Ďakujem za pomoc, recenzia je super.
18.02.2023 - 21:53:54
00
Zdravim vospolok, potreboval by som poradit - najlepsie osobnu skusenost. :) som na cyklistu velky chlap 205cm a mam umerne vacsie dlane a riaditka co mam teraz z vyroby sa mi zdaju "male". Ked som v spodnej polohe nejdem si najst pohodlny uchop lebo v podstate celu cast od ohybu po koniec zabera dlan :).
nemate nejaky typ na model pripadne aky parameter hladat pri nakupe, Som na ceste "novacik" tak sa v tych cislach a uhloch az tak neorientujem. Dakujem
17.03.2023 - 08:33:53
00
Ahoj, mal som podobný problém. Horný úchop určite aero rajdy. Sú plochejšie a širšie ako trubky a určite dvojitá omotávka.
Spodný úchop je problém. Každému vyhovuje iný uhol a vzdialenosť. Treba len vyskúšať. Ešte by pomohli viac polstrované rukavice.
Tie určite zmenšia obvod ruky na úchop.
Tak veľa zdaru!
21.03.2023 - 08:11:58
01
riesenie pre velku dlan ma napadlo predlzenim koncov riaditok vlepenim 2-3 cm nadstavca ...ci?
21.03.2023 - 09:05:59
00
stater napísal:
Zdravim vospolok, potreboval by som poradit - najlepsie osobnu skusenost. :) som na cyklistu velky chlap 205cm a mam umerne vacsie dlane a riaditka co mam teraz z vyroby sa mi zdaju "male". Ked som v spodnej polohe nejdem si najst pohodlny uchop lebo v podstate celu cast od ohybu po koniec zabera dlan :).
nemate nejaky typ na model pripadne aky parameter hladat pri nakupe, Som na ceste "novacik" tak sa v tych cislach a uhloch az tak neorientujem. Dakujem


Za mna najlacnejsie a funkcne riesenie:
https://www.pro-bikegear.com/global/accessories/handlebar-tape/handlebar-gel-pads

Mam este jedny nerozbalene doma kebyze mas zaujem.
21.03.2023 - 10:13:49
01
aha..tak teraz som si az uvedomil ze sa asi bavime o nedostatocnom priemere spodnej rurky, nie o dlzke... alebo?
21.03.2023 - 12:16:07
00
ddemo napísal:
aha..tak teraz som si az uvedomil ze sa asi bavime o nedostatocnom priemere spodnej rurky, nie o dlzke... alebo?

v podstate oboje :) ale ta dvojita omotavka by mohla pomoct, skusim ak nepomoze potom budem hladat nove riaditka
Dakujem za rady.
23.03.2023 - 07:53:25
00
keyboard_arrow_up