jak odveci, žiadne utočenie, nič
akuraát cadel sa vozí tomu ryšavcovi pri riti a to je všetko
nibali sám je hotový , niet mu pomocť baso by mal byť dávvno v prdeli a nie tam kde je, hoc aký domestik je lepší ako on
lampre je detto hotove šak okrem toho vybrakovaného stareho scarponiho nikoho nevidieť
kde su časi tour ked sa nahanali schlekovci s contadorom
11.07.2012 - 21:26:36
00
Napisal si to uz aj pred dvoma dnami, ci kedy, vtedy som sa Ta pytal a nevyjadril si sa. Teraz to tu splechcnes znova.

Scarponi dnes bol v uniku, celkovo si o par miest polepsil. Evans neutoci, ved naco, vie, ze ho Sky aj tak nepusti, tak to skusa v zaveroch, hodi sa mu kazda sekunda, skusi to zajtra pri dojazde na vrchol to je moj nazor. Nibali je len meno, vykon nic, to iste Basso, na Gire sice isli v top 10, ale nebyt Hesjedala v etape na Stelvio, tak sa ani nesnazili, tam bol jediny Hesjedal kto sa snazil utocit, tu sa ani len nesnazia, celkovo su dost nesympaticki ti dvaja. Van d. Broeck si dnes tiez o par sekund polepsil, verim, ze este nepovedal posledne slovo a dufam, ze si vyraznejsie polepsi.

Schleck sa iba vyhovara, ze tam nema brata a ide sa mu na hovno, dost klesol u mna, neverim, ze keby tam bol druhy Schleck, tak je niekde inde v tej klasifikacii, koniec koncov aj keby tam boli neutocili by, vid. minuly rok. No a Contador, ten mi tam nechyba, toho nemam rad, ale je fakt, ze ako jediny v kopci sa snazil utocit a trhat to.

Myslim, ze zaujimavejsi bude tyzden v Pyreneach, kedy sa Evans bude snazit si v dojazdoch na vrcholoch bude chciet stiahnut, pripadne sa dostat do zlteho, kedze v tej poslednej casovke proti Wigginsovi asi moc sancu nema.

Vseho vsudy kazdy sa zatial setri a caka, co spravi niekto iny, to vyhovuje jedine Wigginsovi.
11.07.2012 - 21:38:16
00
každý ďalší príspevok je tu väčšia a väčšia perla. Ale tvoj príspevok a hlavne posledná veta je veľká sračka. Skús ísť 3800 výškových metrov ako mala dnešná etapa priemerkou 40 km a ak to prežiješ, napíš svoje postrehy. :fubar:
11.07.2012 - 22:04:50
00
ono prave som odbehol ked bol nibali v uniku zo sky skupiny a ked dojdem spet uz bol pekne za wigginsom , co sa tam vlastne stalo ?
11.07.2012 - 22:11:33
00
každý ďalší príspevok je tu väčšia a väčšia perla. Ale tvoj príspevok a hlavne posledná veta je veľká sračka. Skús ísť 3800 výškových metrov ako mala dnešná etapa priemerkou 40 km a ak to prežiješ, napíš svoje postrehy. :fubar:


Napis radsej nieco k veci, ked nemas co tak sa ukludni, co konkretne je na tom od veci, okrem Tvojej reakcie ?

Presiel som 135 km / 3400 m priemerka nebola 40, bola iba 25, ale nie som profik ako oni, nie som ani za to plateny.

Este mi povedz jedno, videl si, ze by sa Tour, alebo iny velky zavod rozhodvoal v 10. etape ?
11.07.2012 - 22:23:17
00
Nahodou, mne sa dnes celkom pozdaval pokus Nibaliho so Saganom, bohuzial im tam chybal este jeden-dvaja, co by Nibalimu pomohli do toho posledneho kopca, Peto mal uz toho urcite "plne brejle"...nakoniec to nevyslo, ale myslim, ze skusat treba, hoci aj takto netradicne, v stupaniach to proti SKY bude velmi tazke...a ze Nibaliho dobehli - treba si uvedomit, ze posledny kopec isiel sam prakticky cely, plus mal do ciela este celkom dost km - aby to vyslo, musel by Wiggo chytit nejaku krizu...Nibali je celkom schopny, aj ked na vitazstvo v Tour to asi nebude, dnes je ale u nas popularne na neho nadavat, lebo na neho musi niekedy makat aj Sagan. Treba si ale uvedomit, ze ani Sagan by bez timu vratane Nibaliho nebol tam, kde je...dnes sa podla mna znovu zviditelnil a ukazal, ako sa dokaze obetovat aj napriek tomu, ze ma svoje ciele.
11.07.2012 - 22:55:44
00
zajtra vidim Peta Velitsa do 5.miesta. kedze sa uz asi rozlucil s celkovym umiestnenim, pokusi sa aspon o ciastkovy uspech. dnesny 15 minutovy zasek predznamenava ze sa bud trosku na zajtra posetril, alebo ze je uplne v prdeli :) ...uvidime zajtra na Glandon-e ;)
11.07.2012 - 23:05:45
00
podla toho, co som videl, je skor v tej prdeli :) ...ale rad by som sa mylil
11.07.2012 - 23:12:41
00
muffin, moj problem je v tom ze som dnes nestihal sledovat ako sa pri svojom vykone "skeril" ...takze este stale mozem byt mierny optimista :)
11.07.2012 - 23:16:22
00
Mne bol Wiggins výzorovo nesympatický od začiatku. Asi škaredý ako ostatní angličania....
Ale šlape mu to, v tom je dobrý.

http://www.sport.cz/ostatni/cyklistika/clanek/429958-wigginsovi-chybi-respekt-k-souperum-stezoval-si-nibali.html#hp-artcl
11.07.2012 - 23:23:30
00
tak Nibali je Talian, na tych staci zle pozriet, a uz su nasrati - skoro ako vychodniari :D

PS:rozmyslam, ze by mali upravit tu reklamu na Sidi - namiesto Bassa by mal byt Sagan - ten je teraz pre Nibaliho lepsi kuchar :)
11.07.2012 - 23:26:24
00
Kazdopadne aj VdB dnes povedal nieco v tom zmysle ze nechape naco favoriti na GC preboha cakaju - utocit maju do kopca a nie v zjazde :)
Ktovie ako na tom bude Wiggins posledny tyzden, zatial mu na grand tour nejak extra tieto casti zavodu nesli. Aby mu Froome este nenalozil :D (aj tak si asi najde iny team na buduci rok, ak chce nieco vyhrat aj sam)
11.07.2012 - 23:51:23
00
Ja verim Petovi Velitosvi, ze aj ked mu to dnes este nevide (podla mna dnes zase chyti aspon 8 minut) tak v Pyrenejach ukaze, ze patri do svetovej spicky.
12.07.2012 - 08:09:55
00
matt: bude aj nejaky foto-clanocek z tohtorocnej Tour? :)
12.07.2012 - 08:19:14
00
Dnes je na programe Col de La Croix de Fer...Peťo by si mohol spomenúť na svoju prvú Tour :-)
12.07.2012 - 08:23:57
00
keyboard_arrow_up