Nekupoval som nič, popravde nemám nič od Specialized, takže som to ešte neporovnaval... ale dobre, že to aspoň niekto porovnal, nech tu je aj niečo objektívne k tým percentám
26.11.2022 - 23:17:30
00
Je to 50% z MOC, teda nie 50% z bežnej ceny konkurencie ako by to niekto mohol pochopiť. Ale aj tak je to zrejme najlepšia ponuka na trhu + majú kopec farebných kombinácií a veľkosti skladom. Doprava zdarma a ešte 10% z objednávky dole na prvý nákup.
Nemať zrovna Evade tak si tam vyberiem. Ale mohli dať veru aj bajky -50% :D
27.11.2022 - 00:27:50
00
XCBoy je to tá druhá - Specialized Tactic 4 (MIPS). Cena je dobrá, bežne stojí 80€.
27.11.2022 - 04:40:16
01
Čierne piatky pre nás, čierna budúcnosť pre Zem.
Mysli na to aspoň trochu, keď budeš „šetriť”.


https://zive.aktuality.sk/clanok/vKVutQi/kupa-roka-ci-novy-lapac-prachu-za-polovicnu-cenu-nedelnik/
27.11.2022 - 08:27:50
09
Úplne mi vypadlo hodiť sem toto ???

https://www.chrisbberybike.sk/

Košický predajca Trek. Par dni dozadu mal 30% na úplne všetky bicykle, aj na veľmi obľúbené modely ako procaliber, emondy, madony atď. Na eshope nemajú všetko, takže im treba volať. Nie som si istý, či stále platí akcia, ale myslím, že áno. Tak ak niekto zháňa bicykel, tak volajte. Napríklad procaliber 9.6 by z pôvodných 2500 vyšiel na 1750. Ak by niekto volal, tak dajte feedback, či to ešte platí. Škoda, že som kupoval bike cez leto, hneď by som si pri takej zľave splnil sen s procalibrom. Tak snáď sa niekomu z vás podarí niečo schopne kúpiť.
27.11.2022 - 14:28:59
01
sss5xxx napísal:
Najlepšie tielko, aké existuje. Z ali som zatiaľ neobjednal žiadne odevy, jedine toto tielko a musím povedať, že je to top! Upozorňujem jedna sa o tielko ktoré nepoužívam v lete, ale keď je chladnejšie. Napr jar jeseň pod krátky dres, dlhý dres a v zime pod spodnú vrstvu. Je to taky na dotyk tvrdší materiál a perfektne drží pot od tela,ale strih je úplne onicom ? široký na bruchu úzky na hrudniku. Napriek tomu som si objednal už tretie. Píšem do oplatí sa aj keď nie je v zľave, lebo sa naozaj oplatí, teda aspoň ja som spokojný.


https://a.aliexpress.com/_mrRPHsY

Mozno tebe nesedi, ked mas postavu ako mrkva. Naopak tym, co maju postavu ako dopravny kuzel moze byt ok.
27.11.2022 - 17:45:41
01
simecek neda mi to - ty fakt nikdy nic nepotrebujes? alebo si na tom tak dobre, ze ked potrebujes tak proste kupis?
ja na tom veru tak dobre niesom - ked som donuteny tak kupim, ked nie, radsej si odsledujem cenu a cakam na rozne vypredaje. aj vdaka nim si mozem dovolit o triedu vyssie vybavenie ako za beznu cenu.
27.11.2022 - 17:53:39
015
amen, zial zacina to fungovat uz aj v potravinach. akcia na maslo, akcia na mlieko. akcia na hovadzinu. alebo akcia na kolenacky :P
27.11.2022 - 18:05:43
01
Gusto0 napísal:
simecek neda mi to - ty fakt nikdy nic nepotrebujes? alebo si na tom tak dobre, ze ked potrebujes tak proste kupis?
ja na tom veru tak dobre niesom - ked som donuteny tak kupim, ked nie, radsej si odsledujem cenu a cakam na rozne vypredaje. aj vdaka nim si mozem dovolit o triedu vyssie vybavenie ako za beznu cenu.


