sorcerer napísal:
na volnobeh ides, netahas ziadnu sucast motora

Je to tak.. jako klasické kliky. Což je výhoda. U Bosch podle informací, nejdříve roztočíš vnitřní převody, které teprve roztáčí pastorek. U jiných výrobců netuším přesně..Ale v časopise Elektrokola je celkem dlouhý článek o veškerých motorech..Doporučuji zakoupit..
01.06.2019 - 15:14:13
00
chlapi super debata a ako pomerne novy e-biker ( zacal som v zime na Husqvarna MC 6, E8000 ) som vam vdacny za vyborny obsah. Tiez kombinujem Canyon Nerve s eckom a vyberam uplne ine trasy pre obe discipliny. Inak som zvedavy na prvy svetak ebikov v Kanade.
03.06.2019 - 11:56:05
01
vitaj ;)
kde si ju kupoval? v nejakom CZ eshope som videl 2 modely, ale neviem ci tu maju oficialneho predajcu
04.06.2019 - 06:19:49
00
jazdil som sutazne moto enduro a tak mam blizko ku strojom KTM/Husqvarna. Chalani z FOXracing Horna Streda zastupuju aj Husqvarnu. Vedia byt ustretovi a zatial maximalna spokojnost aj s bikom. Mam ho ako alternativu na zimu a/alebo do blata a zatial vydrzal dost. Hladal som hlavne odolny ram, aby bol motor a baterka dobre chranena. Umyvam pomerne casto :)
04.06.2019 - 11:04:48
01
Ahojte.Mám menší problémik.Nechal som si v servise diagnostikovat SW.Všetko prebehlo Ok.Po výjazdoch som ale zistil že mám manší dojazd na tu istú trasu cca 10-15Km.Displej si vypisuje počas jazdy dojazd,ako chce.Ráz je tam 55,potom 71 a na koniec 30Km.Dalšie čo som zistil že steps síce funguje,ale podpora je nízka.podstatne nižšia,ako bola.Dnes vyskušané cca 60m výstup na pajštún.Vlastne som tlačil za svoje.Dá sa ten steps nastavit v apke ?Myslím v oficiálnej pre Shimano.Nemáte podobný problém? Ono sa jazdit dá.Motor fičí,ale toto ma naštvalo.Diky.
07.06.2019 - 17:27:48
00
na ktorom móde máš nižšiu podporu? btw. ak sa pripojíš na systém tou appkou čo sa tu preberala, za 1,69€ v nej vidíš kompletný prehľad motora
07.06.2019 - 18:00:15
00
ma271bi napísal:
Ahojte.Mám menší problémik.Nechal som si v servise diagnostikovat SW.Všetko prebehlo Ok.Po výjazdoch som ale zistil že mám manší dojazd na tu istú trasu cca 10-15Km.Displej si vypisuje počas jazdy dojazd,ako chce.Ráz je tam 55,potom 71 a na koniec 30Km.Dalšie čo som zistil že steps síce funguje,ale podpora je nízka.podstatne nižšia,ako bola.Dnes vyskušané cca 60m výstup na pajštún.Vlastne som tlačil za svoje.Dá sa ten steps nastavit v apke ?Myslím v oficiálnej pre Shimano.Nemáte podobný problém? Ono sa jazdit dá.Motor fičí,ale toto ma naštvalo.Diky.

Bych to reklamoval...Jsi zaplatil za službu a není to jak má...Omlátit jim to o hlavu a vrátit do původního stavu..jinak na nastavení výkonu trail a boost stačí i ofiko apka..
07.06.2019 - 20:10:17
01
radohanno napísal:
Bych to reklamoval...Jsi zaplatil za službu a není to jak má...Omlátit jim to o hlavu a vrátit do původního stavu..jinak na nastavení výkonu trail a boost stačí i ofiko apka..

Ja viem,ale ten step sa zmenil.
07.06.2019 - 20:28:48
00
ma271bi napísal:
Ja viem,ale ten step sa zmenil.
Pokud máš v mobilu aplikaci tak to prvotně omrkni tam..Když zapátráš zpětně jsou tu fotky jak to vypadá..Překontroluj co nesedí..Jakou aktualizaci máš..
07.06.2019 - 21:51:15
01
radohanno napísal:
Pokud máš v mobilu aplikaci tak to prvotně omrkni tam..Když zapátráš zpětně jsou tu fotky jak to vypadá..Překontroluj co nesedí..Jakou aktualizaci máš..

Ja som predovšetkým cyklista a chcem bicyklovat.Už ma unavujú somariny okolo SW a starat sa o sprostosti.Vážne uvažujem o predaji ebiku z dôvodu,že ma unavuje viac písat ,ako si užívat bicykel.Cyklo mám velmi rád,len začínam mat pochybnosti, či to má niečo aj spoločné s bikom mimo pedálov,rámu a kolies.Mimochodom vrátil som sa ku klasike a jazdím čo mi telo dovolí.
08.06.2019 - 22:13:55
01
ma271bi napísal:
Ja som predovšetkým cyklista a chcem bicyklovat.Už ma unavujú somariny okolo SW a starat sa o sprostosti.Vážne uvažujem o predaji ebiku z dôvodu,že ma unavuje viac písat ,ako si užívat bicykel.Cyklo mám velmi rád,len začínam mat pochybnosti, či to má niečo aj spoločné s bikom mimo pedálov,rámu a kolies.Mimochodom vrátil som sa ku klasike a jazdím čo mi telo dovolí.
To je samozřejmě na tobě..Ale já osobně jsem řešil SW jen při aktualizaci..cca 15 minut a pak když jsem si změníl nastavení.. jinak do toho nerýpu vůbec...
09.06.2019 - 01:29:18
00
radohanno napísal:
To je samozřejmě na tobě..Ale já osobně jsem řešil SW jen při aktualizaci..cca 15 minut a pak když jsem si změníl nastavení.. jinak do toho nerýpu vůbec...

Ani nastavenie mi nejde zmenit.Cez bt sa nedá spárovat.error.Ano androidom ani ajfónom.
09.06.2019 - 20:33:34
00
Dnes zase po dobití a nabíjaní cca 5 hod sa bateria neodpojila od nabíjania a nabíjala dalej.Už som z toho pako.
09.06.2019 - 20:49:46
00
ma271bi napísal:
Dnes zase po dobití a nabíjaní cca 5 hod sa bateria neodpojila od nabíjania a nabíjala dalej.Už som z toho pako.

Buď máš smulu na kus nebo bude problém jinde. Po poslední aktualizaci vše super, Eco mód mi dává dojezd přes 110km! Párování přes BT bez problémů.
09.06.2019 - 21:08:06
01
noniick napísal:
Buď máš smulu na kus nebo bude problém jinde. Po poslední aktualizaci vše super, Eco mód mi dává dojezd přes 110km! Párování přes BT bez problémů.

Jazdím iba eco fakt málokedy trail.Dojazd v kopcoch 75Km.Spárovat mobilom nejde
09.06.2019 - 21:24:34
00
keyboard_arrow_up