Zdravim vedel by mi prosím niekto poradit zaujmavu trasu z Bratislavy na juznu Moravu napr. Mikulov. POpripade niekde zo Zahoria kam sa dostanem vlakom. Som z PD tak planujem ist vlakom BA a potom slapat , rad by som nejaku trasu mimo hlavnej komunikacie mam MTB tak najlepsie cez hory .
15.05.2012 - 20:53:09
00
Asi si nevidel mapu, že cez hory. :-D Budeš rád, ak nájdeš nejaký les. Ja by som sa asi vybral z BA cyklotrasou pozdĺž Moravy do Záhorskej Vsi, kompou sa previezol do Rakúska, cez kopec do Ebenthalu a preštrikoval sa cez cez rakúske dedinky a ropné rafinérie do Valtíc/Mikulova. Cez Záhorie to nevidím ako zaujímavú trasu, teda za predpokladu že to tam nepoznáš. Blúdiť po VVP nie je výhra... Jediné hory máš, keby si sa vybral hrebeňom Malých Karpát niekam do Bukovej a potom si dal ešte záver Bielych Karpát. Každopádne podľa mňa je to zaujímavé tak, ako som písal. Alebo možno už z BA rovno do Rakúska, pozrieť si Hainburg, zámok Schlosshof, Marchegg (o.i. krásna prírodná rezervácia March Auen - zákaz vjazdu na bicykli, len pešo).
15.05.2012 - 22:19:56
00
tu sa mozes inspirovat http://www.bikemap.net/route/1215853#lat=48.548961357768&lng=16.786655195313&zoom=8&maptype=ts_terrain
cesta smerom do cz po slovenskej strane bola ok, smerom nazad sme to brali miestami inokade tak tam neviem zarucit ze cela cesta bude v poho, niekedy bolo fakt lepsie ist sirokou asfaltkou ako po dakej strkovej cykloceste
15.05.2012 - 23:31:24
00
keyboard_arrow_up