Uzasna akcia tentorok... kto s vas sa tiez rozbil dole pri Pribyline? Uz ako sposobyt hromadny pad v 1.skupine v miernom stupani na uplne rovnej ceste, skoda reci.
Ani len chlp sa mi nezlomil, ale bike je na 2 kusy (doslova).

Ale aspon chip som vracal ako prvy, som vitaz.
a preto je nerozumne pre mna chodit na taketo akcie,znicit si stroj za par tisic eur.....
inac dost zaujimave pozeram vysledky,profi timy z Polska,a od nas nikto?cudne,ak neberiem ojedinelcov
29.07.2012 - 10:50:33
00
krásna akcia, dúfam že o rok som tam zas. :bow: organizátorom

Za mňa by som sa veľmi organizátorovi Pitkovi neklaňal, urobil si z tých pretekov biznis. Za štartovné 20Eur na krátkej a 25Eur na dlhej pri úšasti 350 cyklistov to malo ináč vyzerať od občerstvenia až po ceny, ktoré mal väčšinou sponzorsky, veď ani sprchy nezabezpečil.
29.07.2012 - 12:04:37
00
no sprchy som neriešil ale niekde tam byť mohli, to je pravda. Občerstvenie úplne v pohode ale asi máš vyššie nároky a ceny? :D tak tie neriešim nikdy a nikde. Pre mňa bolo dôležité že na kritických miestach boli ľudia ktorý zastavovali dopravu, krásna trasa a nič viac pri cestnom maratóne nepotrebujem. Tie pády a plašáci ktorý pri každom prde skáču po brzdách ma tiež moc nebavia ale tak stým sa nedá nič robiť, treba aj trošku šťastia lebo potom technika a v horšom prípade zdravie dostane ranu. No či je zrovna toto nejaký úžasný biznis si dovolím pochybovať.
29.07.2012 - 13:57:49
00
Ale kdeže vyššie nároky. Veď sprchy ani mne nechýbali, ja som sa mal kde osprchovať, ale videl som tam chlapa, ktorý sa "sprchoval" s fľašou minerálky a telovým šampónom. No spočítaj si koľko vybral na štartovnom a aké mal výdaje. Obed, ponožky pre každého pretekára a jeden smiešny banán, čo po minulé roky bola aspoň energetická tyčinka, číslo a spinky, občerstvenie a pár ľudí. Akurát najväčší peniaz dal asi za časomieru, ale za tú reklamu, čo tam urobil firme TISSOT, toľko transparentov, tak... Kompava mala svoj stánok, určite ešte aj na tom získal. No ale to je na dlhú debatu, proste to štartovné sa nielen mne vidí premrštené a už keď, tak nech dlhú trať si nechá na 25Eur, ale za krátku 20Eur???
29.07.2012 - 17:27:02
00
no a zabudol si okrem iného napriklad aj taku maličkosť AKO DOPROVOD POLICAJTOV
čo určite nebolo zadarmo
a neviem ako na dlhej ale na krátkej pekne "čistili" trať
atd .. atd ....
29.07.2012 - 17:33:34
00
No práveže naopak, policajti nieže boli určite zadarmo, ale im to vyplýva zo zákona o Policajnom zbore, presne § si už nepamätám, ale je to tam uvedené. Na krátkej čistili trať??? No hlavne na najhnusnejšej zákrute v Tatranskej Javorine, tam bola uuurčite vyčistená, keď som išiel šmykom a bolo tam plno kamienkov.
29.07.2012 - 17:55:55
00
čistili trať bolo myslené OBRAZNE (odstavenie dopravy)
samozrejme že NIE s metlou v ruke

a ta povinnosť zo zákona .... ?????
29.07.2012 - 18:29:22
00
Naštuduj si ten zákon a nájdeš to tam, mne sa to hľadať nechce.
No to pekne mali čistiť s metlou pri takej cene, to už by som bol ticho, keď vedeli namaľovať šípky, tak mohli aj pozametať zákruty aspoň na kritických miestach ;). Plánujem aj ja v budúcnosti zorganizovať v Prešove nejaké preteky, tak potom to urobím podľa svojich predstáv ;). Koniec debaty.
29.07.2012 - 18:48:53
00
Ale kdeže vyššie nároky. Veď sprchy ani mne nechýbali, ja som sa mal kde osprchovať, ale videl som tam chlapa, ktorý sa "sprchoval" s fľašou minerálky a telovým šampónom. No spočítaj si koľko vybral na štartovnom a aké mal výdaje. Obed, ponožky pre každého pretekára a jeden smiešny banán, čo po minulé roky bola aspoň energetická tyčinka, číslo a spinky, občerstvenie a pár ľudí. Akurát najväčší peniaz dal asi za časomieru, ale za tú reklamu, čo tam urobil firme TISSOT, toľko transparentov, tak... Kompava mala svoj stánok, určite ešte aj na tom získal. No ale to je na dlhú debatu, proste to štartovné sa nielen mne vidí premrštené a už keď, tak nech dlhú trať si nechá na 25Eur, ale za krátku 20Eur???


Tak načo tam lezes ,keď mas ine predstavy a naroky sa ti teda divym.Len tu vyrivas a nic viac.
29.07.2012 - 19:25:55
00
Nevyrýva - konštatuje bez zveličovania,predražené preteky pre verejnosť - čistá pitkovina, a zúčastňuje sa /žiadne leze - neleze /, lebo organizátor potrebuje pretekárov-a ich peniaze a pretekári potrebujú preteky a sú ochotní si za to aj zaplatiť.Preto je normálne,že za svoje peniaze očakávajú slušný servis.
29.07.2012 - 19:59:02
00
Tak načo tam lezes ,keď mas ine predstavy a naroky sa ti teda divym.Len tu vyrivas a nic viac.

Strejdo ma pravdu. Do koho vyriva? Asi jedine do teba, ked si psychicky labilnejsi a beres si komentare cudzich ludi takto k srdcu aleboooo je Pitko tvoj tatko a obhajujes ho a nepozeras objektivne na Strejdovu kritiku, ktora je myslim opodstatnena.
PS:Sa nauc pravopis trtko :DDD.
29.07.2012 - 20:28:41
00
Kazdopadne ma Strejdo pravdu!Ja som siel na kratkej za prvou 10clennou skupinou a v Tatranskej lomnici kde policia mohla predpokladat ze tam bude viac aut a chodcov ako niekde inde ma skoro sundalo par aut priamo v centre a to som este musel dat prednost chodcom ktory prebehovali cez cestu.Kadopadne by nemali byt kategorie 18-39! to je uz aka Pitkovina!
29.07.2012 - 20:44:48
00
Preto je normálne,že za svoje peniaze očakávajú slušný servis.

celkom by ma zaujímalo čo považuješ za slušný servis, možno si to tu čítajú aj organizátori a poučia sa
29.07.2012 - 20:52:53
00
Napriklad ze auto ide aj za prvou skupinou a stara sa o bezpecie cyklistou.
29.07.2012 - 20:56:31
00
no nastastie som bol az za padom takze ma nikto nemoze z nicoho vinit :D myslim ze tam niekomu este aj galuska strelila aj som si podskocil od laku :) od zakopaneho som sa zacal prepadavat a zaklincoval to protivietor v zdiary :D

inak na kopci za zakopanym som videl dvoch borcov co sa dali vyviest bmw ckom doprovodnym ...
29.07.2012 - 20:57:53
00
keyboard_arrow_up