alebo prezervativ
17.05.2023 - 14:22:22
13
Sice radim mladym, ze vzdy maju mat vo vrecku prezervativ, lebo nikdy nevedia kedy a kde narazia na povolnu babenku, ale na tento ucel by som ich nepouzival. Prilis tenky a jemny latex.
17.05.2023 - 21:23:22
02
Caute, cestovali ste v poslednej dobe niekto s bicyklom medzi Seredom a Galantou? Je tam zavedena NAD, tak ci mi ho vezmu, alebo z TT do ZV tocit cez BA...
26.05.2023 - 10:40:43
00
JoKo napísal:
Sice radim mladym, ze vzdy maju mat vo vrecku prezervativ, lebo nikdy nevedia kedy a kde narazia na povolnu babenku, ale na tento ucel by som ich nepouzival. Prilis tenky a jemny latex.

Sú aj kondómy z baranieho čreva 😄 pre öko
26.05.2023 - 11:00:59
00
LukasHarant napísal:
Caute, cestovali ste v poslednej dobe niekto s bicyklom medzi Seredom a Galantou? Je tam zavedena NAD, tak ci mi ho vezmu, alebo z TT do ZV tocit cez BA...

Vypravca vyhlasuje cez rozhlas, že preprava bicyklov v autobuse je vylúčená, takže asi nevezmu.
26.05.2023 - 11:29:11
01
Quatt napísal:
Vypravca vyhlasuje cez rozhlas, že preprava bicyklov v autobuse je vylúčená, takže asi nevezmu.

Okej, vdaka za info :) tak si spravim dlhsi vylet...
26.05.2023 - 11:31:16
00
tak som si vyskusal novy grafikon. usetrili 10minut cim ma poslali namiesto Tr.Teplej do TN avsak vlaky im stale pravidelne 10-20min meskaju a to sa oplati. cestu do TN, nasledne cez cely TN na stanicu mienim absolvovat velmi zriedka. hlavne dnesna podvecerna jazda z TN do BN po Radar stala fakt zato a netuzim ju opakovat. cestu z BN do Teplej cez Machnac som bol ochotny absolvovat kedykolvek a hlavne neskore vecerne navraty byvali skvele. v podstate mi odrezali cestu na sever a vychod. po zilinu osobackom z teplej nebude problem.

statistika zostava nezmenena - kazda druha jazda s nahodnym dopravcom je pruser. dnes mi v Strbe 10 minut pred odchodom vlaku nebol schopny predat listok. vraj bicykel do vlaku sa uz neda, ze je plny. divne v nedelu o 12:44 Strba-TN. a to este ani sezona nezacala. ja som mal vo vagone v neskorsom vlaku 14:44 hakov volnych dost. ale ok mohla byt chyba/nemusela - lenze aj keby bolo volne nebol schopny ten listok vytlacit. sa mu sekol pc a ked mi konecne potvrdil ze je vlak plny ten uz odchadzal. 15minut stym maturoval - nevedel sa prihlasit do svojho konta a pod. bol to velmy zufaly pohlad. tak som 2:20 kysol Strbe lebo vlak 20min. meskal. tie hlasky pred zilinou stali zato - cestujuci smer Ostrava - Praha nemaju zabezpeceny pripoj. odporucame ist do Puchova a prestupit na Valassky expres. ludia pokupene listky s miestenkami a vlak im poslali prec
28.05.2023 - 20:59:17
00
nabuduce si kup listok cez web hodinu pred odchodom, uz sa da kupit aj rezervacia na bike, teda okrem RJ do Zurichu a vsetky EC, na tie ti listok na bike predaju len v okienku
28.05.2023 - 23:11:27
01
hodinu pred odchodom vlaku som este nevedel ze ho stihnem :-) ale hej v tom zufalstve pri okienku ma napadlo ze som si mal listok rychlo kupit cez net, len uz bolo neskoro. vzdy to bolo najjednoduchsie - kupit si listok na stanici. spiatocnu cestu vzdy tak riesim, lebo neviem odkial ani kedy pojdem. ale tak dalsie prekvapenie - som zvedavy co bude nabuduce - vzdy je to totiz nieco ine :-D
29.05.2023 - 09:02:03
00
no rataj s tym ze personalu za okienkami bude ubudat, ale osobne mi to nebude chybat, aspon sa clovek vyhne roznym zbytocnym prekvapeniam ako napr rezervaciu na bike ti vydaju na iny datum ako listok pre teba a bike, internet shopping je uz aj pri zssk jednoduchsi
29.05.2023 - 11:04:54
00
Dokonca, co som pocul, planuju zaviest prirazky na listky kupovane v okienkach...
29.05.2023 - 11:14:55
00
v mensich staniciach predaj listkov neuzivi cloveka za prepazkou, postupne ich nahradia automaty a internet, par ludi bude frflat ale tak ako nikomu nechybaju telefonne budky tak nebude chybat ani personal na kazdej stanici, napr okolo Neusiedler See to uz tak chvilu funguje, automat na stanici a automaticke riadenie trate z 1 miesta
29.05.2023 - 11:23:21
00
A veď to tu máme už dlho. Napr. trať Vrútky Prievidza alebo Zvolen je len pár staníc. Zvýšok sú už len zastávky a lístok si kúpiš vo vlaku.
29.05.2023 - 11:32:09
00
casom zrusia aj predaj vo vlaku a listok si kupis bud v automate alebo cez internet, ale okrem ziadneho cloveka pri prepazke je dost tazke porovnavat trate vrutky-prievidza vs neusiedler seebahn, 20. vs 21. storocie
29.05.2023 - 11:48:26
00
Napríklad od Štúrova po Levice kúpiš pri okienku lístok len v Štúrove a v Leviciach. Dá sa kúpiť cez net, sms-lístok alebo u rušňovodiča...
29.05.2023 - 17:45:34
00
keyboard_arrow_up