a preco si na to cakal od februara? to je o ne az taky obrovsky zaujem? no s panom bohom.
Aj ja som čakal pol roka, najprv to ide pre západných boháčov a potom pre chudobu na východ :P
25.06.2015 - 00:07:40
00
Maju nejaky plan vyroby, ale nestihaju to robit. Tiez mam dojem ze uprednostnuju zapadne trhy.
25.06.2015 - 00:18:52
00
iron.hide: ebike je buducnost :). Bude toho na mraky a predpokladam, ze casom to zacnu riesit aj v zakone /podobne ako uz Rakusania pomaly/, ked uz toho bude dostatocny pocet. Ale to najblizsie 3-4 roky urcite nie. Oproti motorke to ma tu vyhodu, ze je uplne tiche.
25.06.2015 - 07:53:55
01
vzdy ma zaujimalo, ako sa citite, ked v kopci na ebajku obehnete nejakeho ineho bajkera bez ebajku? mate zo seba dobry pocit a usmievate sa, ze sa nemusite tak trapit, alebo mate zmiesane pocity?

Mozme si vybrat ci sa budeme trapit ;-) Inak vzdy slusne pozdravim a rychlo mu zdrhnem :-P
25.06.2015 - 09:00:38
01
airbilly: ono aj ti chudaci s autami, co dojdu az na luku a opekaju priamo z auta cez otvorene dvere si tiez povedali, ze naco sa budu trapit :lol:
iron.hide: ja to vidim tak, ze musis potrenovat a potom ten pocit, ked das chudaka na ebiku do kopca .. dotycny potom vecer okamzite objedna novy motor :lol:
25.06.2015 - 09:18:20
06
airbilly: ono aj ti chudaci s autami, co dojdu az na luku a opekaju priamo z auta cez otvorene dvere si tiez povedali, ze naco sa budu trapit :lol:
iron.hide: ja to vidim tak, ze musis potrenovat a potom ten pocit, ked das chudaka na ebiku do kopca .. dotycny potom vecer okamzite objedna novy motor :lol:

Vsetci ma strasili ako zleniviem ked si budem jazdit na ebiku. No napriek tomu ze vacsinu svojich tohtorocnych km mam na ebiku som v pohode zvladol BA-Jasna a druhy den(po 5 pivach a 4 whisky) este aj domov do NR cez Certovicu.
25.06.2015 - 09:26:07
00
tak aj ja pridam kusok do diskusie. Ja som asi stara skola, ale myslim, ze ebike je uchylnost. Neexistuje ziaden rozumny dovod, preco by sportovec mal chciet ebike.. Ze, sa namakas rovnako ako na normalnom bicykli ked chces? ved ked nechces, chod menej a uzivaj prirody, ked chces viac prislapni a ides dalej, rychlejsie, vyssie. Naco ebike? Pre mna je len jeden dovod, aby si sa menej namakal. Uz vidim ako to bude vyzerat za nejaky cas, obmedzenia na ebikoch odstranene a bude to lietat po lese 40-50 po rovine. Naco to je dobre? Ja tomu fakt nerozumiem, este nejaky dochodca so zenou, dajme tomu. Ti aj tak nepojdu rychlo, budu sa tesit, ze idu. Ale, mlady clovek? To naozaj? Ved ma ist o sport.
25.06.2015 - 09:40:17
06
Na sport nie, na cestovanie ano .. vedel by som si veru predstavit to vyuzitie :). A naviac, uz starnem , zdravie uz nesluzi :P Akurat , stale je to prilis tazke... pre partnerku ako motivacny faktor tiez fajn vec. Napr. Tesak by to dal zene, mohli byt jazdit spolu, travit viac casu a mal by motivaciu na trening, aby jej stihal :P
25.06.2015 - 09:54:27
01
Alebo kupit zene nech si jazdi po lesoch a zatial sup do krcmy. :)
25.06.2015 - 09:57:17
07
tak, aby som nebol uplne negativny, do mesta ako prepravny prostriedok do prace si to viem predstavit aj ja..ale, cestovanie? cykloturistika nie je o tom dostat sa co najdalej s pomocou, ale vlastnymi silami..preco chcu ludia co najdalej, co najrychlejsie a najlepsie s co najmensou namahou? ved ide o sebaprekonavanie, jeden mesiac dam nasupu 100km, dalsi 150.... nie, ze kupim ebike a tesim sa, ze som dal 300 a co? som frajer? natrenoval som? No nie, len som si vybavil dopomoc, ale to uz nie je sport. Zacnime sypat a tiez to pojde.. Neveziem sa na vlne nadsenia s ebikov, pre mna je to zlahcovanie niecoho, co by mala byt namaha a potom patricna radost z vykonu, ktory som podal sam.
25.06.2015 - 10:10:29
00
Motivačný faktor... To beriem :-) .... Je pravda ze potrebujem pre ženu nový bajk ale nechce sa mi dať 1500 za bajk pre ženu... Ale.... Nechám si to prejsť hlavou... A ked tak, odložím kúpu žiletky pre seba...
Vďaka lto... Takto som nato nepozeral.... A ešte to bude mat výhodu ze žena je vysoko skoro ako ja takze teoreticky ten bajk možem občas prevetrať aj ja :-D
25.06.2015 - 10:14:53
00
Nech si jazdí, kto chce, čo chce. Keď si predstavím nejakého slabšieho cyklistu, ktorý nemá chuť trénovať, aby dokázal podávať vyššie výkony, ebike mu pomôže. Iní radšej jazdia a zlepšujú sa, aby vyšli kopec v pedáloch, prešli 100/200/300 a viac kilometrov. Šport je o tom, o posúvaní hraníc, zdolávaní prekážok. Osobne nie som zástancom ebikov, ale nepozerám na ne s opovrhovaním. Inak celkom by ma zaujímalo, či nie je motor na prekážku v niektorých technických výjazdoch, kedy treba pracovať s ťažiskom a dávkovať silu na zadné koleso.
25.06.2015 - 10:20:55
04
jeden mesiac dam nasupu 100km, dalsi 150....

