Cyklomaratón Bratislava - Jasná

18.06.2016
Preteky jednotlivcov
Bratislava - Jasná (Slovensko)

Detailné informácie o podujatí
nemate dake video z minuleho roku?
17.06.2010 - 07:47:53
00
Neviem či nie je nejaké na ich oficiálnej stránke.
Takže vážení, zajtra sa stretávame na prezentácii. Nezabudnite medzi 16-19 hodinou na Zlatých. 8)
17.06.2010 - 12:43:08
00
Dajte si zajtra pozor, aby vás organizátori nenamerali. :lol:
V pelotóne sa jazdí zásadne len vo dvojstupe po pravej strane vozovky s maximálnou rýchlosťou 30 km za hodinu.
18.06.2010 - 10:47:39
00
Tak prezentáciu mám úspešne za sebou a nebyť kamarátov, ktorý boli ďaleko predo mnou a zaregistrovali ma na základe občianskeho tak tam stojím ešte asi aj teraz.
Takže zajtra ráno ak sa to dá o tej 4-tej tak nazvať, stretneme sa na štarte dlhej ale dúfam, že krásnej štreky plnej zážitkov a nových známostí.
Mám číslo 147 8)
18.06.2010 - 19:58:58
00
zazitky a nadvazovanie znamosti su asi jedina vyhoda tejto akcie, inak pre mna je organizacia tohoto maratonu jedna velka katastrofa..
prezentacia den pred akciou znamena sa postavit o 15:50 do radu dlheho tak 40-50 ludi... napriek tomu cakam hodinu a pol v rade v dazdi. ked si vybavim formality, dostanem sa do druheho radu. tu sa dozvedam ze tricko velkosti M pre mna uz nemaju (oni ho nemali len pre beznych ucastnikov - neskor som na vlastne usi a oci bol svedkom ako niekto "dolezitejsi" tricko M dostal).
"obed" hore na donovaloch okomentoval kolega podla mna velmi priliehavo - "toto by som nedal zrat ani sviniam"..
samotna jazda v podstate bez problemov, dazd pomaly ustaval a na donovaloch nas cakalo krasne letne pocasie. v tatrach sme sa akurat o chlp vyhli dazdu.
prestavky nam "sprijemnoval" nejaky trtko s poznamkami ze MUSIME mat na sebe tricka sponzora... btw. viete ake tricko mal hlavny organizator jasnej na maratone TT-rysy ?

ak bude nabuduce sponzor tak laskavy a da mi primeranu velkost rad si ju obleciem. osobne ale pochybujem ze nejake "nabuduce" este bude - radsej pojdem na tt-rysy, tam registraci trva 3 minuty, trasa je krajsia, i ked trochu narocnejsia..
20.06.2010 - 16:21:00
00
Nechcem byť neslušná, ale zdá sa mi, že ste dosť nevďačný. Nabudúce nechoďte, určite si to miesto s Vami niekto rád vymení. Podľa mňa za sumu 50 euro tam toho bolo až až... Ubytovanie, raňajky, obed, večera. Odvoz domov, odvoz bicyklov. Organizácia po ceste bola podľa mňa skvelá, občerstvenie na zástavkách uplne dostačujúce. Bola som ním príjemne prekvapená. Možno to občerstvenie na Donovaloch, ale kto bol hladný a nebol prieberčivý zjedol aj to, a keď sa to niekomu nepáčilo vždy si mohol kúpiť niečo v bufete. Ako jediný nedostatok vidím ten čas strávený na prezentácií a tie dresy, ale to státie sa dalo prežiť a tie dresy, môžme byť radi, že boli zadarmo.

Podľa môjho názoru to bola skvelá akcia a už sa teším na ďalší ročník! ;)
20.06.2010 - 19:39:42
00
Ja som tiež spokojný ale tá registrácia je naozaj katastrofa. Ako som už vyššie písal o registrácii. Tie dresy síce boli zadarmo ale museli sme ich povinne nosiť no a ak mám niečo povinne nosiť, tak nech mám aspoň na výber veľkosť alebo si dopredu s prihlásením a zaplatením účasti môžem objednať konkrétnu veľkosť. Ja som na seba síce veľkosť dostal aj to bol akože posledný kus ale pri ďalšej účasti už také šťastie nemusím mať. Preto by bolo rozumné v tomto urobiť veľkú nápravu ako aj v samotnej registrácii deň pred štartom.
K tomu jedľu na Donovaloch, aj keby to bolo chutné čo podľa vyjadrení väčšiny asi od toho malo ďaleko, riešil som si to svojim spôsobom. Kúpil som si flákotu kuraciny s ryžou a šalátom a bol som happy. Cestoviny nejem ani doma, takže som nemal čo riešiť.
Záverom, som rád, že som to absolvoval v zdravý a vcelku pohode po fyzickej a psychickej stránke.
8) :sun: :y: :)
20.06.2010 - 20:13:42
00
A bol aj zelezniciar Dzurinda? :)
21.06.2010 - 11:16:22
00
Nebol :D
Asi sa nestihol cez volebne obdobie dostatocne pripravit. Ale mal aj nieco s rukou :P
21.06.2010 - 11:32:23
00
Tak čo borci, termín sa už blíži. Kto sa zúčastňuje? ;)
Ja idem skúsiť druhýkrát. 8)
15.06.2011 - 14:13:23
00
ja idem skusit 1krat. :tmi:
15.06.2011 - 14:55:18
00
Ja tento krat nejdem :( Statnice, preteky, odreniny a tak :D
15.06.2011 - 21:20:21
00
ja idem skusit 1krat. :tmi:


Das to, nic neboj, idu od nas dvaja z VT :)
15.06.2011 - 22:04:00
00
Das to, nic neboj, idu od nas dvaja z VT :)


Viem ide Mišo I. a ešte neviem kto.
Nabojím sa , len mám strach.
15.06.2011 - 22:19:00
00
Nemusis mat strach. Ked som to minuly rok dala ja, prvy krat som sedela na novom biku a bolel ma zadok tak strasne, ze som si musela od ruzomberku spievat :D A dosla som 8)
16.06.2011 - 07:38:02
01
keyboard_arrow_up