tak rucne som oznacil trasu ruskov dubnik na http://www.trasy.folux.sk/
20.07.2008 - 18:39:09
00
dajte si www.kcc.sk tam je mapka tras cez slanske vrchy 8)
(cez cele Karpaty, nie len slanske vrchy)
08.08.2008 - 13:16:31
00
tak rucne som oznacil trasu ruskov dubnik na http://www.trasy.folux.sk/


Nemáš náhodou súbor trasy pre gps (v hocijakom formáte). Potešil by úplne najviac najlepšie (použité z knihy Forrest Gump).
08.08.2008 - 13:29:47
00
no fasa takze viem kam idem najblizsie, na dubnik. velka skoda ze to nejde aj cez makovicu, to by bolo dokonale. no makovicu a simonku budem musiet nejako inak vymysliet :}
08.08.2008 - 17:11:58
00
Povodne to mala byt hlavne terenna trasa a nakoniec to je Kockopes...
14.08.2008 - 18:45:39
00
kde sa da nást nejaka mapka tejto cyklotrasy?

podarilo sa mi ju najst v compe ...

Prílohy:

Komentár súboru: Cyklotrasa Alžbeta
Alžbeta.jpg
Alžbeta.jpg 238.09 KiB thumb_up0thumb_down

14.08.2008 - 19:04:06
00
To Luho: Vďaka za mapku. Plánujem to prejsť v najbližšom vhodnom čase a preto ma zaujíma časť trasy z Údolia obrov po Obracanú studňu. Cyklotrasa je vyznačená v protismere Slánskeho maratónu alebo nejak inak? Lebo keď som tam išiel pred maratónom nikde som značenie nevidel, dokonca ani na Obracanej studni nie. Ak to poznáš poraď či je lepšie ísť po cyklotrase alebo klasicky na
Obracanú studnu ako bežne chodíme? Poprípade popíš tento úsek cyklotrasy podrobnejšie. Z Obracanej to chcem strihnúť rovno do Zamutova,(trasu cez Rudlov už poznám) a dalej pokračovať až do Ruskova.
15.08.2008 - 07:44:51
00
neviete mi poradit nejaku trasu v okoli KE??idem tam na par dni tak aby som sa nenudil :D P.S.:daku menej narocnu ked viete,pretoze ide aj moj brat a ten neni moc na narocne trate :wink: dikes
18.08.2008 - 14:20:06
00
no staci sa ti dostat do slanskych, na hocikotorom mieste, a pokracovat bud na sever alebo juh po cervenej cyklo... a zajdete tak daleko ako budete chciet :)
18.08.2008 - 14:23:08
00
to Racho: sorry za neskoru odpoved ale az dnes ma pustili z nemocnice... znacena trasa ide od chaty za Oblikom po tej ceste poza chatu dole do Udolia Obrov po napojeni na asfaltku klesa okolo Kukoreliho chaty na krizovatku nad Hermanovcami kde odbocuje vpravo a stupa okolo Zajacovej chaty po zelenej k Obracanej studni ten stupak po zelenej je hnusny... odporucam v protismere maratonskej, mozno by stalo za to ist od chaty na Kostarbec po modrej, neviem davno som to nesiel, kedysi sme to tusim isli aj spolu ale vtedy to bolo dost zarastene mladinou...
este je moznost vyjst na maratosnku z udolia Obrov okolo chaty Valentina, pripadne protismerne ako minule isli chalani amenisti okolo Havranich skal, celkom pekne az na zaverecny stupak na Obracanu, vyjdes hore tou cestou z ktorej odbocujeme pri Obracanej vlavo a ide maratonska po Kralovskej ceste popod Simonku.
25.08.2008 - 16:35:58
00
tak fajn, cervenu cyklo mam prejdenu od izry po zamutov, vie niekto ako to pokracuje dalej? tak ako bola planovana ? (ta mapa co tu dal Luho, videl som ju aj v zamutove v restauracii, ale na nej je to este len planovane..)
25.08.2008 - 20:27:46
00
trasa je vyznacena cela, aj ked na niektorych miestach dost nestastne alebo slabo. urcite si si ich vsimol ked si presiel po zamutov. Ja som ten usek nesiel cely, ale kamaratka hej a dost si stazovala, trasa by mala byt tak ako na mape, cize ponad Rudlov , okolo zamutovskych sklal, chaty Javorova, tur. rozc. Javorova, dole po zelenej na Hermanovce okolo Zajacovej chaty potom dolava okolo Kukoreliho chaty k chate za Oblikom, potom dole smerom na Petrovce a pod zavorou dolava a po asfaltke na Puste pole nad Pavlovcami (odtial je modrou vyznacena cyklotrasa do Presova, pozor slabe znacenie na krizovatke pod kamenolomom Borovnik) kde odboci vpravo a sotolinovou cestou okolo ranca klesa ku kupalisku v Pavlovciach.

Prílohy:

puste pole.JPG
puste pole.JPG 272.94 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Luho dňa 04.05.2011 - 22:05:26, celkovo upravené 1 krát.

26.08.2008 - 12:08:55
00
super, dik, no vyznacena by mohla byt aj lepsie, celkovo som tam len raz zle odbocil, razcestsia su tam znacene mizerne ale vzdy (az na ten jeden pripad) som odbocil dobre, instinktivne po ten najsirsej, najkvalitnejsej ceste ktora ma sme akym chcem ist, takze sa nemam velmi na co stazovat
26.08.2008 - 12:16:29
00
neviem na akom biku si to isiel ale ako vidis z fotky trasa je znacena ako vhodna pre cestne biky, ale o useku od Zamutova do Pavloviec to rozhodne neplati, od Zamutova k chate Javorova to je asfaltka ale dalej do udolia obrov je to teren a miestami dost exponovany, dalej sa striedaju asfatove a terenne useky.
26.08.2008 - 12:23:42
00
MTB-HT, od herlianskeho sedla po tu asfatlku co ide do zamutova to tiez ani nahodou nieje pre cestaky.
26.08.2008 - 12:42:21
00
keyboard_arrow_up