Clenovia SloMBy lokalizovani v Banskej Stiavnici, tzv. Štiavničania, pozyvaju bikerov, priatelov, priatelky bikerov :twisted: , a ostatnych , na 31.5.2009 na navstevu. Hlavnou temou tejto navstevy bude, ,,prekvapivo" dokoncenie ich velice zaujimaveho projektu cyklotras, Bajkom k tajchom. V tento den by sa podla planov, mali doznacit posledne chybajuce useky krasnych cesticiek v okoli este krajsich jazierok, kopcekov, a kade coho. Kedze posledne planovane stretnutie v Stiavnici nevyslo podla predstav, teda nevyslo vobec, radi by sme uskutocnili v tomto termine, pre pripadnych zaujemcov ubytujucich sa uz v sobotu 30.5.2009 aj nejake to teoreticke a kozmeticke uvitanie do problematiky znacenia, ktore sa bude nasledne v nedelu aplikovat. V sobotu tiez zaujemcovia mozu na bicykli ochutnat , v sprievode domacich, o com ten kraj vlastne je, a aky krasny region mozu takto prezentovat. Po minulych skusenostiach nechavame otazku ubytovania otvorenu, pricom detaily sa budu riesit priamo s ucastnikmi prostrednictvom mailov. Samozrejme sme za spolocne ubytko a taktiez stravovanie, pricom to druhe sa bude riesit priamo na mieste, podla urovne hladu ucastnikov :) Ak sa prihlasite do dvadsiatich minut od odvysielania tejto reklamy dostane zdarma stetec a farbu :) Tesime sa!

ps: koho by tato ponuka oslovila a lakala, nech sa ozve na info@slomba.sk alebo 0948 0321 44
18.05.2009 - 16:12:06
00
Dakujem bonecrasher za pozvanku a start fora na tuto temu.

Clanok na slomba.sk som medzitym trochu upresnil - nazov je teraz Hodrusania pozyvaju ku tajchom.
Pokial bude zaujem, spravime v sobotu vecer prezentaciu nasho projektu - mapy s tratami, technologii, pripravovaneho webu, atd.
Na jazdu cez Horny hodrussky jarok urcite nikto nezabudne.
19.05.2009 - 11:00:29
00
Môžeš prezradiť kedy a kde sa budú dať zohnať tie mapy ?
20.05.2009 - 17:04:36
00
2shogun: v sobotu vecer v stiavnici :)
20.05.2009 - 17:17:32
00
Mapy budú prístupné online na webe ako interaktívne mapy a budú k dispozícii aj na stiahnutie a na letákoch.
Na webe budú takisto na stiahnutie jednotlivé GPS trasy.
21.05.2009 - 21:27:01
00
tak mi teraz oznámil BASE, že zajtra o 10:00 na Richnavskom jazere.

KTO IDE????
30.05.2009 - 20:52:11
00
Dobry den prajem.Pred mesiacom som planoval dovolenku do stiavnice,aj s bicyklom.Pisal som e-mail do slombi koli novo vybudovanim trailom.Od slombi mi v priebehu dna prisiel e-mail ze moju spravu posielaju dalej a mapu mi poskytnu aj s dalsim infom,ze sa nemam bat .Do dnesneho dna nic neprislo !!!

To je mi uroven !! pisal som aj chalanovy s nickom NOISE :evil: ,ci nevie o dakych trailoch,dobrych cestak v okoli Stiavnice,taktiez mi neodpisal.
Dakujem teda vsetkym,lebo ako vidim, Slomba nema zmysel,ked nema komponentnych ludi ... :cry:
22.08.2009 - 13:37:42
00
mne si písal? to asi bolo dávno lebo si nepamätám.
a že by som ti neodpísal? no to si idem skontrolovať mail aj správy či si mi niečo posielal...
22.08.2009 - 14:23:17
00
Nakolko som mail preposlal a Vas informoval o cloveku ktory by s Vami o tomto probleme mohol komunikovat, ospravedlnujem sa teda, ze som dalej vasu spolocnu komunikacii nesledoval... Zaroven, som si isty, ze som Vam priamo mapy neslubil, kedze to nie je v mojej kompetencii...
22.08.2009 - 18:21:44
00
myslím, že Cibo nie je vo veku aby mu bolo treba vykať...navyše svet sa ti Cibo isto nezrútil, že ti Noise alebo niekto iný neodpísal... :roll:
22.08.2009 - 19:07:39
00
http://www.banskastiavnica.sk/stranka_data/subory/programy-podujati/cyklotrasy-bs-jul-09.pdf
23.08.2009 - 11:04:13
00
myslím, že Cibo nie je vo veku aby mu bolo treba vykať...navyše svet sa ti Cibo isto nezrútil, že ti Noise alebo niekto iný neodpísal... :roll:


nie vykat nemusis :),mimochodom mam 20 rokov.Svet sa nezruti,ale mne ide o princip.Ale to si asi nepochopil.Som si myslel ze ked dakto z vedenia Slombi povie ze coskoro vam odpiseme,a nic sa nestane,je pre mna dost zarazajuce. :wink:
23.08.2009 - 11:53:42
00
hmmm, nepochopil som aký princíp? ak niečo silou mocou chcem, tak sa ozývam. Napísal si jeden mail, chalani ti odpísali, že áno, možno vieme čosi zohnať a teraz po mesiaci plačeš, že ti nikto nič neposlal...tak si sa mal ozvať znovu, pripomenúť sa, veď to je úplne normálne...aj v Slombe sú len ľudia, ktorí majú aj iné problémy, ako len riešiť cyklistiku...takto isto to funguje aj v práci, kolega od teba čosi chce, ty máš kopec svojej roboty, sľúbiš, zabudneš, kolega pošle druhý, tretí mail a ty už si ten čas nájdeš...trošku snahy by to chcelo aj od teba... :idea:
23.08.2009 - 13:31:22
00
katko to dobre vysvetlil ...
a mimochodom ja so slombou nemám nič spoločné, tak ak máš problém so mnou, ako si to vyššie napísal, tak z toho neobviňuj celu spoločnosť
23.08.2009 - 21:03:11
00
hmmm, nepochopil som aký princíp? ak niečo silou mocou chcem, tak sa ozývam. Napísal si jeden mail, chalani ti odpísali, že áno, možno vieme čosi zohnať a teraz po mesiaci plačeš, že ti nikto nič neposlal...tak si sa mal ozvať znovu, pripomenúť sa, veď to je úplne normálne...aj v Slombe sú len ľudia, ktorí majú aj iné problémy, ako len riešiť cyklistiku...takto isto to funguje aj v práci, kolega od teba čosi chce, ty máš kopec svojej roboty, sľúbiš, zabudneš, kolega pošle druhý, tretí mail a ty už si ten čas nájdeš...trošku snahy by to chcelo aj od teba... :idea:


Ano ide tu o princip,ale tomu asi nechapes,ako vidim.Ja neplacem,toho sa neboj.
Neviem ci sa mi zda,ale si jeden z tych arogantnych adminov,ktory si o sebe myslia vela.Mas pravdu ze som sa mal ozvat znova,...Je to uz za mnou,ja som chcel iba pripomenut,ze do dnesneho dna,ako mi bolo velmi slubene pred takmer mesiacom - som neobdrzal spravu,Nic viac nic menej,iba som to chcel pripomenut !!,ale nas mily adminko tu s toho robi daku dramu !
24.08.2009 - 11:38:57
00
keyboard_arrow_up