nj Kuota Kebel je tiez krasny kus :)

Prílohy:

dscn2610.jpg
dscn2610.jpg 401.22 KiB thumb_up1thumb_down

11.01.2015 - 22:21:21
06
dovo uplne si to tu obratil. si znovu precitaj nase prispevky a uvedom si kto stale utoci na toho druheho. stale tu spominas tie kompakty, ale preco? co musim vediet vsetko ohladom cestnej cyklistiky? moj sport je MTB, cesta je len doplnok.
odporucam ti obcas si pozicat nejaky horsky stroj a prejst si nejaky skvely singlacik.

tebe drbe, ale ze poriadne.
ja som to tu obratil? tak normalne sa opytas, ja ti odpoviem a preto, lebo som pouzil slovo "blbcov", ktore sa ta vobec ale vobec netykalo, si ho vztahovacne zoberies na seba a zacnes sa bezdovodne do mna navazat, urazat ma a este napises, ze "uplne som to tu obratil". okrem toho mi chces hovorit, do coho ma je a do coho nie a ze sa mam uvedomit. nonsens!
preco spominam compact barany? lebo clovek, ktory ani nevie, ake to su, jeho svet je mtb, na moju osobu napise "zase si dovo mysli ze je tu najvacsi expert na estetiku cestnych bicyklov. Vlastne tak ako vzdy."
bohapuste primitivne domyslanie a urazanie. ubohost nad ubohost.
chodim ja vari do mtb sekcie a navazam sa do ludi, ktori prezentuju pokrutene trubky a hrube plaste? nie.

moj svet je cesta, mtb ma nezaujima. nehanbim sa prezentovat svoj vkus a postavit sa zan, lebo je moj. viem si ho obhajit, aj ked nemam potrebu. je podlozeny okrem ineho niekolkorocnymi skusenostami a vedomostami. pracovnymi aj sukromnymi a ohodnoteny nemalymi peniazmi a vysledkami.
je mi jedno, ci s nim bude niekto suhlasit alebo nie. to naozaj nemam potrebu.
ale aby sa preto do mna niekto navazal? a zvlast ty? tak to nie.
11.01.2015 - 22:56:23
01
netusim preco ti tak vadi, ze prave ja sa do teba navazam? co som ti take strasne urobil?
btw ty sa tym vazne zivis? tak potom ok, uz chapem tvoju uchylku vypichnut kazdy detail v ziletkach zverejnych v teme Galeria nasich cestakov.
11.01.2015 - 23:22:58
00
tak pan netusi :D och, na dyslexiu vazne nemienim mrhat energiu.
nie, nezivim sa tym. chapes ty hovno. ani ten text, co napises a ani co znamena slovo "uchylka".
skoda pismen a casu. tu a teraz. ale raz moju uchylku poznas. iron.hide :) dobru noc
12.01.2015 - 00:24:13
00
Jaj chlapci, vy sa tu nudite :D A hned vam sem dam Cannondale, aby som vas nasitil (ano, nie je to karbon).

Sam som si vybral CAAD10 ako svoj cestak na posledne dve sezony, no vobec nie kvoli Saganovi. Praveze mi tento vyber aj povodne prisiel blby, ale Sagan ma vobec netrapil. Ked recenzie a ostatni majitelia ho tak chvalia, tak preco nie. Teraz ho predavam, ale to uz je iny pribeh. A dalsi teda Specialized nebude :D Rozumiem, ze sa taki ludia najdu, ale nie kazdy je ovecka ;)

www.pedalroom.com

www.pedalroom.com

Zdroj:
http://www.pedalroom.com/bike/2014-cannondale-caad-10-17456
12.01.2015 - 00:56:39
05
tak pan netusi :D och, na dyslexiu vazne nemienim mrhat energiu.
nie, nezivim sa tym. chapes ty hovno. ani ten text, co napises a ani co znamena slovo "uchylka".
skoda pismen a casu. tu a teraz. ale raz moju uchylku poznas. iron.hide :) dobru noc

