Lokalizácia
Formulár sa odosiela

Sezóna tradicne zacala smrčkami, ale musim sa priznat ,ze na tieto nemám spolahlivé miesta, takze tento rok som mal iba od kamarata, plnú misu.
Ale na fotke uz su moje Májovky z dnešného rána.

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up