simecek je zarytý odporca výpredajov :) Ale asi chápem o čo mu ide jeho príspevkami. Aby ľudia nekupovali zbytočnosti len preto že sú v akcii, ale myslím že takých ľudí je tu málo (nebudem menovať :D).
Myslím že rozumný človek si dokáže v tej ponuke vybrať to čo naozaj potrebuje a aj tak by si to skôr či neskôr kúpil, prípadne výhodný spotrebák na bajk. Ak je na to teraz výpredajová cena, prečo nekúpiť už povedzme vec na budúce leto, alebo niekomu blízkemu pod stromček- sám som takto pred týždňom ušetril cca 40% na darčeku (ktorý som aj tak plánoval kúpiť) ak by som ho kupoval dnes.
Ale nie a nie nájsť v zľave ježiška pre seba (Forerunner 255) :D
Takže výpredaje áno, ale s rozumom.
27.11.2022 - 18:23:57
011
teraz mimo bike tému, mal som v košíku asi pol roka rádio a repráky do môjho "covid projektu", veľakrát už skoro objednal, došiel blek frajdej -30%, rádio som mal vďaka tomu zadarmo :D Inak najskôr to mal byť "covid projekt" ht bajku, ale auto nakoniec výjde menej :D :D :D
27.11.2022 - 19:51:59
01
Problem je ten ze ludia uz kupuju nonstop a aj zlavy su nostop. Ale je pravda ze na black friday si tie zlavy vyraznejsie ako inokedy. Kupit dopredu a potom zase az o rok alebo az ked nieco nepotrebujem. Psychologia na cloveka je ale taka ze nieco kupuje nie preto ze to potrebuje alebo bude potrebovat ale preto ze to ma dobru cenu. Popripade kupi viac ako potrebuje. Extremny priklad je ten co si kupil 6svetiel na bicykel aj si ich osadil len preto ze boli po 3eura. Dalsia psychologicky efekt napr pri svetle je ze mas 1000lm ale v akcii je 1200 tak si kupis to pritom pridana hodnota takmer ziadna. Takto to je pri vela veciach. Ked uz neviete co s peniazmi resp ako dobre investovat radsej si doprajte nejaky bikovy vylet a tam ich minut. Na hmotnu vec postupom zabudnete ale tie dobre bicyklove dobrodruzstva ostavaju este dlho v hlave
27.11.2022 - 20:00:57
07
Ja radsej teraz ani neotvaram Steam :D
27.11.2022 - 20:06:20
02
ja myslím, že cyklista si až toľko zbytočností nenakúpi ako nejaká nákupná maniačka, čo si kupuje 44 pár topánok na rovnaký účel alebo 150 šaty... čiže väčšinou je to namierené priamo do tejto skupiny., len sa často do toho zabalia všetci čo nakupujú cez akcie.
27.11.2022 - 20:13:34
00
No neviem neviem. Keby si chcel, vždy ťa niečo napadne co "treba" upgradnut, vylepšiť, vymeniť, atď. Či už bike alebo oblecenie, equip. Ja mám vo wishliste túto 32 veci a na bike24 ďalších 10. Zastavuje má len rozum a to, že to až tak nepotrebujem (teraz?)
27.11.2022 - 20:21:06
00
Tak toto keby som objavil v lete... testovačka bike, ale z fotiek vyzerá, že je ako nový. Takmer 40% zľava, veľkosť L. Trek procaliber 9.7

https://www.kola-radotin.cz/bazar-horske-kolo-trek-procaliber-97-l-marigoldlithium-grey?gclid=Cj0KCQiAsoycBhC6ARIsAPPbeLvkwYcve69ZtTU5JXcYFMu7hyJVRbDoaBV75qeBFKx-057Rgt8yzxYaAt73EALw_wcB#508730
27.11.2022 - 21:53:06
03

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up