to je fuk, chodci, bezci, psi a kociky budu vsade.
aj tak je najlepsi cyklomost v DNV - z neho sa stalo korzo plne vyssie uvedeneho, a okrem toho kto vymyslel ten kopec v jeho strede? ak to mal byt cyklomost pristupny uplne pre kazdeho cyklistu, tak tam nemoze byt taky kopec s takym sklonom, ved niektori tam musia tlacit :^)
a pri zjazde sa tam cyklisti zase rychlo rozbehnu a mozu svojou vyssou rychlostou ohrozovat tych chodcov a mamicky.

a plis nepiste mi tu, ze ten kopec tam je preto, aby sa pod neho zmestili lode.
17.12.2015 - 09:58:36
01
Ty mas zvlastny "dar". Z banalit dokazes vyrabat velke problemy.
17.12.2015 - 10:09:51
02
ano, to som vedel ze napises ale vsak nevadi.
cyklista, co sa len obcas cez vikend vozi par kilometrov po hradzi, co myslis ze spravi ked pride pod ten strmy kopcek? samozrejme ze to hned vzda a zosadne. A bude asi tlacit aj dole kopcom, pretoze aj tam je to pre neho strme.

ale ok, toto kludne ignoruj. ale co ignorovat nemozes, ze sa z toho "cyklomosta" stalo korzo, kde sa roztahuju mamicky s kocikmi a psami a neuhnu a neuhnu. Myslim ze na novom starom moste to bude velmi podobne, nebude tam totiz oddelena strana osobitne pre cyklistov a pre chodcov. Vraj je to z toho dovodu, aby mohli mat chodci vyhlady na obe strany.
17.12.2015 - 10:18:45
00
Ten kopec vymyslel zrejme nejaky frustrovany architekt. Dolamal by som mu za to vsetky ceruzky, co ma.
17.12.2015 - 10:29:52
00
A co je na tom, ze zosadne? Cyklista, ktory sa len obcas cez vikend vozi par kilometrov sa takou blbostou vobec nezaobera. Taky zosada snad pri najazde na kazdy most a nema s tym problem.

To, ze cez most idu aj pesiaci hadam tiez prezijes. Je to par desiatok metrov.
17.12.2015 - 10:30:28
01
Jeden z dosledkom toho mosta je, ze Rakusaci osadili zakazove tabule (bike) na casti hradze v rezervacii, ci co to tam je. Kedze je tam plno ludi. Predtym tam ziva noha Blavaka nevstupila, tak nebol problem :) Ale to uz je holt ina vec. Som zvedavy ako dopadne Jaroveske rameno, ked tam zacnu budovat tu obludu, co z ma cochvila nastat.
17.12.2015 - 10:37:12
00
lto, ty kokos, hradza bude zabita :x
btw vraj sa budu stavat nove cyklocesty z rusoviec a jaroviec.

http://bratislava.sme.sk/c/8105678/cyklochodnik-spoji-jarovce-s-rusovcami-aj-s-dunajskou-hradzou.html
17.12.2015 - 10:45:36
00
iron.hide napísal:
ale ok, toto kludne ignoruj. ale co ignorovat nemozes, ze sa z toho "cyklomosta" stalo korzo, kde sa roztahuju mamicky s kocikmi a psami a neuhnu a neuhnu. Myslim ze na novom starom moste to bude velmi podobne, nebude tam totiz oddelena strana osobitne pre cyklistov a pre chodcov. Vraj je to z toho dovodu, aby mohli mat chodci vyhlady na obe strany.


Pôvodne mala byť na Starom moste jedna strana pre cyklistov, v šírke 3 m a druhá pre chodcov, tiež v šírke 3 m. Lenže to by dopadlo podobne ako na Moste SNP či v DNV, na oboch by sa v špičkách nedalo prejsť. Po novom to je 4,5 m na každej strane (čiže o polovicu viac) a cyklisti by mali mať vlastný pás nielen vyznačený, ale aj oddelený nízkym pozdĺžnym prahom. Čiže aspoň minimálna fyzická bariéra, aby sa chodci nevedomky nemotali po časti pre cyklistov by tam mala byť.

A čo sa týka samotného Mosta v DNV, nikdy som nemal problém zvoľniť na tomto relatívne krátkom úseku a potom radšej peckovať zvyšné km niekde v Rakúsku. Jednoducho, je to úzke hrdlo a netreba tam fičať 40-kou na cesťáku pomedzi chodcov.
18.12.2015 - 12:08:13
01
Kopec na Chuckovom moste je velmi nebezpecny. Kvoli nemu nie je vidiet, ci nejde niekto oproti. Chodci su velmi nevyspytatelni, mozu z nicoho nic tesne pred tebou vybocit aj meter do boku, takze ich treba obchadzat co najdalej a nevidis, ci ti niekto nejde v protismere. Pre cyklistov je ten most velmi zle rieseny.
18.12.2015 - 15:57:32
00
tak na nom nezavod
normalne v klude ho prejdi
18.12.2015 - 16:00:19
02
Nebezpecny je len ked je namraza, to dost nedomysleli, inak tam nevidim problem, ci treba jazdit 50tkou po nom ?
18.12.2015 - 16:00:59
02
To nevies, ze je tam Strava segment? :D
18.12.2015 - 16:03:36
03
A sakra :D .. tak potom je to jasne :lol:
18.12.2015 - 16:18:57
00
A keby len Strava, aj na Connecte som dorobil :)
ale že tuleň je hovado je všeobecne známe :P
18.12.2015 - 17:08:14
00
Rachela napísal:
To nevies, ze je tam Strava segment? :D


fakt tam je? by som cakal, ze ho niekto oznaci (flag) ako nebezpecny
19.12.2015 - 17:55:51
00
keyboard_arrow_up