Ano mas pravdu ze v preteku by sa pravidla uz nemali menit. Nemozem si pomoct ale mam pocit ze pravidla sa prisposobuju ako niekomu vyhovuje a kedy vyhovuje
01.10.2018 - 10:15:10
00
Kolko že bolo to prevýšenie a km ked sa stazovali že nevládzu? Enduro nieje otom chodit do bikeparku celý rok a potom ist na enduro závody:) Nejak vela ludí aj z môjho okolia to jazdenie do kopca vynecháva
01.10.2018 - 10:19:48
01
Možno, že keby dali rovno kategóriu ženy na jedno kolo, tak by sa im aj viac báb prihlásilo. No, prinajmenšom je to čudné, naozaj som o takomto ešte nikdy nepočula ani na maratónoch ani na iných pretekoch, preto ma to možno tak prekvapuje.
01.10.2018 - 10:22:07
01
Zogranizuj preteky a mozes vsetko! :D
01.10.2018 - 10:32:11
02
double Podla toho co som videl na strave, tak jedno kolo malo cca 23km a 900m prevysenia
01.10.2018 - 12:31:44
00
pár postrehov k tomu Breznianskemu enduru mám aj s opačnej strany a určite sa nechcem všetkého čo sa udialo zastávať...
ten nočný prológ v podstate tam šlo len o nejaké spestrenie a určenie poradia štartujúcich na druhý deň. Bola tu aj myšlienka spraviť prológ tak aby sa čas s neho bral do úvahy aj pri celkovom poradí, ale to by bolo zasa veľa sťažností typu že sme prišli jazdiť enduro a nie XC-čko (možno spraviť nejakú fakt jednoduchú RSku s možnosťou tréningu za dňa a ostrou jazdou za tmy...) mne osobne sa však táto myšlienka jazdenia po tme páči.
S tými ženami, tiež si myslím že mala byť hobby kategória (1 kolo) od začiatku rozdelená na muži a ženy, ale aj do tejto spoločnej sa ženy mohli prihlásiť (ale priznávam sa fakt netuším ako by sa to riešilo v rámci výsledkov). Druhé kolo sa zrušilo lebo boli (tuším 4 alebo 5) sťažnosti že je to dlhé a už nevládzu. Pár takýchto sťažností som zachytil aj medzi mužmi ale osobne to skôr vidím na problém v príprave ako v tom že trať bola dlhá... Dĺžka trate aj výškové metre boli k dispozícii dosť zavčasu a tak si každý mohol zvážiť či má na 2 kolá alebo na 1. Mám pocit že tu stále dosť ľudí zabúda na to že enduro je aj o výšľapoch aj keď áno pomer výšľapu a zjazdu nebol práve ideálny... len zasa asi väčšina ľudí vie ako to býva s výberom ako tak vhodných lokalít a následným získaním povolení...
Čo sa týka obtiažnosti tratí tak sa bralo do úvahy aj to že to je majstrák, preto tam bolo aj pár takýchto zákerností čo fakt vedeli prevakpiť.
Strava bola pôvodne dohodnutá, ale keď bolo týždeň pred koncom registrácie prihlásených nejakých 35 ľudí tak padlo rozhodnutie že sa to neoplatí. Tu rozhodne netrvdím že je to OK (aj vzhľadom na cenu štartovného) ale zasa zohnať niekoho pár dní pred akciou kto by zabezpečil stravu už bolo v podstate nemožné.
01.10.2018 - 12:47:36
00
FiLus napísal:
pár postrehov k tomu Breznianskemu enduru mám aj s opačnej strany a určite sa nechcem všetkého čo sa udialo zastávať...
Strava bola pôvodne dohodnutá, ale keď bolo týždeň pred koncom registrácie prihlásených nejakých 35 ľudí tak padlo rozhodnutie že sa to neoplatí. Tu rozhodne netrvdím že je to OK (aj vzhľadom na cenu štartovného) ale zasa zohnať niekoho pár dní pred akciou kto by zabezpečil stravu už bolo v podstate nemožné.

Nechcem rýpať ale keď sa išla Rača nebolo tam 35 jazdcov dokopy? A jedlo bolo?
01.10.2018 - 12:58:03
00
Toto ti povedať neviem na Rači som nebol, nechcem sa teraz vykrúcať, ale netuším či a aké podmienky boli dohodnuté tu ohľadom stravovania. V podstate ja som napísal iba to čo viem určite a nechcem zavádzať...
01.10.2018 - 13:06:28
00
tak Strava výškové pridáva, takže realne to mohlo byt 700 800 výskovych. No dobre nieje to malo ani vela. Problém bol ako písal Filus zrejme v príprave. Nejak ten pojem Enduro na Slovensku zlenivieva resp. míli sa to s tym, ze sú to preteky dolekopcom a kazdy by chcel jazdi len dolekopec:(.
01.10.2018 - 13:43:14
00
To ze enduro na Slovensku zlenivieva hodnotis na zaklade coho? Na zaklade tych 4 zien co nevladali?
01.10.2018 - 13:54:34
01
My sme nešli lebo vzorec SPDH + Brezno + Na oči mi vychádzal na pekný pruser...
pomahali sme organizovať Blinduro fall kde bolo cez 200ludi na oči a poviem Vám moc si to neužívali a aj tak to vyhral profik čo išiel posledny a trať mal totalne zničenú (to len tak k tej myšlienke “na oči”).
01.10.2018 - 14:14:58
00
Remm1 napísal:
My sme nešli lebo vzorec SPDH + Brezno + Na oči mi vychádzal na pekný pruser...
pomahali sme organizovať Blinduro fall kde bolo cez 200ludi na oči a poviem Vám moc si to neužívali a aj tak to vyhral profik čo išiel posledny a trať mal totalne zničenú (to len tak k tej myšlienke “na oči”).


Na margo Brezna, ten vzorec bol jeden z dovodov preco som nesiel, ale buduci rok zrejme dam sancu niektoremu zavodu z tej serie.

Co sa tyka Blindura, zucastnil som sa minuly rok a ked sa v marci spustala registracia tak som nevahal ani tento rok. Pre mna to bola napriek pocasiu bikova akcia minuleho roka, a evidentne som nebol jediny, kedze sa behom 3 dni vypredalo startovne a prihlasilo sa 300ludi. ;) Inak za mna, format "na oci" je najzabavnejsi a vacsinou aj najbezpecnejsi, kazdopadne nic zadarmo to nebolo.
Btw, startoval som v prvej polovici a trat bola rozjazdena od zaciatku. Profici jazdia celorocne, tak snad nieje prekvapenim ak v tom bahne vedia ovladat bike trochu lepsie ako "average Joey".
01.10.2018 - 14:39:20
03
www.bikepark.sk

Sem sa niekto chysta?
Propozicie
Prihlasovanie
01.10.2018 - 14:48:06
00
Boh nás zavaruj ! Začo nas tresce ? Jedna akcia lepšia ako druhá :DD
01.10.2018 - 15:09:54
00
Moj tajny tip je, ze sa akcia neuskutocni :D Uz to tak bolo pred 2 rokmi... Prihlaseni su 4 ludia...
01.10.2018 - 15:30:59
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up