Tych 8kmh sa mi paci, bike nebude vyhodny a vsetci presadneme do aut
07.09.2023 - 16:46:41
00
dnes progresívna valloslava.ako som hovoril.cyklopruh prázdny a zápcha jak na h.jzli.

Prílohy:

valoslava.jpg
valoslava.jpg 97.59 KiB thumb_up0thumb_down

07.09.2023 - 21:05:36
01
Cyklopruh je prazdny lebo cyklisti su uz davno v cieli. To je progresivny sposob. Statie v zapchach naopak, degresivny :-P
07.09.2023 - 21:21:21
015
a vie teda pls niekto, ci su tam povolene aj busy a taxiky?
07.09.2023 - 22:05:28
00
kde či sú povolenky, na cyklopruhu?už sa teším na zimu.za pol roka tadiaľ prejde asi 50 ľudí.a ľudia sediaci v mhd v mnoho minutových zápchach sa budú pozerať na prázdny cyklopruh.takto to dopadne keď mesto vedú mentálni bolševici.
07.09.2023 - 22:16:27
01
Mentalny bolsevik, ty nechapes, ze tu nejde o cyklistov ale predovsetkym dostat auta z centra?
Ale je super vsetko vyhodnotit po dvoch dnoch. Najlepsie nic nerobit, len vyplakavat.
07.09.2023 - 22:37:37
34
čo ty máš čo dostávať autá z centra? bývajú tam ludia ako kdekolvek ide v meste.Si choď pozrieť kolko stojí v kolóne mhd kvôli tomu,aby pár kričiacich aktivistov sa mohli predvádzať na novej cykloceste.Proste my tu vládneme zvyknite si.Krásne po bolševicku.Arogancia,bohorovnosť ako vyšitá.
07.09.2023 - 22:43:21
02
Takze navrhujes zrusit pesie zony, chodniky, autom na kavicku az na Michalsku? Tak ako za bolsevika?

Kks, co je na tom bolsevicke mat mesto pre ludi?
07.09.2023 - 22:55:27
08
v ba kraji je registrovaných 590 tisíc áut.bicykel využíva 1%.mesto pre ľudí je čo?že budú stáť pol hodinu v zápche na vajanského a všetci pustený motor.skutočne eko riešenie.mesto nie je vidiek.ak chceš pokoj odsťahuj sa na dedinu.
07.09.2023 - 23:00:40
05
triki napísal:
čo ty máš čo dostávať autá z centra? bývajú tam ludia ako kdekolvek ide v meste.Si choď pozrieť kolko stojí v kolóne mhd kvôli tomu,aby pár kričiacich aktivistov sa mohli predvádzať na novej cykloceste.Proste my tu vládneme zvyknite si.Krásne po bolševicku.Arogancia,bohorovnosť ako vyšitá.


Dudo ta pekne pomenoval. Este by sa k tomu hodilo aj demagog. Kolko z tych plechoviek co tam trci v zapche tam naozaj byva a kolko z nich naozaj pracuje v oblasti medzi Mostom SNP a Appollom resp. Starým mostom ?

A pre istotu, nie nie som cykloterorista. Ak idem do officu, tak sa yebem plechovkou, ako vela rodicov co ma byvanie, pracu a skolu kazdeho decka v inej mestskej casti. Ale nepitchujem, lebo si vidim dalej od nosa a myslim si, ze auta v centre nemaju mat tranzitnu stvorprudovku.
Podla tvojich vyrokov si dost stary na to, aby si si pamatal ake byvali zapchy poobede pri Malej scene, resp. celom Dostojevskeho rade a nabrezi predtym, ako otvorili obchvat a urobili Apollo. Potom zacali ludia jazdit tadial a zapchy sa zazracne stratili. Takze, opakovanie je matka mudrosti a zacne aj ten zvysny tranzit chodit po obchvate. Ano, budu zapchy okolo mostov, ale to uz nie je centrum.

P.S. ako velmi si plakal, ked sa zrazu uz nedalo jazdit po Namesti SNP ako kedysi ? Lebo to neurobillo to progresivno-liberalne decko, to zacalo uz davno predtym...
07.09.2023 - 23:15:12
011
triki napísal:
čo ty máš čo dostávať autá z centra? bývajú tam ludia ako kdekolvek ide v meste,,,.


Pointou zmien na nabrezi bolo zredukovat tranzit a nie dostat auta Staromestanov z centra.

A co ty vies, mozno Staromestania nechcu chodit cez stvorprudovku, aby sa dostali na dunajsku promenadu.
07.09.2023 - 23:20:05
08
triki napísal:
v ba kraji je registrovaných 590 tisíc áut...

A o par rokov to bude mozno milion. Mas riesenie?

Nechcem ist s tebou do konfliktu a nejdem ta prehovarat na urbanisticke trendy, asi je to zbytocne. Chapem, ze sucasna situacia nastve vela ludi, no niekde zacat treba.
Urcite vies, ze sa to deje aj v inych mestach, no s bolsevikom ani s Caputovou to fakt nic nema.
07.09.2023 - 23:20:53
06
Cieľom je dostať tranzit z centra? Idea pekná, ale pokulháva ako sa hovorí. O podobnej úprave sa hovorí na Šancovej a Štefánikovej. Že chceme to upokojiť a dostať autá z centra (na obe ulice je petícia). Dokonca som zachytil, že aj Staromestská po tej nehode Dedečka by sa tak mohla upraviť. Problém je ten, že neexistuje náhradné riešenie. V prípade nábrežia povedali, že majú chodiť cez Einsteinovu. Tá tiež praská vo švíkoch a Prístavný most je v rámci SR asi najviac vyťažená stavba pre dopravu. Ak sa upravia tie cesty tak, to všetci budú chodiť cez Einsteinovu?
08.09.2023 - 06:41:33
02
Náhradné riešenie existuje vždy - menej jazdiť autom. Problémom je naša závislosť na jazdení autom vždy a všade a za každách okolností. Každý máme tisíc dôvodov, prečo musíme, ale naozaj musíme ísť autom, prečo práve teraz a prečo práve tade :-) .
Samozrejme, že to nie je udržateľné. Takže vzhľadom na to, že kapor si svoj rybník nikdy nevypustí, buďte radi, že tam máte primátora, ktorý má gule.
08.09.2023 - 07:49:23
09
hatit cyklotrasu na cyklo fore je super napad :D dochadzam na tej trase celorocne uz roky do roboty aj z roboty (z roboty som doteraz musel stale cez petrzku, lebo nabrezie plne). Sam som bol dost skepticky ako to urobia, ako vyriesia napajanie, krizovatky, najma tu s ostrovcekom na hviezdoslavove a hovoril som si ze vsak ked to poseru ako hocikde inde, budem stale chodit po nabrezi a spat cez petrzku.. ale hned po prvom prevezeni bolo jasne ze to urobili velmi dobre. niektori ludia potrebuju auto jasne, ale vacsina je len pohodlna a v BA sa da na biku dochadzat kludne aj v zime, este aj s kvalitnejsim oblecenim je to lacnejsie jak benzin
08.09.2023 - 08:02:11
012
keyboard_arrow_up