Strava je moderna appka ktora zaznamenava vela udajov preto je to na nete a nie offline...ak chces nieco offline treba nejaku jednoduchu app...mozno stopar na mapy.cz ale nie som si isty
24.06.2023 - 17:16:33
00
Skusal som kadeco,ale zatial aj tie najednoduchsie vyzaduju internet,co je dost necakane , inac este taka vec,ze ked si pustim Stravu a pripojim sa k internetu,tak mi to ukazuje nezmysli,napr.mam tam odjazdene 3 km a nachvilu zastavim 10-15 min a potom idem znova jazdit,pozriem na stravu a uz je tam 6km a na mape je pno modrych ciar,ktore behaju hore dole,takze namiesto 25 km,tam mozem aj 37km,co to moze byt,takuto chybovost by som necakal od premiovej aplikacie.
24.06.2023 - 19:37:19
00
Aj Locus?
24.06.2023 - 19:41:44
01
to nema s apllikaciou nic spolocne, to je vlastnost (a chyba) gps, musis si nastavit autopauzu
24.06.2023 - 19:43:00
01
Nechce sa mi synchronizovať jedna aktivita z mi fitness do stravy. Všetky predtým aj potom sa urobili. Stretli ste sa stým?
26.06.2023 - 15:00:03
00
Moja aktivita sa este nikdy ziadna sama nespravila, vzdy som si ju musel odmakat. :D
26.06.2023 - 15:14:01
20
Dent napísal:
Skusal som kadeco,ale zatial aj tie najednoduchsie vyzaduju internet,co je dost necakane , inac este taka vec,ze ked si pustim Stravu a pripojim sa k internetu,tak mi to ukazuje nezmysli,napr.mam tam odjazdene 3 km a nachvilu zastavim 10-15 min a potom idem znova jazdit,pozriem na stravu a uz je tam 6km a na mape je pno modrych ciar,ktore behaju hore dole,takze namiesto 25 km,tam mozem aj 37km,co to moze byt,takuto chybovost by som necakal od premiovej aplikacie.


Ja napr. pouzivam Urbanbiker aplikaciu.
Pouzivam to na starom 7 r. mobile, kt by som inac vyhodil.
Apka je zdarma a je tam kopec nastaveni, nemusis byt online pocas pouzivania, staci GPS.
Odporucam vyskusat. Je aj v slovencine.
https://urban-bike-computer.com/
obrazovky
https://urban-bike-computer.com/screens/
vies si upravit ubrazovku, co chces zobrazovat, ale zaznamenava to viac dat aj ked ich nemas zapnute na obrazovke.
na ich strankach na screenoch 8, 9 obrazok.

ja mam nastavene na obrazovke toto
Príloha:
UB_screen.jpg
UB_screen.jpg 33.81 KiB thumb_up0thumb_down



V prilohe je moje nastavenie + dalsie screeny GPS mam nastavene na 2s, da sa aj menej
V prilohe je offline mapa, kt. si treba stiahnut (zadarmo)
pripadne mozes mat online

Samozrejme to zaznamenava trasu, kt. si mozes prezriet v mobile a vies ju aj exportovat vo formate gpx.
---

Co sa tyka tych ciar to je dane tym, ze Ti stale checkuje polohu a kedze presnost je par metrov tak ti to tam nahadze tie ciary krizom-krazom a naskakuju ti metre kt, si nepresiel.

V tej aplikacii Urban biker je to vyriesene funkciou, ze ked zastavis tak sa ti automaticky spusti pauza.
Samozrejme po par sekundach.
Ked sa rozbehnes tak zacne znova zaznamenavat.
Ma to aj hlasovy vystup, kt. ta upozorni ci mas GPS signal, ze to mas pauznute, ... (da sa vypnut)
Pripadne si mozes podrzanim tlacitka na obr. vlavo hore na 2s sam pauznut. ale potom nesmies zabudnut zasa odpauzovat na co ta to aj upozornuje zvukovym signalom.
---

Tazke sa cudujem, ze strava takuto moznost nema alebo si ju este nenasiel v nastaveni.

Prílohy:

UB_1_m.jpg
UB_1_m.jpg 229.61 KiB thumb_up0thumb_down

UB_2_m.jpg
UB_2_m.jpg 300.73 KiB thumb_up0thumb_down

26.06.2023 - 16:30:31
03
Diky,vyskusam to.
26.06.2023 - 16:39:25
00
Red1 Ta appka vyzera skvelo, Ja pouzivam Cyklo PC (G530) a platenu Stravu, takze to nepotrebujem, ale svojho casu som presne nieco take hladal. Vyzera to vazne vyborne, dik za odporucanie, urcite sa najdu ludia co im to pride vhod.
26.06.2023 - 16:52:05
00
Este jedno odporucanie zo skusenosti.
Ked budete zacinat vyjazd tak neklikajte hned START
ale dajte najprv PAUZU (obrazok) podrzte tak 1-2s tlacitko [modry obdlznik],
vtedy sa zobrazi ikonka GPS (Cerveny kruzok) a ked chyti mobil GPS zozelena ako na obrazku
az potom staci kliknut na pauzu (netreba uz podrzat) spusti sa START

Dovod:
Zalezi aj od signalu GPS, mobilu, kde sa akurat nachadzate, niekedy moze chvilku trvat kym sa zachyti signal GPS
Takze ak date hned start tak sa niekedy moze stat, ze prejdete aj par desiatok ci stoviek metrov kym chyti GPS a zacne to zaznamenavat. Pocas vyjazdu uz je GPS potom v pohode.

Na ich stranke si pozrite QnA ak chcete napr. pripojit nejake senzory, atd.
Staci si nastavit slovencinu

Prílohy:

UB_GPS.jpg
UB_GPS.jpg 37.66 KiB thumb_up1thumb_down

26.06.2023 - 20:55:18
01
Včera som si všimol že konečne Strava mi sama prehodila v aktivite bajk . Žeby konečne :D
30.06.2023 - 08:11:47
00
bolo to tu nedavno spomenute, asi dva mesiace dozadu, funguje to
30.06.2023 - 08:31:58
02
JoNesbo napísal:
bolo to tu nedavno spomenute, asi dva mesiace dozadu, funguje to

A dik nejako som to prehliadol 😂😂🤦‍♂️
30.06.2023 - 08:41:42
00
corsair napísal:
Nechce sa mi synchronizovať jedna aktivita z mi fitness do stravy. Všetky predtým aj potom sa urobili. Stretli ste sa stým?

Mne teraz zosynchronizovalo jednu aktivitu spred 5 dní zo zeppu, zrejme im niečo v tom čase zblblo, lebo bolo viac sťažností. Neskoršie aktivity mi nabehli normálne hneď.
30.06.2023 - 09:01:14
01
Mne minule ktosi zobral kom rychlost cca 70...v danom segmente nerealne...tak som chvilu pockal ci sa to samo upravi no nakoniec som to flagol...asi im to este nefunguje na 100 pro
30.06.2023 - 09:31:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up