Vlete som si povedal, ze si spravim mensi upgread svojho biku. V cykloexpert.cz som si objednal dva rovnake rafiky a naboje. Este v ten isty den mi zavolal jeden ich predajca, ze zakazka je u nich vedena a akonahle budu diely pripravene na vyexpedovanie daju mi vediet. Vraj by to nemalo trvat dlhsie nez 5 pracovnych dni(dvakrat ma na to upozoenil ten predajca). Tak som si povedal, ze to nie je take strasne.... Priblizne po tyzdni(7 pracovnych dni) som im napisal mail, aby som sa dozvedel nieco o svojej objednavke, kedze mi nikto nedal vediet. Na mail nikto neodpovedal a zhruba po dalsom tyzdni som im poslal dalsi mail. Ani na ten neprisla odpoved. Tak som sa po niekolkych dnoch rozhodol im tam zavolat a zistit nieco viac. Asi po 12 pokusoch mi konecne ustredna oznamila, ze ma spaja s predajcami( esteze som volal z firemneho telefonu inak by som sa nedoplatil). Predajca mipovedal len tolko, ze on slovenske zakazky nevybavuje ale pozrie sa na nu, pretoze clovek za ne zodpovedny mal hovor a nechcel aby som dlho cakal. Vysvitlo, ze zadny naboj nemaju skladom a dodavatel im neviem urcit termin dodania( skor nez som objednal som si overil dostupnost a bolo mi povedane, ze vsetko je skladom). Tak som ho stornoval a nechal si poslat ten zvysok. Balik mi prisiel pocas dovolenky takze som ho ani ja neprebral a ked som sa po 5 dnoch od dorucenia vratil z dovolenky, tak som zistil, ze mi poslali jeden 24" a druhy 26" rafik( objednavka bola len na 26" rafiky). Znovu som sa pokusal poldna dovolat a ked som sa konecne dopracoval k cloveku co ma nastarosti SK zakazky, tak mi len flegmaticky povedal, ze chyba sa stala pri baleni( ziadne ospravedlnenie, proste nic ani ziadna ochota to niejako vyriesit- to keby som si ja dovolil v praci tak letim) a tak som im navrhol, ze im ho poslem na ich naklady spat. Balik odosiel este v ten den a o 3 tyzdne sa mi vratil ako neprevzaty( naklady na prepravu cca 600SK). V mailovej komunikacii clovek nebol ochotny nic riesit aj ked dostal mailom doklady..... Teraz som im to poslal este raz takze sa uvidi ako to dopadne.
Nejde mi ani tak o peniaze za prepravu ako o pristup k zakaznikovi a ochotu.
Preto ak niekto sa chystate nakupovat v cykloexpert.cz, tak vam to neodporucam.
20.09.2007 - 23:18:11
00
Podobnú skúsenosť mám aj ja s cykloexpert. Objednal som si dres, nohavice nakoľko ten ktorý som chcel žiadny Slovenský predajca nemal a odvzdušňovaciu sadu AVID. Prišiel mi email, že žiadny problém, že všetko majú, ale po dvoch dňoch som sa rozhodol že keď moja zákazka ešte nie je vybavená že si doobjednám SKS blatníky. Tak som im písal či to nie je problém doplniť k mojej zákazke č.xxx. ˇKeď sa mi po niekoľkých dňoch neozývali tak som im začal opakovane písať email, že čo je za problém že sa neozvali. Tak po niekoľkých dňoch sa to podarilo a napísali mi, že sa rozhodli že na Slovensko posielať nebudú !!!!! :x Pritom v čase keď som podával objednávku v podmienkach predaja mali aj dodávku na Slovensko. Tak mi to nedalo tak som napísal aj ich najväčšiemu šéfovi :x a odpísal mi, že na Slovensko majú problém dodávať a bla, bla, bla :x :x :x :x :x Pritom na SLovensko dobierkou nie je žiadny problém poslať veď si tam vyúčtujú aj poštovné. S cykloexpert som skončil, vymazal som aj s obľúbených položiek. Proste fuj, humus, nikdy viac s takými predajcami. Odporúčam bikesport.cz dobré ceny, ochotní ľudia. Od nich som si poskladal okrem rámu celý bike. :D :D :D :D :D
21.09.2007 - 05:05:47
00
Cele toto by som pastol aj na www.bike-forum.cz, tam by to malo vacsi dosah..
21.09.2007 - 11:20:15
00
keyboard_arrow_up