Pokiaľ si ju nepokašle EPOm alebo niečím iným o čom verejnosť ešte nevie. BTW: EPO cyklisti používali dávno predtým, než na to dopingoví kontrolóri prišli.

ty si uz ako nemecky novinari, kt. nezaujima kto vyhral ale kto dopoval
16.07.2007 - 15:00:18
00
EPO cyklisti používali dávno predtým, než na to dopingoví kontrolóri prišli.


:D :D :D :D :D sorry Comby ale to znie celkom logicky nie? :cry: :cry: :cry: :cry:
16.07.2007 - 15:32:03
00
EPO cyklisti používali dávno predtým, než na to dopingoví kontrolóri prišli.


:D :D :D :D :D sorry Comby ale to znie celkom logicky nie? :cry: :cry: :cry: :cry:
tomu sa hovori:
Dovtedy sa chodi z dzbanom po vodu kym sa nerozbije :D
16.07.2007 - 17:00:08
00
povedzte mi preco vcera kloden pomahal winokurovovi ked mal na viac a kascheskin si tahal v predu :?: keby nebolo kazachskej mafii tak vyhra kloden
16.07.2007 - 17:59:56
00
povedzte mi preco vcera kloden pomahal winokurovovi ked mal na viac a kascheskin si tahal v predu :?: keby nebolo kazachskej mafii tak vyhra kloden
nieco take ako tymova taktika nepoznas Vino je tymova jednotka alebo "kapitan" a myslim ze keby nebolo tych zraneni tak aj on sa taha vpredu. Kazdy vtyme ma svoju ulohu.
Ked cely tym Discovery alebo pred tym US Postal tahal Armostronga tak t tiez bolo preto ze tam bola nejaka mafia. Je malo jazdcov kt. maju volnu ruku ako napr. Rasmusen a nie su viazany taktikou tymu.
16.07.2007 - 20:04:31
00
ty si uz ako nemecky novinari, kt. nezaujima kto vyhral ale kto dopoval

A sa čuduješ? Cyklisti si za to, že ich skoro všetci považujú za podvodníkov môžu sami. Veď dopovali skoro všetci do jedného! Milujem cyklistiku, či už horskú alebo cestnú, všetky tri najväčšie podujatia sledujem pokiaľ môžem, ale po tých rokoch dopovania (minimálne 10 rokov v kuse) ma vždy napadne taká menšia pochybnosť, či za úspechom toho-ktorého pretekára nie je niečo viac (t.j. doping). Tento rok však možno fakt vyzerá čistý, najmä ak je pelotón v etapách pomalší oproti minulým rokom, aj keď pochybnosť u mňa stále je.
16.07.2007 - 22:37:48
00
povedzte mi preco vcera kloden pomahal winokurovovi ked mal na viac a kascheskin si tahal v predu :?: keby nebolo kazachskej mafii tak vyhra kloden
nieco take ako tymova taktika nepoznas Vino je tymova jednotka alebo "kapitan" a myslim ze keby nebolo tych zraneni tak aj on sa taha vpredu. Kazdy vtyme ma svoju ulohu.
Ked cely tym Discovery alebo pred tym US Postal tahal Armostronga tak t tiez bolo preto ze tam bola nejaka mafia. Je malo jazdcov kt. maju volnu ruku ako napr. Rasmusen a nie su viazany taktikou tymu.
----jasne ze poznam ale nemalo to byt ze kto bude lepsie na tom tak ten bude kapitanom :!: a kloden mal tiez pad tiez je zraneny aje lepsie na tom :arrow: proste winokurov nema na to aby vyhral tour lebo mava vypadky ale dneska ma poslednu sancu tato etapa by mala sediet pred 2 rokmi ju vyhral :?: proste je mi luto klodena lebo ma nato aby tour vyhral :!:
17.07.2007 - 07:55:31
00
Gajdi, ty si ošetroval Klodena aj Vinokurova, že vieš ktorý je na tom lepšie?
17.07.2007 - 10:11:50
00
Gajdi, myslím, že to, kto má na to, aby vyhral Tour uvidíme po časovke v Albi a po Pyrenejách.
Len tak mimochodom, v každom rozhovore, ktorý dal Vinokurov, veľmi pekne ďakuje teamu, aj Kloedenovi.
Tour je aj o teame, nie len o jednotlivcovi, nikdy nevieš, kedy ten team budeš potrebovať. Defekty, pády, dotiahnuť sa na rovine, vo vetre, nie je jednoduché...
17.07.2007 - 12:37:18
00
ty si uz ako nemecky novinari, kt. nezaujima kto vyhral ale kto dopoval

