jazdi si v čom chceš, trebars aj miesto tretier si kúp číňany za 3 eurá.
Každému to jasné nieje, že sú to čínske dresy, keď to tam bude mať napísané, tak nech si to predáva.
To či to je falzifikát originálu alebo nie nechaj na posúdenie kompetentným. Či pracuješ na právnom oddelení konkrétnej značky, ktorá má oprávnenie vystaviť posudok na pravosť? Ak áno, super, aspoň nám pomôžeš.
10.03.2016 - 14:54:53
01
kimlo napísal:
co ti kazia ksefty?

kšefty? sa ti vidí že predávam nejaké cyklooblečenie, či si len naháňaš počet "zmysluplných" komentárov?
10.03.2016 - 14:55:33
01
no neviem, materiál a zloženie je tam uvedené rovnaké ako na kópií, na originál od výrobcu sa to ani nehrá aj keď ten vzhľad môže niekoho oklamať... už len z popisu " pre rekreačných nadšencov cyklistiky, ktorí nepodávajú výkony na profesionálnej úrovni, ale profesionálnych cyklistov chcú pripomínať oblečením" by asi každému malo dôjsť, že to asi originál za tretinovú cenu nebude :)
10.03.2016 - 18:07:04
00
Strejdo napísal:
kšefty? sa ti vidí že predávam nejaké cyklooblečenie, či si len naháňaš počet "zmysluplných" komentárov?


Ako si uhadol?
A mas pravdu, ja mam len jeden dres a to z lidla, tretry tiez. Prilbu mam Giro Ionos z Aliexpresu a bike mam z kauflandu za 400evri.
Na zaciatok mi to staci.
Ale chcel by som raz motorku, taku ako mas ty. Na to musia baby letet.
10.03.2016 - 18:54:52
01
inak nechápem čo riešiš...aj keby mu to kazilo kšefty, vždy je to v poriadku...je to proste predaj falzifikátov a basta...aký je v tom rozdiel, že Vietnamci predávajú falošné Nike, Adidas a pod. a colníci im to zabavia a zničia a tu sa obchod tvári, že však je to pre rekreačných cyklistov :D stále je to úplne to isté...
10.03.2016 - 19:59:00
06
no ja tiez nechapem, co chce akoze tu na fore vyriesit :)
ale aspon je sranda... viac ako predajcovia fejkov ma trapia predajcovia kradnutych komponentov a bicyklov... :-(
10.03.2016 - 20:50:11
02
kimlo, veď to tebe písal katko, nie mne. A prečítaj si názov témy: "Pozor na fejky". Keď ťa viac trápia kradnuté veci, tak choď do daného vlákna a nezasieraj toto vlákno oničom komentármi.
Mňa zase viac trápia predajcovia fejkov a to už len z toho dôvodu, že to oblečenie dávaš priamo na svoju kožu, cez ktorú telo prijíma chemikálie, ktoré sú častokárt v danom oblečení (vo farbách) a časom spôsobujú rôzne menej alebo viac závažné zdravotné problémy. Preto sa veci pália a nedarujú na charitu, sú totiž zdravotne závadné. Určite nehovorím žiadnu novinku.
10.03.2016 - 21:24:23
00
Možno že je colník a chce medailu. ;)
10.03.2016 - 21:33:43
00
Predaj a výroba fejkov je IMHO to isté ako krádež a predaj kradnutého tovaru.
10.03.2016 - 21:49:24
01
Hosť napísal:
Možno že je colník a chce medailu. ;)

Snad si sa docital v mojom profile, co robim, ja tam nepisem nezmysly ako mnoho tu registrovanych. Len nemam rad, ked niekto zaraba na tom, ze slovaci zarabaju malo a viac ako na povod tovaru (kvalitu), pozeraju na cenu a kupia aj fejk za cenu rizika poskodzovania svojho zdravia, ci uz vedomeho alebo nevedomeho. A to hovorim iba o obleceni a nie o tom, ze niekto predava fejkovu sedlovku, predstavec alebo riaditka a potom sa niekto rozbije na asfalte, ked mu praskne pod ritou alebo rukami.
10.03.2016 - 22:03:29
02
Strejdo berieš to moc osobne. Preto som tam dal toho smaila.
Vieš osveta je fain ale Slovákov naozaj zaujíma len cena. Teda väčšinu viem o tom svoje robím v obchode. Mohol by som ti o tom rozprávať. Ale vela zdaru.
10.03.2016 - 22:42:29
01
Kristina napísal:
Predaj a výroba fejkov je IMHO to isté ako krádež a predaj kradnutého tovaru.


Fejky sice nekupujem, ale pri kupe fejkoveho dresu by ma urcite hrizlo svedomie menej ako pri kupe kradnuteho komponentu alebo bicykla... The end.
11.03.2016 - 05:29:35
00
Kimlo ale ono tie dresy môžu byť aj zdraviu škodlivé. Neraz cinan aby ušetril použije farby ktoré obsahuju vseliake dobroty
11.03.2016 - 07:38:22
00
ci to s tou skodlivostou zbytocne neprehanate :)
a pri tych drsoch uplne zbytocne...
viac skodlive je vozit fejkove komponenty... (okrem kosikov na flasu napr.)
11.03.2016 - 08:32:57
00
Chemikalie v nosenych veciach, kde sa telo zaparuje, je velmi vyzivna vec (mam s tym prakticke skusenosti). Napr. olovo a pod. Ale nerobim si velke iluzie, ze znackove veci su vzdy a uplne ciste.
11.03.2016 - 09:07:23
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up