Kolegovia, podielam sa na uzemnom plane Prievidze a Handlovej, v pripade ze mate nejake oblubene a vhodne trasy pre cyklistiku v ramci katastrov Prievidze, Hradca, Malej a Velkej Lehotky, Handlovej a Morovna a nie su oznacene ako cyklotrasy, poslite mi ich nejakym sposobom zakreslene alebo popisane nech ich mozem nahodit do navrhu uzemneho planu, urcite z toho nieco prejde schvalovacim konanim a stanu sa verejnoprospesnymi stavbami, t.j. budu pravne podchytene a je mozne ich potom de facto v reale oznacit za cyklotrasy. V prilohe posielam uzemie, ktore uzemne plany riesia. Je to vyznacene cervenou trhanou hranicou.
P.S.: Posielajte mi to na SS, ako aj pripadne podnety.

Prílohy:

Komentár súboru: mapa
mapa.jpg
mapa.jpg 420.33 KiB thumb_up0thumb_down

25.07.2007 - 13:20:01
00
Keby sa podaril hreben vtacnika, alebo aspon cast, zaradit do nejakej cyklotrasy, bol by som rad :D Inak drzim palce nech je cyklotrias co najviac.
25.07.2007 - 19:14:05
00
to romcco: veru bolo by to dobre nieco take spravit, tu oblast poznam tak na 3 cyklotrasy a viac nic a to este kolko toho musi byt na z Rematy
2Matheos: Vtacnik je troska od tej oblasti (o com pisal romcco) dalej, ale ak to romcco myslel ako oblast nasho regionu, tak naslo by sa toho aj viac... :wink:
EDIT: skoda ze teraz je uz skoro kazda cyklotrasa postihnuta pliagou zvanou "lesaci", este ked tak spominam - pred par rokmi celkom pekne lesne cesty, ale teraz... :roll:
25.07.2007 - 19:51:06
00
keyboard_arrow_up