Objednal som z kolokramu.sk nejake drobnosti a doslo to do tyzdna v pohode.
10.06.2008 - 22:23:00
00
Takties posielam dobierky no s tym ze to odchadza najneskor ihned. Balik sa nam zatial nestratil. V kolokrame naozaj viazne komunikacia typek sa uz mesiac neozval a na urgenciu nereaguje ?! Srat na takyto obchod. Je to jeho bordel ked strati doveru zakaznika. Nastastie nie je jediny na slovensku /dobre skusenost mam so suncycle/ a uz vobec nie vo svete.
Co som vlastne chcel ? Jaj , zhanal som nezohnatelnu vecicku. Objednal som si to nakoniec z cr ... dva dni nic ! Vzhladom na to ze som velmi netrpezlivy zakaznik hned som pisal sefovy ze co sa deje...
Vcera vecer mi volal ze hento toto prepacte nesiel nam net ... blbost za 130kč ! - ktoru ale surne potrebujem.
Kamos ma ako som vyssie pisal objednavku za 5tis. ...
10.06.2008 - 23:30:57
00
ja som objednaval z kola.sk uz trikrat a som spokojny
1x som objednal Sigmu BC2006 a prisla mi na druhy den
2x som objednal nejake retaze a kazetu a mal som ju do troch dni
3x som uz objednal viac veci aj pre kamosa a to trvalo uz dlhsie (cca 2tyzdne), ale nakoniec som zistil zeby to trvalo kratsie keby mi mila pani postarka hodila oznamenie o baliku do schranky. ja som cakal jak blbec co kedy pride a balik bol uz 5 dni na poste :roll:

takze neviem ci treba mat stastie alebo co, ale ja ho zatial mam a som spokojny. a komunikacia sa mi zdala prijatelna. na kazdy mail som mal odpoved max do jedneho dna
11.06.2008 - 10:17:46
00
a hlavne ked sa to nebude podporovat tak to seriozne nebude fungovat...cim viac zakaznikov tym viac tovaru a lepsie ceny...slovensky trh je v plienkach
11.06.2008 - 10:24:54
00
Nejde o to ze tovar nieje ihned skladom. Problem vidim v tom ze typek nieje schopny napisat za mesiac kedy a ci bude.
Ja som s nim skoncil. Nebudem sa vtierat niekomu : "prosim prosim mozem u teba minut peniaze" 8)
11.06.2008 - 10:44:22
00
tak dufam ze ich minies u mna :D
11.06.2008 - 11:11:44
00
V systéme toho šopu sa zhodneme viacerí, avšak musím povedať že na moje otázky som dostal vždy odpoveď, naposledy včera večer, ani nie po minúte cez icq.
11.06.2008 - 11:35:08
00
kvoli takym ako ty a ich reakciam zacinam uvazovat ze to budem po veceroch rozvazat a hadzat to ludom cez komin ako Dedo Mraz Wink


tu nejde o to aku MAM reakciu ja.
t ide o to aku reakciu on NEMA.

Predpokladam, ze ked sa strati balik, tak o tom ako predajca vies. Najskor sa o tom dozvies pravdepodobne od kupujuceho , ked nic neprichadza. V takom pripade sa najprv zoberie prepravne cislo a patra sa na poste. Neviem ako dlho podnikas (ja 18 rokov) , niekedy sa patralo aj na zeleznici.

Takze to chapem, ze sa strati balik.

Ale nechapem ako je to mozne, ze ked si pytam prepravne cislo (na internete je zasielka oznacena ako vybavena) tak ani po troch tyzdnoch nemam ani cislo, ani informaciu v com je problem. Neviem ci to bolo naozaj odoslane, neviem ci sa to stratilo, neviem ci este existuju, neviem vobec nic.

