Mne spolahlivo odpisuje, ono najlepsie je komunikovat okolo tej polnoci vtedy su tie odpovede ihned. Ale samozrejme odpisuje vzdy do 24h aspon ja mam taku skusenost.
25.07.2012 - 11:26:52
00
štvrtok objednané (aj veci, čo neboli skladom), v pondelok odoslané, dnes (utorok) už zvonil poštár. po celý čas ústretový prístup, ochota a vynikajúca mailová komunikácia, dokonca som dostal zľavu :y: skvelý obchod, odporúčam
31.07.2012 - 12:48:12
00
štvrtok objednané (aj veci, čo neboli skladom), v pondelok odoslané, dnes (utorok) už zvonil poštár. po celý čas ústretový prístup, ochota a vynikajúca mailová komunikácia, dokonca som dostal zľavu :y: skvelý obchod, odporúčam


Samé chvály, ale ja mám žiaľ inú skúsenosť. Zatiaľ 3 objednávky. Prvá trochu špecifická, strašne dlhý dodací termín, cez 1 mesiac! OK. Beriem. Čas až tak netlačil. Druhá a tretia všetko veci "údajne na sklade" skutočný dodací termín 3+niečo týždňa. Čas už hodne tlačil. Tak kua, čo som niekto iný ako ty tu? Ja už fakt neviem, ale odteraz prisahám! všetko už len z cz a de - zatiaľ veľmi dobré skúsenosti. Ono niekedy mi je 1000x príjemnejšie mať to čo potrebujem v onen čas za niečo "málinko (200Kč al. 10EUR)" viac ako potom improvizovať, alebo bohužiaľ otravovať iných na určitej dovolenke. Toť Vsjo, už viac nekomentujem tento internetový obchod.
31.07.2012 - 23:29:48
00
ja cakam uz 2 mesiace,dost cudne :D :D ,ziaden pristup,niekto asi nechce zarabat
31.07.2012 - 23:56:18
00
neseeer :muscle: ...dobre vies ako to s tym Craftom je. jedine zeby som ho usil po nociach kedze nemam co robit :)

btw, vzdy robime co je v normalnych ludskych silach aby objednavka bola odoslana cim skor, ale jednoducho ked sa niekedy neda, tak sa neda aj keby som sa rozkrajal...


Naposledy upravil matt dňa 01.08.2012 - 00:30:25, celkovo upravené 1 krát.

01.08.2012 - 00:26:38
00
neseeer :muscle: ...dobre vies ako to s tym Craftom je. jedine zeby som ho usil po nociach kedze nemam co robit :)
matusko,si pisal ze uz je...a ja cakam,ze kedy sa ozves....cize nebude nikdy?ja ze usijes, zena sa uz tesi na tie gatusky....inac tie Senzory su na nej peckove :D
01.08.2012 - 00:28:20
00
nieco bude v piatok ;) ...tak snad tam bude vsetko co treba
01.08.2012 - 00:31:41
00
nieco bude v piatok ;) ...tak snad tam bude vsetko co treba
aspon sa mlada potesi :D
01.08.2012 - 00:39:55
00
Včera objednané, dnes ujo v žltej dodávečke pýtal euráče.... :y:

Ďakujem
01.08.2012 - 10:27:43
00
Ja som par malickosti objednal, nieco nebolo skladom tak som si pockal a ked dorazil balik tak jedna vec nekompletna a jedna polozka chybala :D ale inak pristup v najlepsom poriadku. Ked clovek niekedy robil ocbhod na SR tak vie pochopit vsetko. Hlavne ked je pristup ok. A par dni hore dole nikoho hadam neobtazuje. Matt diky za veci a tesim sa na ostatok :D
01.08.2012 - 14:24:18
00
balicek dorazil rychlo, co je fajn. Opat nebol kompletny, za to zaplateny bol ako keby bol komplet, comu celkom nerozumiem. Minule rovnako, neboli duse v baliku aj ked boli fakturovane.A nakoniec som objednala nieco ine namiesto nich, lebo sa nedali zohnat a doposlat.
tak snad teraz dojde aj to co chyba co najskor.
01.08.2012 - 16:00:32
00
balicek dorazil rychlo, co je fajn. Opat nebol kompletny, za to zaplateny bol ako keby bol komplet, comu celkom nerozumiem. Minule rovnako, neboli duse v baliku aj ked boli fakturovane.A nakoniec som objednala nieco ine namiesto nich, lebo sa nedali zohnat a doposlat.
tak snad teraz dojde aj to co chyba co najskor.
takisto mam ten isty problem
01.08.2012 - 18:47:35
00
Aspoň viem, kde nenakúpim a plánoval som. Týmto prichádzate o zákazníkov. Škoda
01.08.2012 - 19:02:09
00
Niekedy ked citam toto forum tak mam pocit ze objednavam asi z ineho eshopu :) Zo suncycle mi prislo uz asi patnast balickov odkedy nakupujem cez net a nikdy ziaden problem. Raz som mal na fakture poznacene perom poznamku pri tovare ze doposleme a tovar mi prisiel za tri dni po prvom balicku v ktorom chybajuce duse neboli. Druhykrat mi omylom poslali teflonove radiace lanko namiesto brzdoveho. Lanka boli do dvoch dni vymenene a v obalke som si nasiel peniaze za postovne ktore som musel zaplatit. Tretikrat som objednal tretry ktore mi velkostou nesadli. V utorok som ich poslal na vymenu a cez vikend som uz jazdil v novych. To ze mi obcas prisla kvalitnejsia retaz alebo napr dusa za cenu lacnejsej ktoru som mal objednanu tiez potesi. Plus nikdy som nemal problem s mailovou komunikaciou. Tak ja neviem ci som divny, nenarocny alebo privilegovany :)
01.08.2012 - 21:02:10
00
Keď vidím toľko negatívnych ohlasov, tak mi to nedá. Objednával som asi pred dvoma týždňami, XT pedále, tretry a sedlovku, všetko prišlo v najlepšom poriadku a slúži ako má, vďaka. :) Za mňa :y:
01.08.2012 - 22:56:31
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up