Enduro v Brezne uplne faux pas.
Vyhlasenie kategorie muzov skor ako su vsetci v cieli. Samozrejme po vyhlaseni dosiel do ciela pretekar ktory mal na RS treti najrychlejsi cas.
V kategorii zien bolo zrusene druhe kolo, lebo tri pretekarky zo siedmich prisli do ciea s tym ze uz nevladzu ;)
30.09.2018 - 16:44:49
03
a ako skoncilo EWS?
30.09.2018 - 17:36:52
00
http://www.enduroworldseries.com/live/live-results/

Devinci 2. miesto a SUNN s Formulami 3. :D
30.09.2018 - 17:56:59
00
Aký je ten Yeti hnusný, tak také bomby na ňom Richie jazdí 😂😂😂
30.09.2018 - 18:12:00
00
Polo napísal:
Enduro v Brezne uplne faux pas.
Vyhlasenie kategorie muzov skor ako su vsetci v cieli. Samozrejme po vyhlaseni dosiel do ciela pretekar ktory mal na RS treti najrychlejsi cas.
V kategorii zien bolo zrusene druhe kolo, lebo tri pretekarky zo siedmich prisli do ciea s tym ze uz nevladzu ;)

Trate ake boli Miso?
30.09.2018 - 20:03:58
00
Polo napísal:
Enduro v Brezne uplne faux pas.
Vyhlasenie kategorie muzov skor ako su vsetci v cieli. Samozrejme po vyhlaseni dosiel do ciela pretekar ktory mal na RS treti najrychlejsi cas.
V kategorii zien bolo zrusene druhe kolo, lebo tri pretekarky zo siedmich prisli do ciea s tym ze uz nevladzu ;)

nejak mi to vychádza že, ak prišiel až pri vyhlasovní výsledkov tak to znamená že to aj tak nestihol v limite určenom na kolo...
30.09.2018 - 20:38:29
00
Kidak; neviem nejazdil som, bol som len podporit kamosov

FiLus; na to ti nedokazem odpovedat, viem len ze koniec RS stihol v limite, ale ta nebola v areali kde sa vyhlasovali vysledky. Vyhlasili najlepsich a ked sa kamos uz prezliekal tak za nim prisiel organizator a povedal mu ze skoncil treti. Tak mu musel v tej dobe uz stvrty odovzdat medailu a vyhru.
30.09.2018 - 20:55:57
02
Ja som tam sice nebol, odradilo ma viac veci este pred pretekom, ale tiez som pocul skor p*cung. Nepochopil som uplne naco tam bol ten prolog - na oci a v noci? Co sa ukaze v prologu ktory sa ide takymto sposobom, kto ma lepsie svetlo? A ked sa ide na oci, aky ma zmysel dat to na dve kola?
01.10.2018 - 08:17:23
01
Kolega bol a čo som sa s ním teraz rozprával, tak mal tiež dosť zmiešané dojmy. Uvidíme ako sa budúci rok vyvinie tá séria.
01.10.2018 - 08:25:34
00
Ja som aj bol prihlaseny, ale po tom ake boli skusenosti s Racou sa mi do toho velmi nechcelo :D Uvidime buduci rok, ake budu lokality, mozno tomu dam sancu. Ale na SPDH ako organizatora zatial niesu prilis dobre ohlasy :(
01.10.2018 - 08:30:28
00
Trate na Brezne boli pekné až na pár hupov? Nevedel som dovtedy čo znamená hup. Až na traily keď som sa priblížil tak v uhle asi 90 až 100 stupňov takže z pohľadu jazdca viac ako kolmo pod seba a 4 metre padák. Boli 2 (toto myslím že neboli pasáže úplne vhodné na pretek na oči). Inak traily pekné. Čo sa týka celej akcie tak prológ myslím že bol zbytočný úplne. Naháňať sa na MX trati? Keď už aspoň na nejakej lúke? Dojazdíš a teraz čakáš kým ostatní dojazdia. Chceš si dať čaj napr? Bufet nefunguje (odpoveď organizátora voláme riešime). Nakoniec sa podarilo bufet spustiť vďaka. K tým ženám resp aj celkovo. Mne osobne napr nevyhovuje ísť tú istú trasu výšlap aj zjazd dva krát. Dúfam teda že toto nebude vzor pre ďalšie enduro preteky. K tým ženám: jazdila závod aj moja priateľka. Nemala napr možnosť ísť iba jedno kolo iba v rámci Hobby 16+ ale ok. Po prejdení prvého kola som ani moc nechcel aby šla druhé (opäť tie HUPY) nám išlo o zábavu. Sme hobby jazdci ktorí sa prišli zabaviť a nie krútiť si krky na HUPOCH vhodných na pretek v DH. Je to môj názor,ak niekto nesúhlasí ok ale takto to vidím ja.
01.10.2018 - 08:34:42
05
Nedá mi ešte pár postrehov. Nechodíme na veľa pretekov ale keď dokončíš pretek si trochu hladný. Napr teplá polievka (klasika guláš) by vôbec nebol zlý nápad. Za štartovné od 25 do 35€ na mieste som teda aj čakal nejakú formu jedla.´´Niekde v bufete vraj predávajú bagety´´ v tomto momente sme sa obliekli a išli hľadať reštauráciu kde sme sa mohli normálne najesť. Tu začína asi rozdiel v hobby pretekoch ktoré chalani robia zo srdca napr. posledná akcia vo Veľkej Lehôtke týmto im ďakujem za super akciu alebo pretek Majstráku kde asi neostanú peniaze zo štartovného ani na polievku za 100€
01.10.2018 - 08:50:11
05
Každý mal možnosť ísť jedno kolo - Hobby 16+, aj ženy, ale nikto tam nemal kategóriu, lebo to bolo ALL in1. Takže oficiálna možnosť ísť jedno kolo bola ale nenapadlo by mi, že stačí prejsť jedno kolo a potom sa sťažovať, že nevládzem a mám aj kratšiu trať aj kategóriu s vyhlásením výsledkov ... :) Keď idem a nevládzem tak vzdám, bodka alebo si to dopredu "prepočíta" koľko km a aké je prevýšenie a proste neodštartujem ak zistím, že na to nemám - čo som ja spravila.
01.10.2018 - 09:28:58
00
Neviem ktorá sa sťažovala ale to je jedno. Ked sme prisli do ciela prveho kola uz bolo rozhodnute ze zeny idu jedno kolo.
01.10.2018 - 09:31:50
00
To už nebolo povedané, ono to ani nie je dôležité, mňa len udivuje tá možnosť že sa to stane, že sa počas preteku skráti trať a to bolo krásne počasie. Inak súhlasím, že to teplé jedlo by sa tam hodilo.
01.10.2018 - 10:07:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up