cyros napísal:
dakujem za pomoc, takze pojdem do M


Dobre robis, mam 175, a mam eone-sixty Mko.. Na vozenie po polnackach a asfalte je lepsie Lko pre mna ale ak chces jazdit trosku technickejsie a viac teren Mko je spravna volba..
04.02.2020 - 19:54:51
00
Čo by ste odporúčali,
Focus JARIFA² 6.8 NINE 2020
alebo
SPECIALIZED TURBO LEVO HARDTAIL COMP
Vďaka za radu.
04.02.2020 - 21:10:45
00
nechceš už radšej celopéro za tú cenu?
05.02.2020 - 08:38:55
00
Veru. Za 3600 mozes mat allmountain s 630tkou baterkou https://www.kellysbike.com/sk/full-suspension-c762/theos-i50-p64276

05.02.2020 - 08:41:47
00
Tak ale ak niekto uvazuje nad spešlom, sotva ho presvescite na kellys :-)
05.02.2020 - 08:44:53
02
Ja mám specialized turbo levo comp 2019. Po dvoch reklamáciach kde sa mi sama vybíjala batéria je konečne všetko ok. Na vine bol jeden vadný káblik. Bike je kultivovaný tichý a celkovo fajn. Jediné čo mi vadí je, že sa nedá vypnúť podpora počas jazdy. Jediná možnosť je naprogramovať prvý stupeň na minimálne hodnoty a vtedy keď sa len tak veziete úplne pomaly po rovinke to nežerie batériu. Prídete však o jeden stupeň. K biku je aj externý displej ten však neukazuje správne km. Naštastie mám hodinky garmin a tam je to ok po spárovaní s bikom. Aj preto ho nechávam priateľke a mám objednaný haibike flyon. Tam sa však stále posúva dodanie a tak som začal rozmýšľať o novom Cube len neviem ako sa správa ten nový motor bosh cx 2020. Zdá sa mi hlučný podľa pár videí čo som videl.
05.02.2020 - 09:20:18
00
janik3 napísal:
Tak ale ak niekto uvazuje nad spešlom, sotva ho presvescite na kellys :-)


Jaj no tak ked rozmyslas takto tak potom nie je o com. Kludne si moze kupit hardtail s 500vkovou baterkou, brzdami co ebike nezabrzdia, najslabsim osadenim, bez teleskopky a s motorom na reklamaciu. To je naozaj spešl ponuka, ktore urcite nezasluzi presviedcanie :D
05.02.2020 - 09:31:39
03
Patrik
Na Leve sa dá vypínať podpora za jazdy normálne z riadítok, na predošlom modeli do 2018 to nebolo možné.
05.02.2020 - 10:28:15
00
Nedá. Mám ten bike doma. Ak dá tak napís ako možno , že som deb....l. aj predajca povedal ,že na tých nových to už ide.
05.02.2020 - 10:33:20
00
Mikee napísal:
Jaj no tak ked rozmyslas takto tak potom nie je o com. Kludne si moze kupit hardtail s 500vkovou baterkou, brzdami co ebike nezabrzdia, najslabsim osadenim, bez teleskopky a s motorom na reklamaciu. To je naozaj spešl ponuka, ktore urcite nezasluzi presviedcanie :D

Ale to nie je moj nazor, ja som otvoreny vsetkemu, no mam pocit z mnohych for ze uz len slovo specialized je akasi dogma a u kellysu stale pretrvavaju predsudky. Ja osobne by som vsak kludne vzal aj kellys, no bajk parkujem v garazi a tak vyberanie baterky v chladnych obdobiach by bol problem.
05.02.2020 - 11:05:55
00
Ak nevadí 500wh baterka tak pozri na canyon spectral on al 6.0 alebo 7.0. Baterka sa dá vybrať. Za 4000€ je zaujímavý aj ten radon render 8.0. Karbónový trojuholník, nový bosch cx, 630wh, dá sa vyberať, Rock Shox Lyrik, sram sx...https://www.radon-bikes.de/e-bike/mountainbike/render/render-80-2020/
Mne sa design páči.
05.02.2020 - 11:11:35
00
janik3 napísal:
Ale to nie je moj nazor, ja som otvoreny vsetkemu, no mam pocit z mnohych for ze uz len slovo specialized je akasi dogma a u kellysu stale pretrvavaju predsudky. Ja osobne by som vsak kludne vzal aj kellys, no bajk parkujem v garazi a tak vyberanie baterky v chladnych obdobiach by bol problem.
a napriklad to kludne v garazi parkovat mozes. Ked ho nabijes na 80% tak aj keby sa ho celu zimu nechytis tak je to v pohode. Tesly v norsku stojace na - 20 si v pohode parkuju aj mesiace zasnezene ked su majitelia v thajsku. Jedine co potrebujes je zasuvka v garazi nech mas nabijacku kam strcit. Nevyberatelne baterky su aj na najnovsom spesli co tu bol obstranu dozadu, tiez na najlahsom a najdrahsom mondrekeri
05.02.2020 - 12:24:58
01
Dakujem za informaciu, zase som o nieco mudrejsi, no pre pokoj na srdci ju budem nadalej vyberat a nosit domov ;-)
05.02.2020 - 12:51:23
00
Mikee napísal:
a napriklad to kludne v garazi parkovat mozes. Ked ho nabijes na 80% tak aj keby sa ho celu zimu nechytis tak je to v pohode. Tesly v norsku stojace na - 20 si v pohode parkuju aj mesiace zasnezene ked su majitelia v thajsku. Jedine co potrebujes je zasuvka v garazi nech mas nabijacku kam strcit. Nevyberatelne baterky su aj na najnovsom spesli co tu bol obstranu dozadu, tiez na najlahsom a najdrahsom mondrekeri


toto sa vo všeobecnosti práve neodporúča. pri jazde v zime sa baterka na bajku vybíja rýchlejšie, nízka teplota má na ňu vplyv, preto skladovať ju v chlade naozaj asi nie je až taký dobrý nápad. či sa to dá porovnávať s kapacitne niekoľko násobne väčšími baterkami elektroáut neviem
05.02.2020 - 13:13:57
00
sorcerer napísal:
toto sa vo všeobecnosti práve neodporúča. pri jazde v zime sa baterka na bajku vybíja rýchlejšie, nízka teplota má na ňu vplyv, preto skladovať ju v chlade naozaj asi nie je až taký dobrý nápad. či sa to dá porovnávať s kapacitne niekoľko násobne väčšími baterkami elektroáut neviem

Da, pretoze obe baterie sa skladaju z clankov rovnakej velkosti. Tesla baterie aj ebike baterie su cylindricke 18650tky. Rychlejsi discharge maju v chlade to ano. Pocas parkovania v garazi ale discharge nemas pretoze dobre baterie maju auto sleepmode ktory ich po dni ci dvoch hodi do spanku.
Ebike aj ako celkok je vsak vzdy lepsie mat aspon v temperovanom priestore. Pcb v motore, kablove konektory, a elektronicke casti (display, riadiaca jednotka), ale aj samotny bike, tesnenia vo vidlici atp to vsetko oceni ked nebude zbytocne vystavovane extremom
05.02.2020 - 13:20:53
03
keyboard_arrow_up