masny sa vetra vzadu....celkovo sa nasi nejako dopredu nedrali:D
04.09.2008 - 20:16:35
00
Kotelník, ty si odtiaľ... Kto vozí UCI rozhodcu (banskobystrická audina)?
04.09.2008 - 23:00:00
00
joko
ho, ho :-)...to s tym cumlom si sice nepamatam ako bolo, ale ak by si nahodou cital aj ine temy, tak tam spominam, ze nemam taku trubalku z batoha a dokonca aj v tejto spominam, ze pouzivam flase...:-)
samozrejme som tym chcel povedat, ze hadam tu ludia nie su odkazani na zbieranie flias po niekom, ze tych sto korun raz za cas snad najde kazdy, kto si vozi zadok na niekolko(desiatok)tisicovom bicykli...akurat som to napisal takymto sposobom, lebo neviem co ine by mohlo byt zle na odhodenej flasi...to je cele
inak pohoda, len to zbieranie flias mi pripomina casy, ked sme po kamionistoch chodili zbierat plechovky od fanty a coca coly :-)

edit:...a aby som dodal, tiez striekam a stupel vytahujem rukou


Naposledy upravil dotm dňa 04.09.2008 - 23:40:23, celkovo upravené 1 krát.

04.09.2008 - 23:35:23
00
a predsa mam bidon (aj sa mi hodi k biku) ! bol to sice len tak tak...popisem :
presla asi stovka jazdcov, v intervale mozno 10min. u dlho nikto nechodil, zdalo sa mi sice zvlastne, ze na konci pelotonu ziadne auta (kopa mechanicakov a sanitiek, fizlov, isla pred nimi), ale sadol som do sedla a isiel som smerom odmov. asi po 3km skupinka 3-4 jazdcov a za nimi obrovska kolona :) tak som zastavil, zacal tlieskat a povzbuzovat a ten posledny mi hodil bidon :) tak som podakoval a frcal domov.
inak, odporucam navstivit toto podujatie, je to super impulz do dalsieho slapania, doda to chut. a pred nimi ide aj komentator, ktory informuje, co sa deje na trati...fajn akcia.
a jazdim tadial cely rok a stretavam 1-2 ziletkarov, dnes som stretol najmenej 20-tich.


no Roman Barenyi sa cinil je to super:-)
04.09.2008 - 23:37:42
00
... mi pripomina casy, ked sme po kamionistoch chodili zbierat plechovky od fanty a coca coly :-)

...si ma pobavil, na to si spomínam, "staré dobré časy"!!! je super, že aj niekto iný si na to pamätá
05.09.2008 - 00:26:40
00
Kotelník, ty si odtiaľ... Kto vozí UCI rozhodcu (banskobystrická audina)?


zabijes ma ale nie som isty znacky auta moc nevnimam ...ale s rozhodcami som vcera ku pokecal bol cas na premii... mna skor zaujimali bajky..tie principie co ma GLS boli zaujimave
05.09.2008 - 07:58:02
00
vobec nejde o tych 70 Sk za flasku, ide o ten zazitok, o ten pribeh s tym spojeny...casy "plechoviek od kamionistov" si nastastie nepamatam, tak tato asociacia mi nedochadza.
a co sa tyka hygieny, tato je po umyti urcite cistejsia ako moje flasky, ktore vozim uz strasne dlho.
v sobotu chcem ist pozriet do Banoviec na casovku, skoda, ze start je uz o 9.00, to asi nestiham.
05.09.2008 - 09:48:16
00
dnes sa mi prehnali popod okná asi 2 h po tom, čo som sa vrátil z mapovačky
heh tie kamionistické príhody si pamätám, aj keď sa ich skôr "dopúšťali" chlapci s obmedzenejším intelektom, neskôr napospol "pacienti" učňoviek (a podaktorí aj kriminálov), raz som sa k tomu priplietol a keď im nejaký rasovo odlišný šofér hodil drobné, doplo mi, že ich snáď považuje za žobrákov a znechuceně jsem zmizel
fucktom zas je, že naši íkváči sa aspoň naučili po nemecky slovo "nálepka"
05.09.2008 - 18:53:58
00
dvanasta


marek čanecky a ivan viglasky
05.09.2008 - 19:19:13
00
heh tie kamionistické príhody si pamätám, aj keď sa ich skôr "dopúšťali" chlapci s obmedzenejším intelektom, neskôr napospol "pacienti" učňoviek (a podaktorí aj kriminálov)


no...cicamica auz sme zaradeni...ikvaci :-)
...ale zase mozem povedat, ze som sa celkom slusne vypracoval... bicykel si zatial stale mozem kupit a nemusim ho kradnut hehe...a plechovky tiez...skor tam islo o to, ze v tej dobe to u nas nebolo, co si myslel kamionista, veru netusim, ale aj v dnesnej dobe sme pre niektorych zapadniarov este "opice" a to ani nemali tu moznost sa s niekym od nas stretnut, len tak si to mysleli, mozno z tlace...(mam skusenost s uz spominanymi skandinavcami)
ozaj tulenik a plati to aj o flaskaroch, ci oni to robia pre vznesenejsie ciele? :-)
05.09.2008 - 20:17:16
00
piata


prazdno nagy barenyi..myslim:-)
05.09.2008 - 20:29:55
00
dotm bidon z OS je predsa suvenír, hehe :)

čo ma zarazilo, že naše slávne masovokomunikačné prostriedky ani slovom nespomenuli že nejakí chrti dnes chrtili... zato že ktorá čúza z ktorej komerčnej tíví sa s kým kurví a aký prístrih má na šuši, to nezabudli medializovať... hovädá vytreté
05.09.2008 - 21:00:10
00

prazdno nagy barenyi..myslim:-)

Veľkého sypača Nagyho si neuhádol... Tak sa mi zdá, že je na siedmej, za ním Glajza a hlavný rozhodca na Audine. Tí další dvaja (SVK a Dukla) sú hodne rozmazaní, netrúfam si hádať...
05.09.2008 - 21:00:31
00
Prvá - asi pán Čambal v neutrálnom mechaničáku. Ak si akurát nekrája klobásku, tak určite chlípe pivo...
Tretia - tá motorka na špici je asi Gavenda.
Jedenásta - Čanecký
Dvanásta - Víglaský
05.09.2008 - 21:06:23
00
Dnes sa výsledková listina trošku presypala...
05.09.2008 - 21:39:29
00
keyboard_arrow_up