Milsu ako aj ostatni v SCZ sa urcite nebudu branit akymkolvek aj ked ucelovo viazanym peniazom, ktore pridu do zvazu navyse a snad pomozu aspon v niecom. Ostatnych danovych poplatnikov (a v idealnom pripade aj vedenie statu) ale zaujma aj zmysluplnost a efektivnost vynalozenych prostriedkov.
Uz som o tom s milsu diskutoval. Mna nepresvedcil.
27.02.2021 - 09:33:02
14
KinDo napísal:
tak sa vyjadri ...

Zopakujem. Pozri si materiály na stránke zväzu.
Nemám chuť diskutovať všeobecne, keď neviem s kým diskutujem.
Ak si pozriem profily ľudí ktorí tu diskutujú tak skoro každý má anonymný profil. Ja mám v profile všetky údaje.
Som člen zväzu (som aj člen arbitrážnej komisie).
Zároveň som hobík. Od zväzu sme mali jediný finančný príspevok, keď sme robili Slovenský pohár v rámci nášho mtb maratónu (300 eur na časomieru). Slovenský pohár sme robili počas troch ročníkov.
Na prvý pohľad ani mne Orechová Potôň nedávala zmysel. Keď prišli argumenty, tak to začalo pre mňa dávať zmysel.
27.02.2021 - 10:05:57
00
Ešte jedna malá poznámka. Ja nie som od toho aby som presviedčal anonymných ľudí, či je Národné cyklistické centrum dobrá alebo zlá vec.
Mňa argumenty presvedčili (aj tá Orechová Potôň :D ) . Osobne kľudne vysvetlím prečo.
27.02.2021 - 10:16:05
00
Nie si, lenze tym, ze sice napises, ze si za, ale nedas rozumne argumenty preco, tomu moc nepomozes a len nahravas protistrane.
(pseudo)anonymni uz maju dost futbalovych stadionov, poziarnych zbrojnic a inych megalomanskych projektov.
+k tomu este rozne kritiky sportovych zvazov v mediach (lyziari, cyklisti, ....).
27.02.2021 - 10:47:10
03
Palo TT moju odpoveď máš o príspevok vyššie.
27.02.2021 - 10:49:47
00
Aký zmysel dáva stavať na prenajatých pozemkoch? Nikto zo súkromného sektora nedá svoj pozemok zadarmo, minimálne za cenu daní z pozemkov, aby nebol v strate. Vôbec nebola zverejnená súťaž, kde by sa mohli prihlásiť iné lokality. Napríklad v Trnave sú mestské pozemky na dlhodobý prenájom za symbolickú cenu, pretože vedenie mesta má záujem na športovaní obyvateľov. Včera som náhodou stretol primátora a ten zopakoval, že Trnava je stále pripravená ich poskytnúť. V Trnave je organizovaná cyklistika od roku 1893. To sa o Orechovej Potôni povedať nedá. Tak keď táto kovidová hystéria skončí, potom si vedenie SZC môže zopakovať transparentné výberové konanie. To súčasné nevie, aké to je.
27.02.2021 - 13:10:37
02
Prave o to ide, najprv bol pozemok a tuzba zarobit a az potom napad co na nom postavit. Za desiatky milionov z penazi nas vsetkych ma byt to najlepsie mozne. A nie pole v strede nicoho.
27.02.2021 - 13:29:32
01
Práveže s pozemkami bol problém čo ja viem.
27.02.2021 - 15:18:37
00
Nie že bol problém... Ešte stále je.
27.02.2021 - 19:11:34
00
milsu: mas zle informacie. napis aky problem bol s pozemkami. JoKo: s akymi pozemkami bol a je problem? s tymi v orechovej?
28.02.2021 - 03:48:55
00
Ked ma milsu posiela hladat, tak som tak spravil. K NCC ma tie prezentacne materiály fakt nepresvedčili, ze preco prave tam. Odpoved je asi na prvej strane tohto fora, zoznam zainteresovanych 'nasich' ludi. Celkom chapem, preco to stopli- len aby sa tato idea znovu neozivila neskor.

A pri hladani/citani som narazil aj na toto: https://www.cyklistikaszc.sk/fileman/Uploads/szc/kontrolor/Pr%C3%ADloha%201.%20Stanovisko%20k%20zapisu%20KK22020.pdf

Tuto https://www.cyklistikaszc.sk/fileman/Uploads/cesta/clanky/Pl%C3%A1n%20sez%C3%B3ny%20RD%20J+Jky%202021%20II.pdf
zasa je v pláne sezóny 2021 z 14.2.2021 ;) napisane mesacne sustredenie v Turecku od 15.2. s rozpoctom cca 10k, ale v tabulke je na cely rok sustredeni 7.9k, chapem, ze plany sa menia, ale nesedi to. A nie som kontrolor...koncim s touto zbytocnou snahou, nazor som si vytvoril.
PS, posledne: aj U23 asi isli do Turecka, nie, nezavidim ani nenamietam, len rovnako tam nesedia cisla.
28.02.2021 - 06:39:32
00
K tomu, ze mam anonymny profil.
Nehanbim sa za to kto som a priatelia z fora, s ktorymi sa fyzicky stretavam, ma poznaju. Nechcem vsak davat moje udaje spolu s nazormi verejne ludom, ktori by ich mohli v buducnosti pouzit proti mne. Narazam teraz na progresivne aktivity v zahranici - ako je zhadzovanie Churchila, teraz Navalneho alebo Rowlingovej. Len za to, ze mali nejake nazory, ktore teraz niekomu nevyhovuju. A to su vyznamne postavy. Co potom bezny clovek ? Jednoducho sa chranim.
To ze nevystupujem pod vlastnym menom vsak pre mna neznamena, ze sa nemam spravat normalne. Moje meno na tomto fore je will, som na moju identitu hrdy a nechcem jej robit hanbu. Len ju nechcem verejne prepajat s mojou fyzickou osobou pre ludi, s ktorymi sa fyzicky nestretavam.
28.02.2021 - 15:31:12
03
StefanHorvath1956 napísal:
JoKo: s akymi pozemkami bol a je problem? s tymi v orechovej?

V Orechovej Potoni. Bolo to vytykane v pripomienkovom konaní aj v diskusiach, že nie je prehľadný vlastník pozemku. A teraz presiaklo, že to boli Zoro Kollar a Norbert Bodor schovani za schránkou...
Smrdelo to smerotunelom.
28.02.2021 - 16:37:25
10
Nejako nema ten zvaz stastie na ludi, s ktorymi sa kamarati... Najprv Malicek, teraz tito dvaja, hm hm
28.02.2021 - 16:47:03
00
K téme (možno sa čo to objasní):
Dnes bude diskusná relácia "O športe" na tému ohľadom stopky pre výstavbu Národného cyklistického centra. Diskutovať budú Peter Privara, prezident SZC a Ivan Husár, štátny tajomník MŠVVaŠ SR pre šport.
28.2.2021 o 20:45 na RTVS Dvojke.
28.02.2021 - 19:15:20
02
keyboard_arrow_up