mne zase strhli prachy as ked to posielali
29.01.2009 - 14:20:40
00
z kreditky po objednávke z chainu mi peniaze strhli ešte v deň objednania tovaru ( a to ešte nemali nabalené)nakoľko mi volali z banky asi po 5 min od objednania tovaru, že či povolujem strhutie penazí či som robil objednávku.Zučované je to samozrejme v tvojej banke keď máš zučtovací den v danom mesiaci a tam ten kurz može plávať.

Hned po objednavke sa vykona len blokacia prostriedkov na ucte, aby sa zistilo,ci je karta kryta. Strhnutie sa urobi az ked je objednavka odosielana. Preto mozu vznikat kurzove rozdiely. Pri beznych skladovych objednavkach to takmer nie je rozdiel, pri out of stock objednavkach to moze byt dost vyrazny rozdiel.
29.01.2009 - 16:05:19
00
tak vo stvrtok 22.1 rano o 10 som objednaval, vecer uz tusim bola blokacia na karte a v statuse processing.. 23 rano bol status complete, dnes stvrtok 29.1 volal kurier s balikom pred dverami v Brne..
29.01.2009 - 16:27:32
00
to sa dobre pocuva :)
29.01.2009 - 16:35:53
00
Bručo no v mojom pripade to tak nebolo nakoľko mi vracali peniaze lebo zistili pri balení že daný tovar nemajú a paniaze už boli strhnuté..Ak by to bolo ako pišeš tak si strhnu iba za to čo nabalia alebo sa mýlim :?:
29.01.2009 - 20:18:02
00
Rasto, moja odpoved je teoria. Urcite v praxi existuju pripady, ktore podla nej nefunguju. Ked to vezmes, tak tvoj pripad, ked az pri baleni zistili, ze nieco nemaju na sklade je tiez z kategorie nestandardnych. Mozno bola uhrada strhnuta, ked si v PC overili, ze vsetko je na sklade a ked v reale zistili, ze to tak nie je uz bolo neskoro. Ale pokial nepozname procesy v CRC, tak je to naozaj len "debata pri pive". V kazdom pripade to nic nemeni na fakte, ze sa tam dobre a zvycajne aj rychlo nakupuje. :)
30.01.2009 - 07:40:18
00
Nechystáte sa niekto z okolia Žiliny v blízkej dobe objednavat? Potrebujem len par drobnosti a asi by sa mi to kvôli poste neoplatilo.
30.01.2009 - 12:30:58
00
Bruco presne ako pišeš.
30.01.2009 - 12:32:58
00
takze ja som teraz na vlastnej kozi zazil presne to, co rasto popisuje. tiez som objednaval (ako inak, cez noc) a na druhy den mi prachy strhli. ked po tyzdni nic neprislo, tak som cumol na web a tam bolo pri jednej polozke, ze je out of stock (dal by som ruku do ohna, ze pri objednavke to tam nebolo). tak som si s nimi zacal pisat, ze nech to nahradia niecim inym. ale boli problemi so zaplatenim doplatku za nahradne veci (stali o nieco viac). problem sa tahal asi tyzden, az sme si vyjasnili, ze oni mi nechcu srhnut 21 libier nedoplatku, ale 270, co bola cela suma. tolko som na ucte naozaj nemal. tak som im pisal, ze ako je to mozne, ze celu sumu, ked uz mi 250 libier zauctovali. vysvitlo, ze oni mi asi po dvoch dnoch tie prachy na ucet vratili, ale ja som si to nevsimol... prave preto, ze na sklade tu jednu vec nemali. teraz sa to uz chvala bohu poriesilo a veci su uz na ceste. lapla sa uz nevie dockat svojej prilby a ja svojej strunky do tlmica... tyzden mailovania s nimi.
05.02.2009 - 00:48:09
00
tak podobne aj ja, objednal som, dnes pozeram vsetko completed, len batoh je cancelled, teda asi im az teraz doslo ze ho nemaju na sklade, pretoze pri objednavani tam bolo in stock :]..
tak teraz co sa bude diat? nechcem take emailove natahovanie ako risototh.. tak teda mi to poslu bez tej veci, a ked ju budu mat na sklade mi ju poslu ? alebo mi vratia peniaze? ..omg
05.02.2009 - 13:13:30
00
crc som mal nastastie vsetko skladom a do tyzdna doma..
z wiggle som objednaval 2 veci skladom 2 out of stock, za dva dni prisiel mail ze termin dodania brzd nevedia urcit tak zasielaju aspon zvysne veci, a brzdy hned ako budu u nich.. cize vo vztahu zakaznik predavajuci tusim lepsie vychadza ten wiggle ale cenovo crc.. na wiggle pisu aspon aj cislo kolko veci maju skladom..
05.02.2009 - 14:58:58
00
to urcite je na tom lepsie wiggle. objednal som od nich kopu veci a dva chranice na zadnu stavbu. mali len jeden na sklade. vsetko az na ten jeden poslali hned. neskor dorazil, v samostnanom baliku aj ten druhy chranic. :) samozrejme bez postovneho.
05.02.2009 - 15:04:27
00
fajn prihody :lol:

ale tak poradi niekto mne? :oops:
05.02.2009 - 15:27:36
00
no ak prachy od teba este neodisli, tak pravdepodobne uz ani neodidu, kym nebude dana vec na sklade. ale kedze pises, ze je canceled a nie out of order, tak ti to asi poslu bez nej. je ta vec este vlastne v ponuke? lebo inak ma nenapada, preco by ju zrusili. sak im napis maila... zaklad vsetkeho je vzdy komunikacia. v mojom pripade doslo trosku k nedorozumeniu, preto sme sa natahovali. ale nikdy sa odpovedi nevyhybali, len asi ta zenska predpokladala, ze o tom ze mi prachy pripisali na ucet viem. inak som na tom zarobil asi 4 eura, pri rozdiele kurzov 8)
05.02.2009 - 22:51:53
00
Mam otazku: Ked uz objednavam tak mi vyskoci to tam kde davam cislo karty atd.
Nad tým je cena: XYZ libier, potom v zatvorke: XYZ libier approx.(o cca 50 libier viac).

Co znamena pls to approx.?
Po slovensky to znamena priblizna hodnota- t.j. to ze kolko mi strhnu z karty??
05.02.2009 - 23:10:57
00
keyboard_arrow_up