Jj, to si spravime sami. Ono prejazd na bajku nie je problem aj bez mostika,ak sa clovek neboji 5cm vysokej vody :lol: ten mostik je ceresnicka. Hmm, taky visuty most ala Novy Most by mohol byt fajn :inlove:
30.03.2010 - 12:17:02
00
A do piatka? :lol:
Inak by mohli doviest ten strk, ci jemny kamen na spevnenie najazdu na zaciatku singla (kde je to podmacane) a asi aj do Uhlianky. Tusim si spominal, ze by to mohli lesy spravit...
30.03.2010 - 12:38:30
00
Jaky strk, jedine asfalt :muscle: :lol:
30.03.2010 - 12:39:23
00
ale sak pod asfalt sa vzdy dava makadam :lol:
30.03.2010 - 12:42:02
00
Ajaj, teraz som sa prekecol :geek: .. joke :rofl:


Naposledy upravil lto dňa 30.03.2010 - 20:25:34, celkovo upravené 1 krát.

30.03.2010 - 13:04:44
00
Tak, bol som sa po treningu previezt po celej Cerovej Drahe, cely singel ma od Vydrice pod Panovou lukou po zvaznicu na Veroniku cca 11.5km a zo strany od Vydrice som nabral 100 vyskovych :lol: .. prikladam (narychlo spraveny, kedze zas ostatny zase chce reg.cislo ktore mam neviem kde :@) profil ... ten zo singlaca je vnutri cervenych ciar.

Zanalyzoval som kolko treba spravit, tak dobra sprava je, ze ak sa zideme partia z nedele a budeme mat hrable, resp. dostatok naradia, tak stacia 3 take brigady a bude singel v prevadzke - 2 brigady hrabacie/terenne upravy a jedna hrabacia/odhadzovanie konarov. ( Uhlianku prejazd budeme riesit mimo toho, tam to bude specialna brigada, zatial to prejazdne je, takze netreba to silit). Plus, ak zanedbam listie, od Uhlianky po modru znacku je singel zjazdny.

mar_tin .. spocital som kolkokrat lesaci prevlacovali traktorom stromy cez singlac. Nie 3x .. ani 4x ... ale 9x :x :x :x

edit: je 30. marca a ja som chytil kliesta, to snad neni pravda :@

Prílohy:

cerova-profil.PNG
cerova-profil.PNG 24.21 KiB thumb_up0thumb_down

30.03.2010 - 20:21:07
00
Tych 11,5 km som ratal i ja... takze to zhruba sedi s mojimi vypoctami... To krasne "V" je udolie Uhlenka, predpokladam... Tych 100 m je fajn, aspon tam nezaspis... ;) :rofl:
30.03.2010 - 20:40:41
00
Jj, je to ono :D, este som zabudol dodat, ze uplne super je spraveny ten vyjazd z mostika, co sa robil. V pohode som to vysiel na 2-2 prevode so zadnym Fredom. Je to cele suche. Akurat vyjazd na asfalt nie a nie sa vysusit.

Inak ten singlac musi mat min. 60 rokov .. taky min. stary strom tam totiz na nom rastie. Pocitam, ze vtedy tie zvaznice ani neexistovali, co tam ich je teraz plne vrece.

btw, zjazd po singli na Maly Slavin bude nadhera .. a nie je to velky sklon, naopak, hore uplne lahucko sa slape.
30.03.2010 - 20:49:36
00
teraz uz kliest??!! omg to su kurwy.. :punch:
30.03.2010 - 20:55:42
00
Sak to, a to som ani po trave nechodil. Teraz sa zacina vsetko zelenat, za tyzden mozno bude zelene, ak zostane teplota, tak asi budu mozno ja premnozene :( .. a aj muchy uz obtazuju. A v Dubravke boli komare tusim vo februari co boli tie teple dni :x
30.03.2010 - 20:58:08
00
Ten zjazdik na Maly Slavin poznam uz dlhise, bude to super, len by nemuseli zavadzat turisti na Malom Slavine, potom si to uzijes v jednom tahu az k potoku Vydrica nad Panovou lukou...
Ako vyzera ta hustina nad Malym Slavinom, nad asfaltkou ? Od asfaltky po Maly Slavin je to v podstate ciste...
30.03.2010 - 20:59:23
00
musky tiez na mna dnes chvilkami sadali. A to som bol pritom som bol vonavucky :P
30.03.2010 - 21:00:42
00
jj komare som uz mal na okne ..hufi ..zajtra naprsi asi a setko ozelenie..jaj ale vsetko aj tak nanic ked stale som neni zdravi :@ ani na singli som este toho roku nebol ;(
30.03.2010 - 21:01:27
00
Ten zjazdik na Maly Slavin poznam uz dlhise, bude to super, len by nemuseli zavadzat turisti na Malom Slavine, potom si to uzijes v jednom tahu az k potoku Vydrica nad Panovou lukou...
Ako vyzera ta hustina nad Malym Slavinom, nad asfaltkou ? Od asfaltky po Maly Slavin je to v podstate ciste...


No, hustina bola od asfaltky cca 20m, ale vypilil som par stromcekov a vetviciek,tak je to ciste. Len vyhrabat stopu. Opacnym smerom je hustina, resp. rastu stromceky v trase, ale nic hrozne. Ten zjazd na MS je ale plny listia a aj konare neprijemne kade-tade. Ale nic co by sa nedalo vyhrabat :D

Inak zaujimave .. ta polovnicka mapa oznacuje ten potok ako Uhlenka a nad nou je Cerova dvihe. Ja mam staru papierovu mapu lesoparku a tam sa ten potok vola Uhliarka, ziadna Cerova dvihe tam nie je, ale naopak, medzi modrou turistickou a asfaltkou na MS je ten les ozanceny ako Cerova draha :)

large: sadni na bajk, a vyjazdi chorobu :nod:
30.03.2010 - 21:05:41
00
Chalani, Cerovu by som na zaciatku nepredlzoval. Pokial ju potiahneme az k rotunde, tak tam budu chodit pesiaci, lebo budu mat pekny chodnik do lesa. A kde su na uzkom chodniku bikeri a pesiaci, tak tam je na problemy postarane.

Takto zacina singel niekde, kam sa pesiakom nechce a to je fakt dobre. Zaroven to stupanie odradza aj ludi, ktori na to technicky nemaju (a ucit sa im nechce), lebo singel je obojsmerny a aj vyhybat sa treba naucit. Na hlavnu cestu sa mozu dat tabulky a smerovniky na singel, ale fakt by som ho netahal az k pesiakom.
30.03.2010 - 21:07:45
00
keyboard_arrow_up