KOM = king of mountain a v zasade maju zmysel len segmenty na kopec. Ano su segmenty aj po rovine, ale ma zmysel sa o nich vobec bavit? Alebo dokonca pohorsene cekovat ako si baby 'nefer' robia QOMy skrz to, ze idu v baliku s chlapmi? Na uzemi BA neviem o ziadnom kopci (Kamzik, BK, Braunsberg atd.), kde by KOM mal nejaky sulin len za to, ze sa viezol za autom, alebo v leadoute. KOMy maju zmysel, dokonca Phil Gaimon si z toho urobil chlebicek :). A ano, e-biky su problem. Tipci, co drzia tie KOMy by vedeli rozpravat, ako casto musia nahlasovat e-bike cheats.
14.05.2021 - 17:07:51
09
jop na liptove tiez niesu pre smrtelnika ziadne KOMy, par ebikerov co sa priebezne vycisti, ale vseobecne je malo usekov kde to da len tak niekto :D
14.05.2021 - 17:44:23
00
Ked chcete sutazit chodte na preteky a nie s mobilom vo vrecku
14.05.2021 - 17:54:29
012
mna by zaujimalo, ze ked tu je staznost na QOM/KOM, ktory vznikol v skupinke, ci by sa stazujuci vobec v tej skupinke udrzali :D hlavne do kopca.
14.05.2021 - 19:17:43
00
ja jazdím iba MTB,a ak idem s ním na cestu,tak jasné že na žiletky sa nemôžem pozerať.Ak sa bavíte o selektovaní jednotlyvých disciplín,tak tadialto podla mňa cesta na KOM nevedie.Proste bude iba hrubé sito......buď ten KOM máš alebo nemáš :) . Je jedno či ideš sám,alebo za Saganom :P
14.05.2021 - 19:49:27
03
mafo napísal:
Nastavovať ako som písal úplne jednoducho keď idu viacery a uložia trasu kde často sú to 1s rozdiely v skupine prejazd segmentom či už viac KOM alebo poháre.Tak strava by automaticky triedila takéto viac člene jazdy na segmentoch to tzv.grupe tabuľky ale nie do jak to je teraz .A kopce stačí Baba či iné kopce kde to dovoľuje ísť viacery za sebou či vedľa seba.A už ušetrím minúty.


A ako oddelíš, ak niekto jazdil v skupinke, ale iba on sám dal svoju jazdu na Stravu? :)
14.05.2021 - 23:03:01
00
To je somarina. Neda sa to nijak filtrovat. Strava segmenty proste nebudu fair a s tym sa treba zmierit. Je to len na svedomi ludi. Malo by sa im prikladat ovela mensiu vahu a zaujem ako maju.
14.05.2021 - 23:16:31
00
No, v skupine dvoch, piatich, desiatich? Vietor zozadu alebo trošku aj z boku? Reťaz namazaná a čím? Gumy na koľko nafúkané + šírka, opotrebovanie vzorku. Mal som "svoj deň"?. Zima alebo teplo, nebodaj akurát (to by jedného asi eblo). Chcelo sa mi, či len nasilu? Koľko mám followerov? Promile na palube bolo - ak áno, tak koľko?. Cesťák alebo MTB, váha, typ. Koľká bila a grádusov bolo koľko? Aké ročné obdobie? Tretry som mal zatiahnuté a mal som ich vôbec? Nohy oholené? Farba a materiál dresu? Bidon plný a čoho?

No, akosi sa mi nedarí rezať KOM-y, tak vypisujem na fóra ako to mám v <> (preto to aj šialene sledujem) a aké to je hrozne NESPRAVODLIVÉ.
Globálne to mám fakt strašne na háku a preto tu občas investigatívne riešim, prečo mi nejaký žebrácky segment z výjazdu nevyhodnotilo aj keď v rebríku nechcem byť....

Keď bude Strava v Tescu v akcii, prihodím do koša balenie navyše.
Potom sa máte šeci po ftákoch....
14.05.2021 - 23:34:47
06
ja na strave sledujem mapy kamarátov....kadial išli,kde som ešte nebol a tam by som to skúsil.....alerty na segmenty sú vypnuté.Sem tam preverím osobne,či to je naozaj šlapatelné :) :) :)
15.05.2021 - 00:04:08
02
marano napísal:
No, v skupine dvoch, piatich, desiatich? Vietor zozadu alebo trošku aj z boku? Reťaz namazaná a čím? Gumy na koľko nafúkané + šírka, opotrebovanie vzorku. Mal som "svoj deň"?. Zima alebo teplo, nebodaj akurát (to by jedného asi eblo). Chcelo sa mi, či len nasilu? Koľko mám followerov? Promile na palube bolo - ak áno, tak koľko?. Cesťák alebo MTB, váha, typ. Koľká bila a grádusov bolo koľko? Aké ročné obdobie? Tretry som mal zatiahnuté a mal som ich vôbec? Nohy oholené? Farba a materiál dresu? Bidon plný a čoho?

No, akosi sa mi nedarí rezať KOM-y, tak vypisujem na fóra ako to mám v <> (preto to aj šialene sledujem) a aké to je hrozne NESPRAVODLIVÉ.
Globálne to mám fakt strašne na háku a preto tu občas investigatívne riešim, prečo mi nejaký žebrácky segment z výjazdu nevyhodnotilo aj keď v rebríku nechcem byť....

Keď bude Strava v Tescu v akcii, prihodím do koša balenie navyše.
Potom sa máte šeci po ftákoch....

tak načo sem píšeš ked to máš u prdele :D
najlepšie aj tak tie trasy, inšpirácia fajn
15.05.2021 - 00:10:08
02
pomoc vetra by sa dala eliminovat napr., ze by sa vypocital nejaky koeficient ako moc pomohol/ubral vietor pocas jazdy a nim sa vydelil/vynasobil cas dosiahnuty na segmente.
15.05.2021 - 12:23:54
00
Strava aj tak tie segmenty pocit barsjako nikdy to nie je presne, hlavne kvoli chybam v signale a velmi casto sa tam pridavaju / uberaju sekundy.. tak co chcete riesit vietor :D. Ak chcete porovnavat, tak bud podla powermetra, alebo potom na pretekoch :P

Zatial z toho mala , co sledujem je najlepsie ulet (neviem ci este je), segment na starom moste v BA, kde prednedavnom bol najrychlejsi cas 10 sekund :D :D :D - asi 600m dlzka /jeden podobny je potom v lese/ a to je imho o dost horsi problem, lebo jedna vec je prejst segment s vetrom v chrbte, lebo to je real cas a druha vec chyba v zariadeni, pripadne falsum /neviem ci, ale cakal by som , ze ano/.

A problem su v tomto aj e-kolobezky, resp. tie divne cuda jednokolesove motorove.
15.05.2021 - 12:38:16
01
borg, staci ak sa na bike zacnu montovat pitotove trubice a problem bude vyrieseny, nie? :D
15.05.2021 - 12:44:18
01
lto ale ved na pretekoch si nabudeny adrenalinom a ides tiez v skupinke, to musime tiez istym koeficientom odpocitat :D cas t * adrenalin hodnoty 0,9 (pripadne odber krvi na startovej ciare) * skupinka 0,8 = vysledny cas :rofl:
15.05.2021 - 13:34:09
01
lto na starom moste su to vacsinou ludia co zabudnu vypnut hodziny a sadnu do eliny 😁 ekolobezkari a pod.
15.05.2021 - 13:37:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up