neviete jaka sebranka sa chysta na tuto akcosku ?
mozno by som aj siel, ale nerad by som niekde hodil drzku kvoli nejakemu zavodnikovi z euskatelu ;)

Len aby nehodil držku niekto kvôli tebe! :lol:
A možno by si mal ísť radšej na TT-Rysy, aby si to neofrflal ako tú "Jasnú". :P
14.07.2010 - 23:35:30
00
A pôjde aj Cica, alebo len Mica?
15.07.2010 - 00:02:28
00
No tak som sa dnes prihlasil aj ja.........bude to moja prva akcia......tak dufam ze nikoho nezrazim :lol:
15.07.2010 - 09:47:17
00
Oné, že vraj zmena a štartovné čísla sa budú vydávať na mieste štartu v čase 7:30-7:50 hod.
Píšu tak na stránke organizátora. :^)
20.07.2010 - 14:42:52
00
neviem ako inym ale mne startovne cislo poslali ale nie listky na obcerstvenie to asi budu davat pri starte.
22.07.2010 - 19:22:40
00
Ja som poštou nič nedostal. A podľa počasia asi moju účasť zruším.
22.07.2010 - 22:19:47
00
Tak ako bolo, napíšte niekto, dalo sa to prežiť?
24.07.2010 - 22:57:44
00
Ja som bol na takejto akcii 1x ....pocasie dost zle ..strasne silny narazovy vietor bol...pokial sa clovek neudrzal v skupine tak mal obrovsky problem....lebo niektori mladenci si mysleli ze su na pretekoch a dali dost velke tempo nato ze to nebola sutaz a zucasnili sa aj amateri....... ale inak bolo fajn :)
25.07.2010 - 07:55:42
00
presne ako povedal federer niektori to trosku stou snazivostou prehanali ale myslim ze keby asi 50km nefukal ten silny narazovy vietor nebol by ziadny probleem ale zasa to povzbudzovanie ludi v dedinach stalo za to a dodalo chybajuce sily .nabuduce sa urcite znovu zucastnim stalo to za to perfektna akcia.len dufam ze bude krajsie pocasie aby som zasa na ceste domov tak nezmokol.vrelo doporucam .ja som nakoniec absolvoval dokopy 170km.ale klobuk dole co predviedli starsie rocniky chcel by som mat ich kondicku v ich veku bolo vidiet ze cyklistika je ich vasen.
25.07.2010 - 12:00:03
00
Bolo to fajn, kopce a vietor patria k cyklistike... Aj keď som mal problémy a bol odtrhnutý medzi Trstínom a Vrbovým.
Ale na druhej strane, pokus o dostihnutie skupiny spolu s Karlom Vávrom (Kodlom) stál za to. Ešte som taký kolotoč netočil, doteraz som to videl len v TV u profíkov. 5x som sa prevetral na špici, hore stúpaním na tachometri 50 kmh a pulzák vrešťal "Zdochneš, zdochneš!" Radšej som zvesil nohy. V Brezovej pri pive sme potom skonštatovali, že z doprovodného auta vyzerajú tie vlny nižšie a kratšie ako keď sa idú na kole za vlastné...

Ukázalo sa, že aj cykloturistické akcie môžu byť dobre zabezpečené. Tri policajné autá dokázali v pohode odstaviť bratislavské križovatky a zabezpečiť bezproblémový prejazd. Policajní junáčikovia mali z toho peknú zábavu, asi si často nemôžu tak zahúkať a zablikať.
25.07.2010 - 21:24:54
00
Ahojte. Bola to perfektná akcia. Aj ten vietor sa dal prekusnúť. Patrí to k cyklistike. Ďakujem organizátorom za perfektne zvládnutú akciu. :y: Chcem sa opýtať, že či budú aj nejaké fotky? Ďakujem.
26.07.2010 - 10:04:49
00
No musím reagovať na tu organizáciu...bol som medzi poslednými (nemám takú kondičku)bolo nás tam asi 6 ...organizátori sa na nás vyprdli nikto nezostal vzadu ani sanitka takže keby sa niekomu niečo stalo tak sme ako sa hovorí v prdeli.(bol tam aj 65 ročný pán keby mu došlo zle tak neviem neviem)..a to nehovorím a tom že nám nikto neukázal cestu a išli sme zlým smerom ( nemám GPS v hlave ) ciel mal byt hore na Bradle tak som tam išiel a cestou hore som sa dozvedel že sa mam otočiť...nakoniec som musel volať organizátorovi že kde ich vlastne nájdem....
26.07.2010 - 11:39:14
00
Ahojte,
ako jedna z mala bab som sa tejto akcie zucastnila aj ja a velmi sa mi pacilo,ale ako uz niekto hore podotkol,niektori z toho urobili pretek :) Nemat taku kondicku ako mam,tazko by som dosla do ciela ;) Zaciatok nebol problem,sama rovina a vietor v chrbte,to najtazsie prislo az potom,udrzat sa v baliku,ked Ta odstrihnu,alebo zaostanes do kopca ;) ...s takym silnym bocakom a protivetrom nie je ziadna sanca...jedine ze by sme boli skupinka a striedali. No par x som si potiahla spicu sama :D ale zaroven preverila svoje sily a zistila, ze clovek niekedy dokaze aj nemozne :)
Chcem podakovat organizatorom za super akciu a uz sa tesim aj o rok,ale uz teraz viem,ze budem musiet poctivo trenovat ;)
26.07.2010 - 16:57:24
00
5x som sa prevetral na špici, hore stúpaním na tachometri 50 kmh a pulzák vrešťal "Zdochneš, zdochneš!"


50 do kopca? To snáď ani profíci nejdú rýchlejšie. :o
26.07.2010 - 19:49:46
00
Za prvé, nebol to kopec, ale len tak hore-dole, 200-300 m dole, 200-300 m hore. Za druhe, bol to kolotoč v dvojke - párkrát pretočiť kľukami na špici, odstúpiť, trochu popustiť, zabojovať o háka a keď je človek v háku a chce sa vydýchnuť, tak parťák už strieda... Fuj! Párkrát to zopakovať a pulz som mal na maximálke... Kodl, napriek tomu, že je už pár rokov na dôchodku, to ešte furt vie a ide mu to! V tom stúpaní by som normálne dal o dva, možno štyri zuby menej, bolo treba po zube uberať...
Ale takéto momenty sú na cyklistike krásne! Aj keď bolia...
26.07.2010 - 21:48:29
00
keyboard_arrow_up