:^)
12.01.2015 - 01:03:18
00
A preco je teda ten specialized tak opovrhovany častou cyklistov? Nezdá sa mi ze by bol kvalitatívne horší ako bicykle z rovnakej cenovej kategórie alebo co, ale ked su ojektivne dôvody rad by som sa priucil.
12.01.2015 - 08:27:13
00
nič im nie je, a dokonca sú veľmi pekné ... iba šíria paniku, btw kikirík sagan je perfektný ... o milión percent lepšie ako keď sa niekto "zladí" dokonale
12.01.2015 - 08:30:24
00
A preco je teda ten specialized tak opovrhovany častou cyklistov? Nezdá sa mi ze by bol kvalitatívne horší ako bicykle z rovnakej cenovej kategórie alebo co, ale ked su ojektivne dôvody rad by som sa priucil.


vobec nie je horsi, dokonca s-works je kvalitativne (co sa tyka meratelnych hodnot) jeden z naj ramov sucasnosti (vlastne uz dlhsiu dobu), nech ho vyrabaju aj otroci v taiwane, evidentne to vedia dobre :)
to ze je to masovka jak svin je vec ina (ostatne cannondale je presne to iste :) ), kazdopadne taktiku a marketing maju dobru.
inak tuna su to jedny z tych lacnejsich bicyklov :) a paci sa mi ze maju prakticky rovnake ceny v celej eu, vratane svajciarska (co sa tyka vsetkych ich komponentov) - velmi vela inych znaciek pre tunajsi trh nahodi znacne vyssie ceny, lebo ludia zaplatia ... (hlavne trek vdaka cancellarovi, este stale nedokazem pochopit ze Project One Treky za 11000 eur tuna clovek vidi na kazdom vyjazde... ze to tym ludom za to stoji :) )
aj ked chcel som si kupit speslacke MTB tretry, nemali v shope na sklade tak tetula objednavala v systeme ... cenovka v obchode 150chf - cena v aplikacii v ktorej objednavala 75chf ... sa dobre predava so 100% marzou :) ale v tom neni spesl sam hh
12.01.2015 - 09:07:12
01
nič im nie je, a dokonca sú veľmi pekné ... iba šíria paniku, btw kikirík sagan je perfektný ... o milión percent lepšie ako keď sa niekto "zladí" dokonale


coti konkretne na tomto pride "lepsie"? lebo pre mna je tkonkretne tato otrasna farebna kombinacia okomentovatelna podla toho vtipu ked sa cernosko s rysavymi vlasmi, modrymi ocami, a zakrpatenym vzrastom dozveda ako prisiel na svet....a mama mu odpoveda.. ze bud rad ze po tom grupaci co sa na tej plazi zbehol nemas chvost a nestekas :D
12.01.2015 - 09:17:13
00
konkrétne všetko, bicykel a pestrosť idú dobre k sebe .. decentne alebo tón v tóne sa obliekaj na ples
12.01.2015 - 10:06:47
00
boa za chvilu nebude jedina tema ktoru by som sledoval...asi napisem do temy Navrhy na zlepsienie fora nech premenuju cele forum na Forum Misa Petrovica a uz si budem na mtbiker pozerat len inzeraty. nic v zlom Miso, ked napises raz svoj nazor ok, ved na to tu je to forum, ale ked ho na dvoch stranach napises "10x" tak uz je to fest otravne
12.01.2015 - 10:08:59
03
10 krat? co si mal z matematik? ak si si nevsimol ja som lapalomovi polozil otazku....a ak si si nevsimol.. on mi na nu aj odpisal co konkretne sa mu na tom paci... ;) tomu sa hovori konverzacia, prosim zoznamte sa :)

sranda ze zase sa obujes do mna hacker....ale totalne od veci hadka niekoho ineho ktora to tu zasrala ovela viac ti nevadi :D :D (y)
12.01.2015 - 10:11:27
00
Dohadujete sa ako by ste nevedeli ako to chodí v nielen cyklo biznise. Sponzoring nerobia profi teamom výrobcovia súčiastok len tak. Veľa zapálených hobíkov túži jazdiť ak nie model tak aspoň značku ktorú sedlá ich obľúbený cyklista. To len na margo výmeny Cannondale vs Specialized.
Súhlasím s kolegom o úrovni tohto fóra sám tu chodím len kvôli bazáru,je až s podivom o čom sa vedia členovia pohádať.
12.01.2015 - 13:04:15
03
V poslednej dobe sa tu ozaj vadí viac ako je zdravé - možno by sa aj pobili niektorí :-)
12.01.2015 - 14:47:32
00
keyboard_arrow_up