Ja som kúpil kompík na zimáka, má vraj 32 funkcií, dokonca aj podsvietenie. Len dúfam, že bude fungovať. Na krabičke je napísané že záruka 3 roky :lol: A ešte som zobral vestu, vyzerá byť v pohode za tie peniaze :)
14.03.2011 - 20:45:20
00
large.... a klúč na misky nemali ? :rofl:

Veru, ten by sa poniektorym zisiel aj na vyjazdoch. :lol:
14.03.2011 - 20:46:07
00
veru nevidel som ;) ale len to mi aj tak nepomze lebo by som potreboval aj stahovak a velky imbus :)
14.03.2011 - 20:51:32
00
Tak to by si mal aj iné kľuky pozrieť.... :P
14.03.2011 - 20:52:24
00
No ja som prezmenu kupil akciove pampersky pre moje deticky ;)
15.03.2011 - 07:54:26
00
a my Milky Toffee Wholenut á 300g :)
15.03.2011 - 09:06:07
00
a ja som este nic nekupil :lol:
Zeby som dnes isiel pozriet na zbytky po dochodcovskom rabovani?
15.03.2011 - 09:17:06
00
Včera som bola okuknúť, čože za kvalita sa dá za tie peniaze kúpiť... Vopred sa ospravedlňujem všetkým tým, ktorí sú presvedčení, ako dobre nakúpili - a prosím, aby sa vonkoncom neriadili mojím subjektívnym hodnotením....ale to, čo som videla, teda predčilo moje očakávania, to bol iný shit... :puke: Pri zhliadnutí ponožiek sa mi zježila miecha (podobne sa mi ježila za totality pri materiáli zvanom Chemlon), neveriaco som vzala do ruky jeden bidón (preboha, nedala by som ruku do ohňa za to, či to neuvoľňuje "zo seba" nejaké svinstvo) a rukavice mi vzali všetku odvahu pokračovať ďalej. :x Dresy a bundy boli také čudné na omak, ale možno som už príliš rozmaznaná Craftom, Santinim a Castellim, takže mi prepáčte... :emo: Ale prišla som k záveru, že aj keby som mala na značkový dres šetriť a odkladať aj niekoľko týždňov (som ja ale hlúpa, veď to robím :lol: ), toto by ma nikto nepresvedčil kúpiť, ani keby hrozilo, že zostanem nebodaj bez práce. Ako som v ruke držala ten bidón, na ktorý robím zhruba hodinu, radšej budem na poriadny robiť dva dni, ale ušetrím sa pachutí v puse a strachu z Noname materiálu... Nejako mám pocit, že peniaze zarábam dosť ťažko na to, aby som za ne nakúpila takúto cyklistickú frašku....

Pardon. :whew: :bow:
15.03.2011 - 09:38:53
00
...neveriaco som vzala do ruky jeden bidón (preboha, nedala by som ruku do ohňa za to, či to neuvoľňuje "zo seba" nejaké svinstvo)...

tu flasu puzivam uz dlho, cez zimu posluzila vyborne, preco by mala nieco uvolnovat? je to europsky vyrobok (portugalsko), tak by som sa o zdravie az tak nebal, presne taku istu mas aj po cyklo obchodoch ( http://www.cykloshop.sk/kategoria/prislusenstvo/flase-kosiky-na-flase/flasa-ab-pte-0-5l-termo-strieborna/ )
15.03.2011 - 09:52:46
00
presne taku mam aj author ;) ale ano rukavice boli dost divne.tento isty tovar predava aj hofer a lidl v nemecku a rakusku a keby to bol taky shit tak by to tam tiez nekupovali.nikdo nevravi z eje to naj ..naprk tachometer je vylepseni oproti poslednemu ma vatsi a prehladnejsi displej a pise funkcie a cisla naraz :)
15.03.2011 - 09:58:16
00
Hľadala som výrobcu, ale nenašla. :shake: Je tá Tvoja to isté? Možno sa to len podobá. :^)

Toto hneď po chytení do ruky menilo svoj tvar. :|
15.03.2011 - 09:58:37
00
Toto hneď po chytení do ruky menilo svoj tvar. :|

lebo to bol len vonkajsi obal, dnu je este izolacia + dalsia nadoba, a je to ta ista ako v cykloobchodoch (aj tu som mal) :)


Naposledy upravil andrej25 dňa 15.03.2011 - 10:35:03, celkovo upravené 1 krát.

15.03.2011 - 10:01:02
00
ja mam porugal. ale pozor ak je to thermo flasa tak to co si chytila je jedna cast a do tej patri este dalsia zasuvna a az v tej je voda .mozno to len niekto vybral :)
edit bol som predbehnuty :@
15.03.2011 - 10:01:12
00
edit bol som predbehnuty :@

aj teba predbehli "biele barety" v lidl :lol:
15.03.2011 - 10:06:30
00
Pri zhliadnutí ponožiek sa mi zježila miecha (podobne sa mi ježila za totality pri materiáli zvanom Chemlon), neveriaco som vzala do ruky jeden bidón (preboha, nedala by som ruku do ohňa za to, či to neuvoľňuje "zo seba" nejaké svinstvo) a rukavice mi vzali všetku odvahu pokračovať ďalej.


Neviem co hulis cica ale bude to asi riadny matros.
Netvrdim ze vsetko co tam predavaju je nejaky high tech, ale:
Tie ponozky su klasicka umelina ako vsetky ostatne znacky a neznacky. Je v nich coolmax a lycra. Kupoval som ich aj minuly rok a v pohode mi sluzili celu sezonu. Okrem nich pouzivam aj ultra lahke od Nike (povodne bezecke, pouzivam ich v horucom pocasi kvoli lepsiemu vetraniu, Crafty (hlavne kompresne), Nalini a Castellky. Rovnako je to aj so spodnym pradlom - to z Lidlu pouzivam a som s nim velmi spokojny - a je to uplne porovnatelne so srackami od Craftu a podobnych.
Niekto ta zjavne naspeedoval na znacky. Je to podobne ako v threade o cestnych bajkoch kde si tvrdila ze potrebujes to najvyssie Shitmano - Duru v prevedeni vpredu trojkolecko a vzadu 11 (cim viac prevodom tym si vacsi cyklista).
Ked sa pozeram na chlapov co naozaj jazdia a neodbavuju sa na ***** mam pocit ze cim horsie obleceny a vybaveny clovek tym vacsi borec. Je to aj prirodzene, clovek ktory ide do zavodu s tym ze moze kedykolvek lahnut a znicit cele vybavenie nebude predsa investovat prachy do vybavy len tak z frajeriny - aby mal to najlepsie co sa da kupit, ale vezme to najlacnejsie co mu prave staci.
15.03.2011 - 10:21:24
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up