Medzitym som objednal Nejake veci z Kronia (v pondelok objednavka, hned platba - dnes v utorok je to na ceste), dalej z hibike.de (objednane 4. juna, dnes mi prislo prepravne cislo UPS)

Takze internet je o informaciach a aj internetovy biznys je o informaciach.
Kto ich neposkytuje - nema sancu ...
11.06.2008 - 19:01:01
00
No ja som s kolokramu.sk objednaval za cca 6500Sk niake veci........prislo to asi po mesiaci bez dvoch dni........vzdy sa dokazal vyhovorit ze mu este nieco chyba a ked mi to uz konecne doslo tak som zistil ze par veci chyba aj tak za celkom 2400Sk(2xpedale M540) o com mi nikto nic nepovedal. Potom som tam volal a ze mi ich posle dodatocne no tak to nee......(uz som sa kaslal na cely koklokram.sk)
11.06.2008 - 19:53:49
00
prsut mam podobny nazor ako mas ty. ale ja nie som ani podnikatel, proste som cisto zakaznik. napriek tomu ma pozadie nema co zaujimat. chcem kupit, kupim, zaplatim dostanem, ak nie - riesi to predajca. seriozny predajca pri komplikaciah reaguje, komunikuje, vyriesi. a tych, ktori kaslu na mna ako zakaznika ignorujem, resp. posielam informacie/staznost na vyssie miesto ak existuje + robim zlu reklamu. a nie som z tych, ktori prchko reaguju a nepremyslia si...

a matt snad sa ta nedotknem velmi, ale chcel som u teba minut peniaze a akosi si nereagoval (resp. neadekvatna reakcia). zrejme si mal prioritnejsie peniaze na ceste ako moje za mavici a spice...
11.06.2008 - 20:23:06
00
... ak chces reagovat na mna a napisat nejaku staznost tak kludne mozes aj sem na forum...sa mi zda ze je aj sekcia "sunblabla"

neviem teraz o ake Mavici a spice ide lebo mam toho dost ale osobne myslim ze na kazdu otazku reagujem...ak sa tak nestalo, je mi luto...myslim ze ja beriem aj malu objednavku ako objednavku a neriesim kolko na tom zarobim...dnes som napr posielal v obalke 12 alu niplov DT
11.06.2008 - 20:57:35
00
Bral som od matta sedlovku pells .Nebolo to nič drahé a nad ochotou som sa nestačil čudovať.Matt to bere profesionalne :) (sedlovka bol blbý priemer a matt ju mal,takže dostupnosť veci je paradna)
11.06.2008 - 21:07:18
00
tu sa musim matta zastať vždy reagval promptne, rýchlo a pružne ak vede zohnal ak nevedel nenaťahoval a povedal že nevie.nemám s ním najmenší problém a to som už bral kopec veci sebe aj iným a aj bike a ram.A dokonca mi chcel poštou poslať jeden šróbik :wink:
11.06.2008 - 21:07:50
00
ale matt, aj som na uvod tej vety napisal, ze sa ta nechcem dotknut. nieje to staznost, proste som skonstatoval. to ze mas toho vela je dovod ktory som si ja k nevybaveniu "prispendlil" a kolesa som si vybavil inak, nic sa nedeje. bola to len informacia, ktora mozno patri do tohto vlakna o kolokrame. az nato ze dotycny asi ani nereaguje, nie ako ty...
viac v ss
11.06.2008 - 21:23:05
00
tak tak, s mattom je len dobra skusenost, kto nevyskusa, neuveri :wink:

este si pamatam ked som kupoval vidlu...3.9. sme sa dohodli na poziadavkach, 11.9. mal uz balik nachystany, 14teho som isiel pon
suma sumarum na SR snad niet lepsieho, rychlejsieho, lacnejsieho, serioznejsieho predajcu ako je matt....snad som na nieco nezabudol :wink:

co sa tyka jeho reagovania (hlavne skype), s tym sa musi ratat, predsa nemoze cely den sediet za PC ak chce cosi zarobit....pripadne su aj ine druhy komunikacie, kt. su neraz ucinnejsie ako vypisovanie

to ze sa niekto neunuva komunikovat (kolokram, pripadne som sa stretol s takym pristupom aj s kupkolom), svedci iba o jeho serioznosti


Naposledy upravil Martinux dňa 11.06.2008 - 21:53:55, celkovo upravené 1 krát.

11.06.2008 - 21:27:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up