš.. Pevne verím, že aj keď to teraz nikomu nevyhovuje bude mať šancu sa zúčastniť na dašom ACR BA.. a možno na nejakom inom evente podobného rangu.. ľudia sa musia aklimatizovať na tento typ bajku.. neskôr toho bude viac a bude to oveľa uvolnenejšie :y:
13.09.2011 - 13:40:23
00
do pohody kamoš :D marek fixska je dievčina
13.09.2011 - 14:20:54
00
do pohody kamoš :D marek fixska je dievčina


uups :) nejak mi to nedoslo.. a bije sa to s tym Jurskym? ved pozri, si vytana,a kto si? Ivana?
ked sa rozhodnes prist - tak nezabudni si brat vybavu ako pri vymene duse. Povinne!

zavod nepotrva viac nez 1h cize o 12tej moze pre teba akcia koncit, free to go then..
13.09.2011 - 21:44:37
00
Ano, som to ja Marek, Blesk sa startuje o 10 tak nestiham a okrem toho mi jeden chalan co bol vcera u nas v obchode a ide tam vysvetlil co to vlastne je za pretek. Ja som nevedela ze to je take akoze "naozajstna" situacia v premavke, orientacia ulicami akoze "dorucovatelsky" style jazdy atd cize volim Blesk. 15ku kluc a nahradnu dusu nosim vzdy! Mimochodom posledne prispevky sa necituju, na tie sa iba odpoveda :)
14.09.2011 - 10:41:19
01
keyboard_arrow_up