k comu je to dobre ? teda mam na mysli vytahovanie slovakov z vysledkoviek...
nejako mi unika zmysel .. je predsa uplne jedno ci je clovek madar, rakusak alebo slovak, pri cyklomaratone to plati dvojnasobne.. alebo nie ?
02.05.2011 - 12:04:49
00
napr. aby si to nemusel pracne hľadať...niekto nový sa napr. rozhodne zúčastniť a takto si spraví prehľad kto zo SR sa zúčastnil a v prípade záujmu dotyčného kontaktovať... :$
02.05.2011 - 12:23:57
00
Aha - zistím, že okrem mňa a pár ďalších čo poznám, štartoval aj nejaký Lajoš z Galanty a tak sa s ním dodatočne skontaktujem?
Alebo ako si to myslel?
02.05.2011 - 19:02:25
00
Da sa niekde pozriet zoznam prihlasenych ludi na Schwechater maratone?
02.05.2011 - 19:31:58
00
Diky za priložené výsledky. Betka Pavlendová asi trhala asfalt, skvelý výsledok :clap:
02.05.2011 - 19:35:07
00
Da sa niekde pozriet zoznam prihlasenych ludi na Schwechater maratone?
nedá
02.05.2011 - 19:43:21
00
Aha - zistím, že okrem mňa a pár ďalších čo poznám, štartoval aj nejaký Lajoš z Galanty a tak sa s ním dodatočne skontaktujem?
Alebo ako si to myslel?


a ty si myslíš, že si jediný na svete, čo si pozerá tie výsledky? :lol: niekto tam ide prvý krát, kukne výsledky, nájde pekne zoznam ľudí zo SR čo tam boli, možno niekoho pozná a aj keby nie, je tam klub, pogoogli, napíše mail, zistí čo a ako a na ďalšom ročníku môže byť na štarte aj on... 8)

ale jasné, pre takých čo všade boli a všetko vedia to je nanič :lol:
02.05.2011 - 19:46:41
00
Nahodou je to super, perfetkné, prehladné, paradna stranka!

Nemusime to pracne vyhladavat...
02.05.2011 - 19:55:29
00
no pre mna ma ta stranka nulovu informacnu hodnotu..
cestne maratony v rakusku celkom prehladne mapuje stranka http://radmarathon.at/
03.05.2011 - 09:30:22
00
skusim trochu reagovat ... nasim umyslom bolo spravit stranku, ktora by pomohla kazdemu, kto ma zaujem pretekat. Vsetky dolezite informacie na jednom mieste, aby nemusel prehladavat web, kazda stranka je ina a niekedy najst potrebnu informaciu je dost zlozite, najma ak clovek nevie dobre nemecky alebo anglicky. Nepropagujeme iba rakuske akcie, ja osobne by som bol najradsej, keby prevladali slovenske, ale pravda je taka, ze rakuskych je najviac, su najlepsie zorganizovane a aj informacie o nich su lahko dostupne s dost velkym predstihom. Tiez by ma potesilo viac polskych a madarskych pretekov, kam by mozno mali blizsie vychodniari, snad sa casom podari nejake pridat.

K tym vysledkom - Slovakov vytahujeme preto, lebo sme Slovaci :y: Chceme ich takto zviditelnit a pogratulovat k vykonu, niekomu to je mozno jedno, niekoho to mozno potesi. Mna ale napr. urcite bude zaujimat, kto zvladne Otztalera alebo niektory z 200km ceskych maratonov.

Pre niekoho je mozno stranka nezaujimava, niekomu mozno pomoze, casom uvidime. Ale ze by mala nulovu informacnu hodnotu, to si naozaj nemyslim
03.05.2011 - 21:12:50
00
Ale ze by mala nulovu informacnu hodnotu, to si naozaj nemyslim


možno nevie čitať :rofl:
03.05.2011 - 21:15:26
00
ale jasné, pre takých čo všade boli a všetko vedia to je nanič :lol:

Nebol som všade, ale Neusiedler som absolvoval 6 krát, Schwechater 7 krát. V roku 2001 som sa o nich dozvedel náhodou a dokázal som si zistiť, ako sa zúčastniť - a to ešte gúgel bol v plienkach.

Na základe toho, že ma niekto videl vo výsledkoch, mi ešte nikto neposlal mail so žiadosťou o informácie. Na tomto webe tie maratóny propagujem 7-8 rokov a na základe toho sa na mňa obrátilo pár ľudí s otázkami, či už v téme, mailom, PM alebo osobne - a každý dostal na otázku odpoveď, nikdy som neodpovedal hŕbou smajlíkov...
03.05.2011 - 22:38:54
00
Chcel by som ísť Schwechater-a. Rozumiem aj nemeckej stránke aj tej našej, ale chcel by som sa spýtať, čo je vlastne praktickejšie, prihlásiť sa online a zaplatiť prevodom, alebo prísť v deň preteku a riešiť to všetko priamo na mieste. Prípadne ako to zvyknete robiť a aké sú skúsenosti. Šiel by som (zatiaľ to vyzerá) že sám a jeden bicík by som po ceste mohol zobrať.
13.05.2011 - 21:10:10
00
Zvyčajne sa prihlásim a zaplatím až na mieste...A nie som jediný. Robia tak aj Rakúšania.
Zatiaľ to vychádza, organizátor to toleruje. Ale jedného pekného dňa, keď sa náhodou zmení počasie, bude zima a neprídu dve tretiny prihlásených, tak sa možno organizátor naserie a ďalší rok to prestane tolerovať.
Ak by som nebol bábovka a bol odhodlaný štartovať aj v daždi a zime, tak by som hneď po prihlásení zaplatil bankovým prevodom, poplatok za domáci prevod a prevod do Rakúska je rovnaký.
13.05.2011 - 23:00:16
00
Lepsie je na mieste, ides podla predpovede pocasia a asi ani neprerobis, lebo na tomto maratone platili zahranicni ucastnici nezvysene startovne aj v den startu, cize 30+5,- €. Nikde to sice oficialne nepisu (raz mi to prislo e-mailom), ale uz je to tak myslim dost rokov a hadam to tento rok nezmenia. JoKo asi nikto z nas nejazdi rad v dazdi, to ale nie sme babovky, ale zodpovedni obcania co nechcu ochoriet :D A nemyslim ze by to niekedy zrusili, platba na starte je skoro na kazdych pretekoch, straty si kompenzuju vyssou sumou a ako pises, hodne to vyuzivaju aj domaci, co sa rozhodnu na poslednu chvilu.

a este popri tomto, az sa to sem bojim napisat :lol: SK vysledky Mamut Tour u nas na stranke. Zas mame jedneho vitaza :y:
15.05.2011 - 18:34:01
00
keyboard_arrow_up