A sa čuduješ? Cyklisti si za to, že ich skoro všetci považujú za podvodníkov môžu sami. Veď dopovali skoro všetci do jedného! Milujem cyklistiku, či už horskú alebo cestnú, všetky tri najväčšie podujatia sledujem pokiaľ môžem, ale po tých rokoch dopovania (minimálne 10 rokov v kuse) ma vždy napadne taká menšia pochybnosť, či za úspechom toho-ktorého pretekára nie je niečo viac (t.j. doping). Tento rok však možno fakt vyzerá čistý, najmä ak je pelotón v etapách pomalší oproti minulým rokom, aj keď pochybnosť u mňa stále je.
ale doping nie je len v cyklistike. Niekedy mi to pripada ako keby sa niekto snazil cielene ociernit cyklistiku. Ved u Fuentesa nemali len cyklisti tie vzorky skrvou ale malo ich tam aj mnoho futbalistou posobiacich v spanielskej lige len o tom sa mlci, cyklistika padla za obetneho baranka
povedzte mi preco vcera kloden pomahal winokurovovi ked mal na viac a kascheskin si tahal v predu :?: keby nebolo kazachskej mafii tak vyhra kloden
nieco take ako tymova taktika nepoznas Vino je tymova jednotka alebo "kapitan" a myslim ze keby nebolo tych zraneni tak aj on sa taha vpredu. Kazdy vtyme ma svoju ulohu.
Ked cely tym Discovery alebo pred tym US Postal tahal Armostronga tak t tiez bolo preto ze tam bola nejaka mafia. Je malo jazdcov kt. maju volnu ruku ako napr. Rasmusen a nie su viazany taktikou tymu.
----jasne ze poznam ale nemalo to byt ze kto bude lepsie na tom tak ten bude kapitanom :!: a kloden mal tiez pad tiez je zraneny aje lepsie na tom :arrow: proste winokurov nema na to aby vyhral tour lebo mava vypadky ale dneska ma poslednu sancu tato etapa by mala sediet pred 2 rokmi ju vyhral :?: proste je mi luto klodena lebo ma nato aby tour vyhral :!:
cyklistika sa od cias Coppiho, Mercksa, Hinduraina zmenila ked nemas dobry tym, tak nemas velku sancu na celkove vitazstvo
17.07.2007 - 13:59:46
00
pomaly ale isto zacinam tusit uspech Valverdeho
ale mozem sa mylit, pretoze tiez tusim ze tento rocnik bude dost tesny.
kazdopadne to zacina byt to prave orechove 8)
apropo..... co mate proti Robkovi??? nic lepsie zrozumitelne k dispozicii nie je a ja ho tie tri hodiny dokazem pocuvat. Dokonca aj moja zena, tolko nedokaze pocuvat ani mna :D
17.07.2007 - 16:48:33
00
pekná etapa dnes, bojoval statočne ten Soler, Galibier je pekný kopček - som si zaspomínal na moje výkony na ňom :P Alejandro ma opäť nesklamal, ale Rasmussen ukázal, že je veľmi silný. Teším sa na Pyreneje.
17.07.2007 - 17:02:37
00
pekná etapa dnes, bojoval statočne ten Soler, Galibier je pekný kopček - som si zaspomínal na moje výkony na ňom :P Alejandro ma opäť nesklamal, ale Rasmussen ukázal, že je veľmi silný. Teším sa na Pyreneje.
tak tak Valverde ma milo prekvapuje po tom co som videl na Dauphine Libere tak za ten mesiac sa dostal do vinikajucej formy. Sastre ako vzdy neviditelny, ale to je jeho styl jazdy. Mayo si s prehladom udrziaval tretie miesto. Sklamany som s Vinokurova skoda jeho zraneni. Mohlo to byt zaujimavejsie. Tohorocna Tour je velmi vyrovnana po rokoch kedy vladol Armstrong je to konecne zaujimave. Z prvej desiatky maju asi este sancu vahrat vsetci ale po dnesku by som typoval Valverdeho, ale zajtra to moze byt inak, uvidime v pyrenejach a v casovke
17.07.2007 - 17:23:49
00
doslova psina na tour (a Lightweight Obermayer za 5500$ v prdeli)
http://www.youtube.com/watch?v=q4zv11XMnCw
:D
18.07.2007 - 07:57:35
00
doslova psina na tour (a Lightweight Obermayer za 5500$ v prdeli)
http://www.youtube.com/watch?v=q4zv11XMnCw
:D


niekde v zjazde by to az taka sranda nebola :evil:
ale ze sa poskladal jak A3-jka.... vazi to jak papier a asi aj tak drzi. :D
18.07.2007 - 08:23:09
00
keyboard_arrow_up