Quasko, ta moja Lidl bunda ma aj vetranie, pod pazuchami su zipsy. Ved preto hovorim, ze pomer cena/vlastnosti je velmi dobry.


Respekt kamo !
Ja uz som ticho a zajtra rano o piatej vstavam aby som stihol tie zazraky na vlasne oci uzriet.
05.03.2008 - 16:36:40
00
tu bundu som este nekupil... len sa zatial snazim ziskat info, podla ktorych ju budem zajtra hodnotit, lebo zajtra v lidli mi uz asi nikto neporadi :? Mam jednu teflonovu bundu od Karrimoru, ktoru pouzivam na dojazd pre pripad dazda, ale poviem vam, nic moc. Vobec nechrani pred vetrom, tak zhanam nieco lepsie. :roll:
05.03.2008 - 16:39:48
00
porto winstopper ma mnoho mien. Briko to vola Thermofit Hp ale uz som ticho :-X
Lidl rulez :wink:

Ivan123 ja by som v takej bunde ziadny sport robit nemohol - pokial by namala membranu alebo riadne vetranie nielen na chrbte ale aj pod pazuchami-najlepsie rozopinatelne inak by som sa v nej spotil ako somar a potom kossa brrr. za tie 3stovky ja ale pouzitelna ako dojazdovka - cize ked zacnes prstat oblecies nasadis kapucu a ides domov.


OK, tak ma windstopper, nevedel som.

Ja potrebujem bundu (lepsie povedane plastenku) odolnu proti vetru. Pot odvadza termopradlo a dres. Na nom mam fleeceovu mikinu, ktora je velmi sava - bohuzial z oboch stran. A ani jedna z tychto vrstiev nie je vetru odolna. Cize potrebujem nieco, v com mi nebude zima okolo 10st.C. Na odvod potu od tela sluzia ine vrstvy. Ak to bude mat vetranie na chrbte alebo pod pazuchamy, je to super bonus (vlastne take nieco chcem).

Takze tak. Za 500 SK toho asi vela nepokazim a mozno si o rok kupim nieco poriadne :-)
05.03.2008 - 16:42:30
00
Quasko, ber to s nadhladom :lol:

Ked idem niekam na cely den, alebo od toho zavisi zdravie (vid tenisky), tak si dam urcite kvalitne veci, ale ked idem na hodinu von a potom to aj tak zasvinene hodim do pracky, dam si v pohode aj Lidl 8) Cize mam bundu aj za 3000 a aj za 400 korun, pre rozne prilezitosti je vhodnejsia jedna alebo druha :)

Ale ak ma chalan menej prachov, radsej nech sportuje v takychto supermarketovych veciach, kde je predpoklad aspon akej-takej kvality, ako v tricku od cinana :wink:
05.03.2008 - 16:42:49
00
Cize mam bundu aj za 3000 a aj za 400 korun, pre rozne prilezitosti je vhodnejsia jedna alebo druha :)


ved zato, som sa zlakol, ze uroven fora klesa... (a sem tam s nou prebehnes aj retaz, nie?) :twisted:

ale inak mas recht, dlhe roky som jazdil v bavlnke a svet sa nezrutil


Naposledy upravil Dudo dňa 05.03.2008 - 16:45:51, celkovo upravené 1 krát.

05.03.2008 - 16:44:53
00
Este ma napadlo, ze keby to vypredali, tak skocim na Mileticku kupit si sustakovu bundu :lol:

Ty co vedia, vedia o com vravim: kvalita za styristopatsto....
05.03.2008 - 16:45:21
00
Podobné (možno tie isté) majú s tresku na kamennom, pozeral som to včera, nie je to úplný igelit, bolo by to celkom fajn aj odvetrávanie to má, akurát mi vadí že tam je nezbaliteľná kapucňa. Cena tuším 690,-

Náhradné riešenie ponúka viacero známych producentov handier (sportful a pod), mne v KB ponúkali takú windwater odolnú vetrovečku za 2700,- celkom dosť na to že ju oblečiem možno 5x do roka, aj to musí brutálne zapršať, kým ju stihnem vybrať, budem aj tak mokrý.

Alebo žltomodrý veľkoobchod v ivánke, sem tam sa pošťastí výborná kúpa na takéto veci, minulý rok dámska bunda 590,- škoda že nemali dve ...

A popri náhľade súhlas s dutchmanom ... na hodinu, na dojazd stačí aj lídr kvalita.
05.03.2008 - 16:45:55
00
ved zato, som sa zlakol, ze uroven fora klesa... (a sem tam s nou prebehnes aj retaz, nie?) :twisted:

ale inak mas recht, dlhe roky som jazdil v bavlnke a svet sa nezrutil


Dudo, si uz zabudol ako si mi ju zavidel pri zjazde z Javoriny? :twisted: :lol:

Na take podmienky je idealna. Ale moze to vyzerat zaujimavo, 100-litrovy bike a Lidl bunda :lol:
05.03.2008 - 16:48:43
00
ja mam este nejake lidl veci ak chces ti ich podarujem a máš ušetrené peniaze, lebo casom aj tak kúpiš niečo poriadne. Ale na zaciatok.....bol som spokojný az do toho času kým som nevyskúšal niečo lepšie
05.03.2008 - 16:54:08
00
nehovorím môžu tam byť aj dobré veci ale ja by som neriskoval. môj názor
05.03.2008 - 19:23:06
00
tiez som kupil raz "fukerku" v niecom podobnom ako je lidl... nie je to bohvieco, ale mam ju doteraz a pomerne casto ju jazdim... o jej dychavicnosti mozem len optimisticky polemizovat (vtedy rozopnem zips:), ale vode odolava celkom v poho... na mieste, kde su normalne umiestnene kvalitky typu "membrana" som nasiel vsite nieco velmi sa podobajuce klasickemu igelitu, len v ciernej farbe... zalezi naozaj len na tom, ako sa ti postasti... :roll: casom vsak urc. prejdes, ako vravi Duxo, na nieco ine... :arrow:
05.03.2008 - 19:45:27
00
nehovorím môžu tam byť aj dobré veci ale ja by som neriskoval. môj názor


ked mas dobreho "sponzora" tak sa ti lahko kupuje to drahsie...;)
05.03.2008 - 19:52:10
00

ked mas dobreho "sponzora" tak sa ti lahko kupuje to drahsie...;)

tiez by som to takto zhodnotil
05.03.2008 - 20:19:17
00
tak ano treba ale zase načo mi bude volačo čo budem musieť stále meniť ved poznám aj komponenty so supermarketov, sú robené z blata za jazdy sa rozpadnú a tak
05.03.2008 - 21:20:53
00
Ja mam z lidlu Tretry :D si mozete hovorit ze som samovrah ale za ty prachy na zaciatok to staci myslim. 8)
05.03.2008 - 21:42:13
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up