Caute. Chystame sa na bikovy trip po slovesnku. Mame na 6 celych dni. Nejak tatko som to vymyslel:
1.den: Kecy
2.den: Presovske single
3.den: Biela voda – chata pri zelenom plese
4.den: Kralova hola
5.den: Velka fatra
6.den: Cachticky hrad – trnky brnky a rodriguez (mame najblizsie z BA, takze toto nemusime dat, kedze to mozeme dat inokedy len tak na otocku)
Nic z tohto zoznamu sme este nejazdili, takze nevieme, co cakat :) chcel by som vas poprosit o rady a tipy, ci a ako upravit tento program. Ci nieco z toho zoznamu nahradit niecim hodnotnejsim, alebo ci sa niektore z tych dni nedaju zlucit dokopy a usetrit tak jeden na nieco dalsie. aku trasu odporucate vo velkej fatre? V zalohe mame este cyklostopy a sulov, len aktualne sa do zoznamu nevosli. vopred vdaka za pomoc :)
23.06.2016 - 14:27:16
00
Chata pri Zelenom plese je hotová raz dva, zvyšok dna mozete pridat bajkpark v Bachledovej doline.
23.06.2016 - 15:38:45
00
Zacal by som Kralovkou, budete ju mat po ceste na vychod, kedze asi pojdete hore z juhu...
K Presovskym by som pridal mozno novy park v Janove, mate to odtial na 30 minut pedalovania po XC singlikoch.
A osobne mi tam chyba Stiavnica.
23.06.2016 - 17:13:59
00
pre inspiraciu skus pozriet aj tu: http://www.nakole.cz/blog/zobraz/942-trans-slovakia-2016
na konci clanku maju aj rozpis tras
05.07.2016 - 12:24:00
00
keyboard_arrow_up