Preco pisat? Ved im zavolaj, hore na stranke maju vycapeny service hotline
13.01.2015 - 20:36:03
00
Vsimol som si to. Skusim zajtra a uvidim.
13.01.2015 - 20:39:31
00
Nakupujem v tomto eshope casto a ziadny problem som nemal ani s komunikaciou. Max na druhy den vzdy na mail odpovedali. Aj dnes mi dosla od nich zasielka.Viac v sekcii na to urcenej.
13.01.2015 - 20:39:33
00
Tak som im včera napísal mail a odpovedali rýchlo: Thank you for your inquiry and your interest in our products.
We checked in our system, but could not find a current order from you. We are not aware of a technical issue, and unfortunately, we are not able to tell why the order wasn’t transferred.
For security/customer protection reasons it is not possible to match a single PayPal-/credit card payment with a different order, therefore, we have to cancel the payment.
Please let us know the transaction-number of the payment and we will refund the payment back to your account (PayPal or credit card).
You will need to place the order again.
Tak len dúfam, že tie prachy prídu naspäť skôr, ako ten bajk vypredajú :)
14.01.2015 - 10:26:36
00
paypal ma nejaký vlastný limit 500€ a zmeniť ide žiadosťou. Sam som sa tak okašlal keď som kupoval rám. Peniaze predajca nedokáže stiahnuť no na tvojom účte sú blokovane a odblokujú sa iba v dvoch prípadoch. 1. Predajca tu platbu stornuje. 2.počkáš až skončí doba na vykonanie transakcie( vtedy ti bude suma odblokovaná).
14.01.2015 - 13:42:11
00
Zda sa mi, ze ten limit tusim platil niekedy davno.
V tomto pripade to ani nedava zmysel, ak by mal paypal limit, tak by urcite nerobil rezervaciu na celu sumu a potom operaciu nepovolil.
14.01.2015 - 13:51:11
00
Ja som to neplatil paypalom, ale priamo kartou. Limit si vždy nastavím taký, aby prešla platba a potom si ho cez internetbanking zasa stiahnem na nulu aby mi náhodou niekto nevybielil účet. Paranoja? :) Volal som aj do mojej banky. Peniaze sú bloknuté pre BD (ich banku) a ževraj BD musí dať pokyn ich banke, aby tie peniaze odblokovali. Tak som zvedavý ako dlho to celé potrvá. A keď sa to vyrieši, tak potom znova objednať. Neviem, či sa na to nevykašlem. V BD tvrdia, že tam odomňa žiadnu objednávku nemajú, a že chyba nieje na ich strane. Fakt by ma zaujímalo, na základe čoho mi potom strhli z účtu sumu na cent rovnakú, aká bola moja objednávka!
14.01.2015 - 13:51:50
00
no ak to chceš objednať a zároveň čakať pokiaľ sa vyrieši prvá platba tak sa načakáš :-)
14.01.2015 - 15:29:27
00
Nemám ďalších zbytočných 1200€ na účte, takže musím počkať kým mi ich odblokujú. A čím dlhšie to potrvá tým je menšia šanca, že to objednám znova u nich. Uvidíme.
14.01.2015 - 15:34:05
00
ja som platil prevodom.trva to sice o par dni dlhsie,ale taketo nieco sa ti nemoze stat,kedze ti mailom pridu vsetky cisla ohladom platby.
objednaj znova a daj,ze prevod.holdnu ti tovar a cvaknes,ked ti nabehnu prachy.
14.01.2015 - 17:20:43
00
Aj to je moznost. Ale ja takto bezne nakupujem uz roky kade tade po svete a takyto problem som este nemal. Paypal mám tiez, ale pouzivam ho len pri nakupoch z Ciny. Pockam si, ako toto vyriesia a potom uvidim co dalej.
14.01.2015 - 17:41:46
00
ja nerozumiem naco ti budu posielat prachy spat aby si si objednal to iste a zase im to zaplatil, vsak si len vytvor objednavku a posli im screenshot z IB ze si to vyplatil, im tie love pridu
14.01.2015 - 19:36:37
00
Ani ja tomu nerozumiem. Ale prečítaj si to, čo mi napísali...For security/customer protection reasons it is not possible to match a single PayPal-/credit card payment with a different order, therefore, we have to cancel the payment.. Písal som im, čo presne som si objednal, aj s linkami. Že vraj sa to nedá. Tak čakám na peniaze a asi objednám znova. Ako u blbých :)
14.01.2015 - 19:43:12
00
To je "velmi" prakticke menit limit pred kazdou platbou kartou a po platbe ho nemit spat na nulu, aby ta niekto nevybielil. Ty musis byt fakt paranoik. To aku sumu tam drzis? Mas debetnu kartu alebo kreditnu? Si tak "prespekulovany" ze asi aj prespekuloval svoju platbu do BD. Vobec by som sa necudoval keby sa nakoniec ukazalo ze prevod penazi do BD si si zablokoval sam tou zmenou limitu hned po prevode. Pochybujem ze DB bude nieco riesit s tvojou bankou, pretoze neeviduje tvoju objednavku. Peniaze z uctu hned nikdy neodidu, aj ked to mas avizovane napr. SMS. Jedine pokial ide o prevod v ramci jednej banky tak je to online. Banky maju konkretne hodiny kedy dochaza k skutocnemu zuctovanie platieb. Kedze ty si dal prikaz na prevod penazi kartou, automaticky bankovy system avizoval prevod. Kedze ty si hned zmenil limit na nulu, tym si prakticky zakazal banke prevod realizovat v case skutocneho zuctovania. Nie je jednoduhsie platit Paypalom priamo alebo dotaciou Paypaloveho ucty z tvojho bezneho uctu ktorej kolvek banky na Slovensku. A to pises ako bezne nakupujes kade tade po svete. Som zvedavy ako to dopadne.
14.01.2015 - 19:43:50
01
To lakko: Neútoč na mňa s tým, že som si to zablokoval sám. Nie som žiadna lama. Limit si mením len na platbu na internete. Ostatné platby a výbery z bankomatu mám stále na 2000€ denne. Bežne mám na tom účte okolo 3000€. Aj pred touto platbou som si dal limit na platby na nete na 1500€ a odvtedy som s tým nehýbal. Ak ťa zaujíma suma ktorú mám na účte, tak momentálne 965,06€ + 1138,69€ čo sú zablokované. Keby ich systém nemal odo mňa objednávku, nemal by predsa dôvod blokovať mi na účte peniaze. A nepísal som nič o tom, že BD má niečo riešiť s mojou bankou. Napísal som, že BD musí dať vedieť ich banke, že tú blokáciu má zrušiť. Poobede mi odpísali z BD, že objednávku v systéme nenašli, ale že v ich banke potvrdili, že blokujú tú sumu na mojej karte. Takže im dali pokyn, aby to zrušili. Snáď to nebude dlho trvať. Ak máš s nimi len dobré skúsenosti a preto ich tu obhajuješ, je to tvoja vec. Ja ti to neberiem. Píšem sem len moje skúsenosti. A objektívne. Nesnažím sa na nich hádzať špinu. Čítal som v tomto vlákne, že moc nekomunikujú. Že im to dlho trvá. Zatiaľ nemám tú skúsenosť. Na maily odpisujú do hodiny. Konkrétne nejaká p. Ginette Blanton. Takže len aby banka odblokovala prachy a je všetko OK. Peace.
14.01.2015 - 20:04:57
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up