2mitrofan: pekne a len 35.. no platnicky by sa po 2 rokoch hodili. vymen, par tusim stoji na hocico od BBB 500 korun. to mas dokopy liter a mas vybavene. potom daj vediet ako to brzdi. :D


Ved ich zhanam, ale mam na ne furt smolu. V jednom obchode ich UZ nemaju (" just vcera sa vypredali...") a v dalsom ESTE nie su ("skuste o tyzden, bude tovar..."), a priznam sa, ze kazdy den namozem lietat po obchodoch. No a k tym novym platnickam treba hadam aj nove rotory, nech sa pekne vzajomne zabehnu, a to je ten isty problem ("mame 203 mm, 180 mm bude vtedy a vtedy 160 sa vcera vypredala...") takze nekonecny pribeh.
Akurat cez vikend som ich mal uplne rozobrate, vpredu su úplatnicky este ako tak, vzadu su na tom lepsie, tusim ich prehodim.
22.05.2007 - 15:49:48
00
...práve naopak, horší pocit mám z juicy, je to spôsobené tým čo som už raz uviedol: rozporuplné užívaťelské rewievs, jeden hodnotí vysoko, pozitívne druhý ani zďaleka...
...a práve pri BB7 panuje vzácna zhoda...ba dokonca som sa stretol aj s takými, čo prešli z BB7 na Juicy7, a nejaký dramatický rozdiel (teda okrem ceny ) vôbec nezaznamenali.


priznam sa uprimne, hydry som jazdil len Hayes 9, tie boli fajne, ale to bola len jedna jazda. Dlhodobejsie skusenosti mam len s mechanikou. Este raz pozitiva: jednoducha montaz, jednoducha udrzba, pokazit sa nema co, uspora hmotnosti a penazi, nastavenie vzdialenosti dosticiek bez potreby vyberat naradie, a po zabehnuti brzdia paradne. Odporucam vsak aj kvalitnu brzdovu paku, tiez to dost urobi.
Co sa tyka refernecii na Juicy 5-7, tiez som na ne pocul dost kritiky, ale opakujem, sam osobnu skusenost nemam.
22.05.2007 - 15:57:02
00
Uz vyssie som ti odporucal hydry. Nejazdil som BB7 ale BB5. Teraz mam Juicy7 a ver, ze je na nich podstatne menej udrzby ako na mechanikach. Vlastne tam nie je ziadna udrzba. Iba raz za dva roky das v servise vymenit brzdovku, ak to ovsem nevies urobit sam. Ja by som uz mechaniky nekupil, a to som ich mal "iba" 3 druhy.
22.05.2007 - 17:18:16
00
...po zhodnotení všetkých info som sa rozhodol nakoniec pre BB7. Rozhodujúcim je pre mňa pomer cena/výkon. Ak si ja napr. stanovím že Juicy7 majú referenčný výkon 100%, potom mi vychádza, že výkon BB7 sa bude pohybovať okolo 80% z výkonu Juicy. Pre cenu mi to však neplatí, cena BB7 je len 40-50% z ceny Juicy. Ušetrené peniaze (cca 3000,-) tak naozaj môžem investovať do lepšej vidly a pod.
25.05.2007 - 09:12:54
00
daj potom vediet ako to jazdi resp brzdi.. :D :D
25.05.2007 - 09:15:31
00
keyboard_arrow_up