Nedas, vykon nejde treningom linearne hore. Na to aby som dal po horach 150-200km s 4000-6000 prevysenim musim trenovat niekolko mesiacov, musim byt zdravotne uplne fit, pocas treningu aj vyajzdu, musi byt teplo, dlho vidno a regenerovat z toho budem niekolko dni. A musim ist relativne nalahko s lahkym bajkom. Malokarpatska hrebenovka by ma s ebikom nebavila, ale su ine veci, kde si to predstavit viem :lol: A taktiez potom clovek moze cestovat 400-500km , kaslat na auto a vlak. Ale az to bude mat cele do 16kg. Co uz mozno pomaly by nemuselo byt nemozne :?:
25.06.2015 - 10:21:36
01
Motivačný faktor... To beriem :-) .... Je pravda ze potrebujem pre ženu nový bajk ale nechce sa mi dať 1500 za bajk pre ženu... Ale.... Nechám si to prejsť hlavou... A ked tak, odložím kúpu žiletky pre seba...

Na zene nesetri :) .. je to predsa to najcennejsie co mas, nie :P ? Ziletku kupis hocikedy. Inak mozno by si mohol skusit namontovat ten bazmeg motorowy na jej bike, nie priamo ebike, ak teda mas kutilske chutky :D Aj ked ak stoji ebike 1500e, tak sa to asi neoplati, ak uz mas novy kupovat aj tak.
25.06.2015 - 10:27:25
00
to bol priklad, nie realne hodnoty..ja to chapem, len mi to proste nereze..beriem to podla seba. Jasne, ze u niekoho ineho to moze byt inak. Ja si predstavujem ako idem nejaky prudky kopec na biku, trapim sa a vyleziem, potom to idem na ebiku, vyleziem to lahsie, alebo si chcem zamakat, takze prislapnem a kopec vyletim, ale chapes ma, ked chcem sportovat, tak sportujem. Nepotrebujem ebike..A to cestovanie by malo byt o slobode, ked pojdem na ebiku o slobodu pridem-aspon scasti, musim totiz kazdy den nabijat.
25.06.2015 - 10:34:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektrobicykle / Horské)
keyboard_arrow_up