neviete kde by som nasiel nejake cyklo-mapy/turisticke z okolia Stiavnickych vrchov?
14.02.2008 - 14:15:25
00
ja som si kupil tuto :
http://www.martinus.sk/?uItem=6999
14.02.2008 - 14:19:34
00
dostanes ju kupit aj v knihkupectve, inac som si dal minuly tyzden pekny vyjazd od dedinky Pecenice na Pocuvadlo, nemas sa kde stratit ani bez mapy ale prisla vhod, aspon som vedel, ze kde sa nachadzam, je tam toho este dost co sa chystam presjt :wink:
14.02.2008 - 14:23:24
00
jjo a nachadzaju sa tam aj taky lesne cesticky myslim nie oznacene turisticke?.... diki....
15.02.2008 - 11:43:41
00
jjo a nachadzaju sa tam aj taky lesne cesticky myslim nie oznacene turisticke?.... diki....

To si zisti tu - najpresnejsie lesne cesty su len online:
http://wags.nlcsk.org/LC/Default.aspx

Ako s nimi do offline najdes tu:
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t ... highlight=
15.02.2008 - 12:24:10
00
jjo a nachadzaju sa tam aj taky lesne cesticky myslim nie oznacene turisticke?.... diki....


pozrem na to lepsie ked pridem domov a dam ti vediet, aj ja som ju kupil len pred dvoma tyzdnami tak som ju poriadne neprestudoval a porovnam to aj s tou co poslal link Palo TT ze kde to vidiet lepsie
15.02.2008 - 12:58:34
00

pozrem na to lepsie ked pridem domov a dam ti vediet, aj ja som ju kupil len pred dvoma tyzdnami tak som ju poriadne neprestudoval a porovnam to aj s tou co poslal link Palo TT ze kde to vidiet lepsie


tak na to pozeram a vidim, ze su tam vyznacene aj lesne cesty a je ich tam veru dost, comu sa aj ja tesim, porovnaval som to s tou mapou online a zhoduju sa na 90%, na tej mape online je ich ale vyznacenych ovela viac no zas je to dost neprehladne ked to porovnavam s tou od VKU, na tvojom mieste by som si zakupil tu od VKU je to prehladnejsie a mas tam tych lesnych ciest naozaj vela a pekne vyznacene a navyse mna vysla 115Sk takze smelo si ju kup :wink: , ak vide zajtra cas tak sa chystam na nejaky vyjazd a pojdem po lesnych podla mojej mapy VKU a dam ti vediet, ak sa vratim a neostanem niekde v lese nocovat. :lol:
15.02.2008 - 18:38:56
00
Ahojte, zatial specialna mapa cyklotras v Stiavnickych vrchov nie je a okrem jednej trasy (modra maratonska okolo Stiavnice) ani ziadne nie su vyznacene. Situacia by sa mala zmenit v tomto roku, mesto Banska Stiavnica schvalilo peniaze na vyznacenie prvych cyklotras a snad to bude podporovat aj v buducich rokoch. Avsak budu vyznacene v najlepsom pripade pocas leta a nejaka provizorna mapa by mohla byt pre buduci rok. Mali by sa vyznacit trasy "cestne" (t.j. turisticke, trekkingove) aj MTB (najma lesne a polne cesty, co najmenej asfaltu - aj ked uplne sa mu vyhnut nebude dat).

Takze momentalne este nic, ale chysta sa :-)

Nateraz odporucam dohodnut sa a zastavit sa v obchode Tanad Sport na Krizovatke (pri autobusovej stanici a Bille), www.tanadsport.sk to su bikeri a iste Vam radi poradia a ukazu na mape dobre bikove trasy, ktorych je tu neurekom (len sa dohodnite vopred, aby tam boli ti spravni ludia).

Tak isto sa da zbezne orientovat aj podla znacenia bezkarskych tras (oranzove tabulky), ktore su velmi vhodne na bicykel. Avsak ked nie je sneh, tak sa len podla smerovych tabuliek tazko orientuje (kedze v zime bezkarov vedie stopa, tak nepotrebuju malovane znacenie na stromoch), ale v kombinacii s mapou sa to da.
18.02.2008 - 10:30:20
00
ok to som rad ze sa take to nieco chysta ... :) lebo chcel by som poprechadzat okolie Vyhní alebo opacny smer na Dobru Nivu - Zvolen a tie lesy nepoznam tak preto, vdaka....
12.07.2008 - 00:50:41
00
minulý týžden som bol cez Antol na Kolpachy, odtial na Dubové, Dobrá niva, babiná, Banský studenec a Antol - konečná ILIJA cca.65 Km.
Ozvi sa - dáme nejaký výlet na bikoch
16.07.2008 - 22:59:52
00
ok.... august mam volny tak sa ozvem ak das mail.... super na tu trasu sa tesim lebo to tam vobec nepoznam....dik
24.07.2008 - 18:56:37
00
caute, ked budete niekedy planovat nejaky vikendovy vyjazd dajte vediet, rad sa pridam, do Stiavnice to mam na skok
24.07.2008 - 19:52:03
00
mail mám v profile...
matoBS príd v nedelu o 11tej na povrazník - ideme si prejsť maratonsku trať
24.07.2008 - 22:39:09
00
ok dojdem aj s partou.... pocitam s tym ze tam bude dost ludi :D -parada....


Naposledy upravil matoBS dňa 26.07.2008 - 21:35:22, celkovo upravené 1 krát.

25.07.2008 - 21:28:45
00
caute, ked budete niekedy planovat nejaky vikendovy vyjazd dajte vediet, rad sa pridam, do Stiavnice to mam na skok

ok dame vediet len neprid pls. na cestaku dost by ta tu vytriaslo :D
25.07.2008 - 21:30:21
00
keyboard_arrow_up